Prosinec 2010

Štípněte mě někdo! :D Jedu do Bradavic!

29. prosince 2010 v 16:16 | Haňul |  Daily portrait
Never Shout Never - Fifteen

Tomáš Klus - Pocity
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
Tak. A sem úchylná na kluky s kytarou. Vůbec mi tu od rána nehraje Nevershoutnever a Tom Klus :D Do toho ještě roztomilej Ryan Turner! A opět sem se přesvědčila, že máme ve třídě debily. A poslední stručná věta popisující včerejšek: Kecání s Baružkou. "Jak mu mam říct, ať mi neříká zlato?" "Řekni mu, že ti to oslovení příde moc intimní." :D "Její tatínek chodil 5krát do tanečních." "Protože to neuměl!" :D "Ano to sou Hanky stránky. Nikomu to neříkej, ale Hanka je adminem Googlu." :D Už víte proč tak miluju ty rozhovory na skypu?

A proč potřebuju štípnout? Protože jsem úchylná na kluky s kytarou a stěhuju se do Bradavic. Už mi chybí jenom jediná věc. Tahle!
Edit: Nechybí, ale jenom mi tam říkaj pane Pottere! Takže jim asi taky něco hezkýho řeknu. Já nejsem pan Potter, já sem slečna Whiteegg! Takže až to vyreklamuju tak pojedu. A teď vám popíšu svojí úžasnou cestu! :D

V květnu jedem do Anglie (dobře, tak do Británie :D). A Baružkou se zdejchnem a pojedem do Bradavic! A já to všechno budu fotit mojí skvělou zrcadlovkou! Tam si zařídíme odvoz z ČR a odvoz na nákupy + vyfasujeme seznam, kterej v dopise chyběl. A nejspíš i prachy, protože to nevedem :D No a pak si pro nás v září přijedou ♥ To bude paráda! :D A bude to jako v Narnii :D Budem mít dva životy. Adoptujou nás hodný, bohatý lidi se spoustou psů (Potterovi). Vdáme se tam. A až nás tam budou oplávakat (= umřem), tak mi budem zpátky v realitě. No neni to dokonalý? Já se těšim! A ještě než tam pojedu mě naučí Santa lítat :P Já budu lítat normálně a všichni ostatní na koštěti :P Yahoo! (a opovažte se mi napsat, že mi to nevyjde, protože tohle je muj životní sen :D). Ale mám další smutný zprávy. Moc se nedomluvíme (s tou ájinou to tak zlý neni ;) včera sme překládaly fifteen). Ale to má řešení! My tam přijedem a oni nás kouzlem naučí naprosto všechny anglický slovíčka. A taháky si budeme psát česky a spolu budem mluvit taky česky! A nikdo nám nebude rozumět! A to dobrý jídlo! Mmm. Jo a budem mít spoustu sov a Čertici a Babetu (Blažena a Blažená)! A bude to paráda. Ehm..no..zase tak skvělý to nebude. Totiž neni tam net. A protože nás adoptujou Potterovi, tak se domů nedostanem. Takže nevim co budu dělat :D Ale comp si sebou beru a necham si vyčarovat zásuvku i ten net :) Ještě něčím bych tu idylku měla doplnit. Jo! Každá budem mít vlastní pobertovskej plánek.
 Myslím, že už to stačí :D Ale mohla bych to doplnit nějakejma geniálníma fotkama :)

P.S. Báro nečti mi ten článek! :D Počkej si až to zveřejnim. (Momentálně sdílim obrazovku kvůli líbacímu layi)

P.P.S. Právě sem přišla na to proč nám neposlali seznam. Protože seznam posílají akorát studntům prvního ročníku a my nastoupíme do čtvrtýho (došlo jim, že na nás zapoměli).

Útržky z doby kdy jsem se vám neozvala...

