Komentáře

1 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 27. října 2010 v 17:57 | Reagovat

byla to ta Hanka, která si myslim, že to byla? Fotka je krásná. Díky Justinovi jsem si vzpomněla na naší cestu do Skotska :-D.

2 Elísek Elísek | Web | 27. října 2010 v 18:05 | Reagovat

twl....v půlce mě to přetalo byvit, ale dočetla sem to (koukám , že ste víc běhali po obchodech než po památkách...)

3 Haňul Haňul | Web | 27. října 2010 v 18:16 | Reagovat

[1]: Jestli myslíš Hanku od vás ze třídy tak jo :D
Justin jede :D

[2]: ani ne

4 Sofie Jouklová Sofie Jouklová | Web | 27. října 2010 v 21:43 | Reagovat

Německo je hodně krásné... já se tam chystám v létě :-) . Je to i trošku moje povinnost, strávit v BRD trošku delší čas, když německý jazyk tvoří snad 15 let mého života :-)

5 DanielFauri DanielFauri | E-mail | 7. října 2017 v 1:12 | Reagovat

?Ground breaking Applications
Tesla Motors iPad Applications
The Tesla Motors iPad application is mostly a key sales instrument with the product specialists and marketing teams. The application is for marketing events and is chosen in all Tesla retail outlets worldwide. The application serves as a central repository for videos, images, and documentation. The application integrates which includes a card swiping machine to instantly seize drivers license advice for check drive registration and importing to Salesforce. The Tesla iPad application is developed to help product specialists and marketing personnel to produce an engaging and intuitive sales working experience with their potential consumers. In stores product specialist can share the knowledge on their own iPad directly to the big screen TV by having a easy to understand swipe gesture.
Kaiser Permanente apple iphone Application
The Kaiser Permanente apple iphone Application brings all the performance on the word wide web to patients over the go. Health plan members can sign into the application by making use of their kp.org person ID and password to entry secure attributes, such as messaging, appointments, refilling prescriptions, medical records, and finding Kaiser Permanente medical facilities.
Johnson & Johnson HTML5 Game
Dandruff is attacking and your only defense is to blast it absent utilising T/Gel. The room invader inspired games created and developed by Appstem enables players to defeat dandruff by shooting absent dandruff particles. The game is written in HTML5 and featured phone, tablet, and desktop compatibility - all web-based. To help social sharing end users can challenge friends by emailing their score to friends or by posting the game to Facebook and Twitter. The games gives customers the ability interact with the T/Gel brand within a fun and engaging even as even while bringing the commercial to life.
Business Holdings apple iphone + Android Applications
The Business Fleet Management apple iphone and Android applications offer their customer all the equipment about the net in a single central destination for when they're in the road. End users are able to to log their Mileage personal and small business mileage, 100 % obtain to their profile, in application messaging to communicate with their fleet managers, reminders for upcoming program or repairs, look for gas and company stations, manage their fuel card, check on new vehicle order status, request roadside assistance, and fill out accident reports with photo integration.
Jiffy Lube Android Application
Help keep your vehicle in the road and out within the repair shop with the Jiffy Lube Android Application. Uncover the nearest Jiffy Lube. Get tips. Retail store important vehicle data. It is all for the tip of your fingers with the Jiffy Lube Application.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)