"Přiď v 7!" "Si děláš srandu?! To vstávam!" :D

14. října 2010 v 15:33 | Haňul |  Daily portrait
littleperfect.blog.cz
Aneb můj včerejší rozhovor s Baružkou na skypu. Aby ste byli v obraze, u nás ve škole se ve čtvrtek začíná v 8:50. Sme církevní škola (ale neznamená to, že tam sou všichni veřící...je to asi tek jedna třetina) a tak je ve čtvrtek první hodinu nepovinnná mše. Protože moje milovaná Baružka dojíždí slíbila sem jí, že přídu dřív. Nařídala si budíka na sedmou, ale povedlo se mi vstát až vě čtvrt na osm. A tak sem v 7:50 docupitala ke škole. Dostala sem od ní pár papírů ze zemáku a další předmětů a pracák z chemie, protože náš domácí úkol mě zahnal do určitých míst. Víte jak mladší sourozeni dědí učebnice po straších, opisují od nich úkoly a tak... Baružka sice má mladšího brachu, ale chodí na jinou školu a tak se dovolím otitulovam Baružkoy mladším sešitovým sourozencem :D Asi hodinu sem pak trvávila u nich ve třídě a poslouchala jak si vypráví zážitky z lyžáku :D Když už sem měla tušení, že by u nás ve třídě moh bejt někdo neomální přestěhovala sem se o patro víš. Potkala sem Niki, která se vracela ze skříňky. Ta jenom potvrdila moje tušení, že máme úkol z chemie a tak nastalo velké opisování :D Úkoly z chemii má vždycky jenom pár lidí - ty co mají staršího sourozence a nebo ty co znají někoho komu chemii de nebo sejí živil (a jeden nadšenec). Jenže Baružka tam měla chybu a já byla tak trochu v háji. Začla sem schánět někoho kdo má úkol. Jako první se mi ozval Matěj. Měl toho ještě míň než já před opisování od Baružky :D Nakonec sme tam napsaly, že P2O5 je pevný a tim byla kapitola chemie uzavřená. (Ty jo nedostala sem se ani k první hodině a už je tu toho tolik :D) O chemii sem nakonec přišla, protože sem byla s bejkama ve sklepě, kde se se domlovali na pravěkej den pro primány. Určitě vás to nebaví číst tak toho necham :D

Moc děkuju za každou návštěvu, zvlášť dneska je krásná ♥ Blog mám teprve 3 dny a už to u mě vypadalo takhle (čas 15:20): 
littleperfect.blog.cz
Díky ♥ Haňul :*

P.S. Děkuju i za ty krásný komenty :*

P.P.S. Momentálně vás tady vidím 12 ♥ Ale už se mi to neche ukládat...Mam to v kompu od doby kdy vás tu bylo 9 :D ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 EvKa EvKa | Web | 14. října 2010 v 15:35 | Reagovat

jak to děláš! :P 12 lidí online!!!

2 Bonbooonek Bonbooonek | Web | 14. října 2010 v 17:02 | Reagovat

To s těma chybyma je možný, bude jich tam určitě víc. Většinou je to taková míchanice úkolů i od ostatních :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)