27. prosince 2010 v 12:16 | Haňul |  Daily portrait
Asher Lane - New days
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
Promiňte, že sem si dovolila pochybovat o tom, že Maggie se nepíše Megý, a že jméno toho žlutého, skoro plešatého pána je Houmr a ne Homer. Ano, vážně jsem i myslela, že modrovlasá dáma je Marge a né Marč. Taky jsem silně pochybovala o tom, že Selma má sestru Vilmu a vymyslela jsem si imaginární Petty.A co teprve kočka. Já myslela, že Lisa, pardon Líza,  má Sněhulku, ale ona je to Sněhurka.
 Jestli se vám něco nezdá podívejte se na facebook ;) Taky zjistíte kolika chyb jste se dopustili ;) Já už se jenom začínám bát, abych si nepřečetla, že Simpsonovi nejsou žlutí...
 P.S. Taky jste si mysleli, že školník se jmenuje Willie? Omyl! Je to Vyly.
littleperfect.blog.cz
Rozhovor se Štěpkou :D*
Š: "Mě by zajímalo, jak učí ty soby lítat. Myslíš, že by mě to naučil?"
H: "Třeba nás naučí lítat ;)"
Š: "Třeba jo :D"
H: "Jó! Budem lítat :D Kam poletíme?"
Š: "Na severní pól - nakopat mu ten jeho tlustej zadek"
Nevím jak vás, ale mě osobně to dostalo :D
littleperfect.blog.cz
Teď by měla přijít nějaká ta vánoční část. Dneska to asi nebude :D Ale třeba někdy jo ;)
Něco vánočního vám vymyslím :D Místo toho tu máte dokonalou (a poměrně starou) reklamu na Colu ;) (u nás nikdy nebyla :D)

Wahhh! Sorry Coca!


Hannahl//©littleperfect.blog.cz


with love your

Fotky - Na téma: Malé kotě spalo v botě x)

22. prosince 2010 v 11:17 | Haňul |  Haňul fotí
Tu botu si tam domyslete ;D
Bábet//©littleperfect.blog.cz
Bábet//©littleperfect.blog.cz

Bábet//©littleperfect.blog.cz

Nebreč! Nesluší ti to!

20. prosince 2010 v 14:56 | Haňul |  Daily portrait
3 Doors Down - Let Me Go
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
--
To jako nemáte v záloze jinej důvod nebo co?! Jo, jasně, taky jsem to řekla, ale co je moc to je moc! Řekla jsem sice nepreč nesluší ti to (řekla sem klukovi, aby nebrečel, že se mu rozmaře řasenka ;D) ale byla sem tu i od toho, aby totyčnýho obejmula, zeptala se co se děje, dodala, že to bude dobrý, protože všichni jsme jednou nahoře nebo dole, ale NIKDY to nebylo tak, že bych někomu řekla: Nebreč nesluší ti to a šla vesele dál. Přiznám se, že někdy jsem neřekla ani to Nesluší ti to, ale bylo to v případech kdy by moje přitomnost nevypadala jako záchrana (jestli to tak můžu říct..) ale byla další v davu čumilů.
 Taky jsem to nikdy nedotáhla tak daleko, abych se  fotila s rozmazanou řasenkou a následně svojí fotku vložila na facebook. Proč? Mě příde, že se tím říká: Litujte mě, já brečím. Říkajte mi, že nemám, že sem hezká holka, že mi za to žádnej kluk nestojí a všechno bude dobrý. Jo jasně, že většinou to chceme slyšet, protože nám to dává naději a hlavně věděomí, že je tu někdo, kdo nám to řekne, ale dávat na face ubrečenou fotku? Kdyby měla alespoň trochu umělecký nádech nebo by u ní byl kometář typu: Dělala jsem to kvůli fotce chápala bych to jinak. Ale takhle...takhle je to něco co má ostatním říkat, že vás mají utěšovat... Alespoň pro mě...
littleperfect.blog.cz
Z trochu pozitivnějšíhou soudku :) Mám dobou náladu, všechny dárky a až budu večet balit všechny věci co sem koupila, se zapálenou svíčkou a skypem konečně se dostanu to vánoční nálady :) Jenže už vidím, jak to všechno v ten slavný den zmizí... Proč? Každý rok jsme chodily k děděčkovi, babičce a tetě v 5 hodin. Ale letos ne. Teta jde do práce. Vím, že spousta lidí musí na Štědrý den do práce, ale pro mě je tohle rána jako z děla... A tím se zas vrácím k nadpisu. A to sem řekla, že to bude pozitivnější. No jo. Tak bych to mohla nečím pozitivním zakončit... Tak třeba... Další písničkou! :D Jestli umíte alespoň trochu anglicky dáte části textu dohromady. Á stává se ze mě romantička :D S trochou fantazie bych mohla říct, že už sem něco z toho slyšela. Takže bych vlastně měla skákat radostí do stropu, ale protože mě bolí nohy jak prase tak na to kašlu :P Jdu balit ty dárky ;)
Mějte se fanfárově ;P

Co si přeji k Vánocům? - Téma týdne

19. prosince 2010 v 11:39 | Haňul |  Daily portrait
Full Blown Rose - Somebody Help Me
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
deviantart.com
 Jestli čekáte, že se tady začnu psát seznam dárků jste
na omylu. Stejně jako já to neudělala ani polovina lidí.
 Takže část 'Přeju si 285 dárky jako Dudley' přeskočím. Jasně, že nejvíc ze všeho bych si přála takové ty nesplnitelné věci, jako například, abych byla zdravá, aby byli zdraví všichni kolem mě, vlastě všichni. Žádné války, hlad a tak dál... Přece tu nechceme strávit celý den, ne? Určitě si všichni domyslíte co jsem chtěla říct těmi nesplnitelnými přáními.
 Tím se dostávám k tomu, že bych si třeba taky přála, aby se moje kamarádka z lázní naučila psát a nepsala 'kyno', ale já se svým vÝkendem nemám právo jí kritizovat (a když už jsem u toho musím se pochlubit, že v doplňovačce z češtiny jsem měla jedinou chybu - ranní s jedním n).
 A teď se dostávám k tomu přání, které by mělo jít změnit. Kdo nám nosí dárky? Ne, nechci slyšet rodiče, prarodiče nebo kamarádi. Kdo vám nosil dárky když jste byli malí? Santa? Ne! Ježíšek! A proč si teď připradám jako v Americe? Oni mají Santu, my máme Ježíška! Myslíte si, že oni mají v oknech malý sladký mimčo? Nemají! Tak proč je u nás na každým rohu červenej vypasenej deděček?! A právě díky tomu jsem se vrátila k pasní dopisu Ježíškovi. Žádné e-maily, žádné ukazování a vykřikování "Mami, to chci k Vánocům!". Ne. Já jsem si sedla na napsala jsem Ježíškovi. je sice pravda, že jsem psala na počítači, ale písmem s názvem Školáček a modře, jako inkoust. A musím říct, že můj dopis měl velký úspěch. Nebyl to ten seznam dárků, ale všemožné okecávání jak jsem byla hodná, takže mamka se i zasmála a pochválila mě. Tohle jsou ty věci, které mi dělají radost. Tohle jsou pro mě Vánoce. Když vidíte, že ostatní mají z Vašeho dárku radost (vím, že tohle byl jenom dopis, ale z dopisu se dostáváme k dárkům). Nemělo by to být o tom 'Já musim něco koupit', ale já chci něco koupit. Chci si vyplejtvat svoje kapený, proto abych někomu udělala radost (jo, vím, že ne všichni to kupojou za kapesný, protože už ho třeba dávno neostávají, ale přoč nenechat třináctileté puberťčce tenhle pohled na svět...? A hlavně na její článek). A nebo si můžeme připomenout Vánoční atmosféru tím, že si nebudeme dávat dárky vůbec. Doma by mi to přišlo divný, ale proč si nesednou k vanilkovýmu shaku v Crossu a říct si, že je fajn, že tu sedíme spolu.
 Asi bych měla přejmenovat článek podle nějaké facebookové skupiny, která nesnáší Santu nebo na něco v tom smyslu, že by to nemělo být o tom sresu z dárků. Prostě to co vidíme všude kolem. Všude slyšíte, že už Vánoce nejsou to co bývaly a všude slyšíte, že je Facebook strašněj. Takže třeba příště bude něco facebookovýho ;D
Každopádně. Gratuju vám jestli jste dočetli až sem ;) a děkuju Vám za to (jako vždy..i když to nepíšu). Omlouvám se, že tu nemáte vánoční písničku a přeju vám Veselé Vánoce a šťastný nový rok (klidně i Nový rok ;D)
Hannahl//©littleperfect.blog.cz


Vím, že ten podpis se sem moc nehodí,
ale je mi to úpřímně jedno :D

Praha

18. prosince 2010 v 13:14 | Haňul |  Daily portrait
One Republic - Apologize
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz

Praha! Aneb kdo umrzne první. Přesně takhle bych charakterizovala pátek.

Měli jsme vyjíždět v osm, ale náš úžasný autobus přijel o hodinu dýl! A to ještě nepočítam, že jsem od 7:25 do 7:50 čekala na zastávce, až mě vyzvedne Helča a odveze k autobusu.
Naštěstí jsem půl hodinu čekání strávily v Intersparu takže nám nebyla taková zima.

Cesta byla..ehm..no..strávená posloucháním písniček, máváním Pražákům a sledování Hanky a Míši s nechápavým pohledem. Ale dojeli jsme!
Původní plán byl, že půjdem na Staromák na stromeček, (ten se mi mimochodem ani trochu nelíbí..trochu možná ;D) ale kvůli autobusu jsme šli rovnou na Anežku. Nebo spíš do kláštera sv. Anežky. Na vyprávění o Ježíšovi jsem náladu neměla (mam ve škole relinu, takže..) Průvodkyně měla určitě radost, protože se na mě dívala pohledem 'neměj pohled všechno vím, všechno znám' ale mi to ve škole vážně brali… Ale ty obrazy byli krásný, to se musí nechat J

Pak jsme ještě poslouchali o tom jak se hledalo (a hledá) tělo Anežky (samozřejmě jsme stáli venku a mrzli...a některé z nás bolely nohy, protože měli podpatky a záda, protože podpatky je nutily stát rovně :D)

Nakonec jsme šli pěšky k Mánesovi na Play.
Když jsem vešla dovnitř, řekla jsem si, že jsem měla zůstat doma. První patro výstavy mě moc nenadchlo. Zato cesta po schodech dolů… Brána z krabic mě vedla někam do tmy, někam do neznáma. A tam to byla teprve paráda :D Myslím, že mého vyprávění už máte dost :D Mějte se ;)
littleperfect.blog.cz
Pro Elizu: Eliza tady táhne Nikolu a řve: "Tam je ovečka, tam je ovečka!" Rotvajler na ní křičí: "A je to hezký?" Nikola ta řve na Jirku: "A co budeš mít na sobě?" Ten tady skáče a přemlouvá Julču, aby ho něco naučila. Do toho příde Jana: "Nevíte někdo co je to multitasking?"

Prde, já už si to nepamatuju :D
littleperfect.blog.cz
Jo, tohle jsou ty balerínky ;)
Boty na klínku.

And I know your life is such a hell...but hell with o is hello ;)

16. prosince 2010 v 16:07 | Haňul |  Daily portrait
Never Shout Never - What Is Love?
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
...your hopes, your dreams, your everything

Ráno jsem vstávala s dobrou náladou, ale během dne jsem o ní jaksi přišla...
a) Nehty..umělý nehty..nejde s nima nic dělat :D
b) Rozpadající se brejle!
c) Praha! Štěpka mi napsala, že (možná) nejde. Co tam bez ní dělat?! Jestli nepojede ani Míša ni Hanka tak jedinej koho znam bude Vašek..to to dopadne!
d) Prostě mam všeho plný zuby!

Omlouvám se, ale komenty ode mě nečekejte..teda zatím ne, uvidím co moje nálada. Jedu s mamkou nakupovat. K tomuhle článku ještě něco dopíšu až se vrátím ;)
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
Áá nákupy! Dvě hodiny lítání po obchodech a hledání bot :/ Ale mam kozačky, o kterých můžu říct, že sou aspoň trochu hezký, balerínky na klínku a hlavně klid :D Naládu na dopsání článku nemám :(
 Zejtra nejdu do školy. Jedu na výlet do Prahy (mohli ste si přečíst v mém stěžování jako položku c)

P.S. Jestli chcete slyšet, že ste roztomilý učte se na skypu nebo řekněte Elize :D

CHYBA: Titulek článku je povinná položka.

15. prosince 2010 v 18:18 | Haňul |  Daily portrait
Tak sem si řekla, že bych vám zase mohla něco napsat. Ale co? :D Přišla sem na to čím se budu živit! Budu nájemnej vrah! :D Dneska sem málem přizabila spolužáka :D Ale o tom někdy příště :D Teď sem nudim na skypu, snažim se naučit němčinu a..a určitě ještě něco :D

Něco sem našla v rozepsanejch článkach:
Sem mentál? Jo! Ale chci něco vyzkoušet. Jak svůj testovací den sem si vybrala pátek. Nebo sobotu? Ehm pátek. Zkusím nespat. Asi naplánuju akci Hledání magora. Aneb hledání někoho kdo mi zpříjemní mojí nespací akci :D

Jo vim, že sem vám nenapsala skoro nic, ale nějak nemam náladu a čas..
Alespoň jsem si vytvořila oddělovač-jmenovku

Hannah writes//©littleperfect.blog.cz

Owl City - To The Sky

14. prosince 2010 v 19:11 | Haňul |  Daily portrait
Nejúžasnější ♥ Dokáže zvednou náladu a kdyby nebylo Baružky tak bych si ní zapoměla...

Mějte se ;) Já du tvořit na ájinu 20 vět o šermu :/ O opět musím říct, že kdyby nebylo Baružky byla bych totálně v háji... (Jestli máte něco proti tak si překládejte odsuny a posuny :D)

Už mám zase nehty :) Už vidim jak mi budou ve škole padat :D Ale bohužel sem se toho pořád nezbavila :/
Obíhat budu až někdy večer ;)


This is real, this is me :P

13. prosince 2010 v 14:48 | Haňul |  Muhehe aneb She
Ták! Na psání článku mám nulovou náladu, takže prostě nebude :D Ale nebyla bych to já, kdybych vám sem něco nestrčila... Jestli ste někdy toužili vidět dvouletou Haničku máte příležist :D Někdy určit vyhrabu i pár dalších fotek, ale prozatím se musíte spokojit s tímhle ;)
Přeji příjemnou zábavu :D

Ha! Jsem zpět! :D

12. prosince 2010 v 14:46 | Haňul |  Daily portrait
Ashlee Simpson - Shadow

Kusovka//©littleperfect.blog.cz
Yahoo! Konečně doma! Jo! Víkend strávený u mých prarodičů je jedna z věcí, který vážně nemusim. Co tam asi mam dělat?! Kromě toho, že sem opět otevřela numerologii a četla si o mojí babičce, stihla jsem si spočítat číslo dne (nebo co, že to). Samozřejmně, že jsem se nevyhla tomu, že mě opět porovnávali (respective porovnávaL) s mojí sestřenicí :/ byla sem seřvaná, že sem něco provedla s televizí (člověk ani nemůže změnit velikost zobrazení) :/ a tak dále.. Ale co. rozhodla sem, že budu optimistka :P a proto du dodělat ten pesimistickej lay :D Jo, budu si je dělat sama, protože kdybych si nechala lay udělat a pak vám se dala svuj bylo by vidět moje neuvěřitelné nadání :D Ale co :) Sem ráda, že i po návštěvě prarodičů mě neopustil optimismus :D Musím si přečíst asi milion věcí do školy :D Protože mám dojem, že ze všeho něco píšem :D

Jestli mátě něco proti mému naprosto dokonalému článku tak máte smůlu :P Taky jsem sem mohla strčit něco pesimistickýho a zkazit vám náladu :D

Proč...?

11. prosince 2010 v 13:44 | Haňul |  Básničky
Říkejte mi optimisto ;)
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
protože na to nemám?
protože nemám nikdy mít štěstí?
protože všem všechno zadarmo dám?
protože všem držím pěsti?

proto jsem zase ta druhá?
proto jsem zapomenutá?
jenom proto, že moje nálada kulhá?
jenom proto si připadám jak nula…

řekni, proč mi krade štěstí?
pro já ho nemám mít?
jsem jako rozmačkaná v kleštích
bez vás všech tu mám sama zbýt?

všichni mě prý znáte
všechno prý víte o mně
ale stejně nic nepoznáte
a promiň, už nezní dojemně

jak na to tak koukám
všechno jde mimo vás
ale já už nefňukám
čas je čas

a ten kdy jste mě měli rádi už zmizel…

Vítej na svět prcku ;) + Nemáš gumičku?

10. prosince 2010 v 19:01 | Haňul |  Muhehe aneb She
Pamatujete si na to jak jsem psala článek o tom jaká jsem byla kdysi. Uvažovala jsem o tom, že bych ho měla dopsat...
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
 Narodila jsem se do vánočních slev, přesněji řečeno v polovině ledna. O tom kolik jsem vážila a že sem byla malý plešátý tlustý uřvaný mimino mluvim snad nemusím. Ale tak od začátku je od začátku.
 Kromě příběhu o tom, že jsem se hádala s dědou kvůli odstoupení vlády když mi bylo třičtvrtě roku nebo o tom, že jsem chtěla zůstat nahá a vymlouvala se na to, že moucha nemá tričko mluvit nebudu (trochu ironie, když jsem vám to právě popsala) a přejděmě ke školkovému věku.
 Jako první návštěvu školky mám zafixovanou tu, kdy jsem neuvěřitelně brečela a žádnou cenu se nechtěla pustit taťky, který nevěděl co se mnou má dělat. Střil mě do náručí paní učitelce a ta mě odnesla k oknu. Společn jsme zamávaly odcházejícímu tatínkovi a já brečela vesele dál. Ve školce sem taky měla, ostatně jako všichni, prvního kluka. Jmenoval se Pepa a samozřejmě jsem s ním přišla o první pusu. Ve chvíli kdy mi oznámil, že si našel jinou holku, ale že nás má rád obě, mi to bylo úplně jedno. Postupem času to na mě dolehlo (a samozřejmě to ve mě zůstalo do teď). To, že měl jinou mi došlo až ve chvíli kdy školku opustil. Já si našla dalšího. Jenže asi ze zoufalstí. Na plyšovou žábu od něj sice nezapomenu, ale i když jsem ho měla ráda nebylo to to co to mělo být (i když to byl jenom ten bezváznamný školkový vztah). Myslete si o mě co chcete, ale zůstalo to ve mě (a je to poprvé co to přiznávám).
Oddělovač//©littleperfect.blog.cz
 Školku jsem přežila a samoržejmě jsem jí měla i ráda, ale chtěla bych se posunout dál. K zajímavějšímu a bližšímu období. A to období školnímu. K tomu na základce. Celých pět let bych mohla schrnout poměrně rychle, ale proč? Vždyť jsem se chtěla rozepsat a hlavně...potřebuju si ujasnit, že ze sebe zase nedělám něco co nejsem.
 První tři roky by se dali popsat stejně. Málá culíkatá šptka. Holčička co měla věčne culíček z kterého jí vypadávali vlasy a ve stínu tvořily jeden velký a neuvěřitelný chuchvalec.
Oddělovač//©littleperfect.blog.cz
Myslím, že už vám to bude stačit :D A ta zajímavější část někdy příde :D Mějte se ;)

Prolog k něčemu co nikdy nebude...

9. prosince 2010 v 15:50 | Haňul |  Povídky
Nějak nemám čas psát :D Nebo mám, ale píšu povídku a nevím jestli to dneska stihnu dopsat. Takže tady máte vyštrachanou povídku (jestli se tomu dá tak říkat) kterou pravděpodobně už nikdy nedopíšu :D
with love your Hannah ;)
Hannah writes//©littleperfect.blog.cz
Mohlo být kolem deseti večer. Byl pátek a jako vždy sem si kolem půl desáté pouštěla písničky a chatovala. Ajsko mi pípalo o sto šest, ale já na nikoho z nich neměla náladu. Už to byli tři roky, co umřela. Milovala jsem ji. Už se jich vystřídalo tolik, ale žádná z nich tu pravou nenahradí. Ani jedné z nich nemůžu říkat máma. Myslí si, že se můžou zavděčit čtrnáctileté puberťačce tím, že jí každou sobotu odvezou do obchodního centra a strčí jí do ruky tisícovku. Měla sem si nakoupit spoustu věcí. Většinou sem si koupila tři trička za stovku a řekla, že stály tři a za zbylou stovku jsem si koupila náramek. Byla sem pochválena za to, jak krásné věci jsem si koupila, ale já popadla tři první trička co jsem viděla. Ve skutečnosti jsem si těch sedm stovek spořila na cestu do Anglie. Už od druhý třídy sem tam chtěla. Do Anglie…a do New Yorku. New Yorker mi nestačil. Do Anglie sem měla jet s mámou… S náhražkami mámy jezdím akorát tak na manikúru. Nelíbí se jim moje okousaný nehty, nesnáší můj styl oblékání, můj hudební vkus. Nesnáší mě celou. Jenže táta má spoustu peněz. Nebo spíš měl, ale to už nikdo neví. Po smrti mámy se stal závisej na automatech a pak všechno utratil, aby se z toho dostal. Naštěstí je všechno v pořádku. Jenže na mě moc času nemá. Snaží se mi najíst skvělou mámu, ale tu mi nikdo nahradit nemůže. Občas mám dojem, že ztratil oči, protože co to vodí domů pod názvem moje nová máma je…strašný!

Colorky

8. prosince 2010 v 18:36 | Haňul
Colorky...nikdy mi nešly :D Obtáhnout část obrázky promě byl horor a když jsem se jen tak (nechci říkat t legrace) přihlásitla do grafické soutěže a přečetla si první úkol polilo mě horko a přejel mi mráz po zádech. Větou: Někdo musí být první. jsem se uklidnila a šla se ne skype vyzpovídat Baružce. Colorky jsem dělala asi půl roku a nakonec jsem po X letech strávným v PhotoFilteru stvořila tohle:
Colorka//©littleperfect.blog.cz
Colorka//©littleperfect.blog.cz

...a když už jsem to vytvořila, proč vám to neukázat, že? :D

Edit: Makám ná vánoční layoutu. Rozhodně vás nedoatne do vánoční nálady a budete se bát ke mě chodit :D

Krutá realita

7. prosince 2010 v 20:38 | Haňul |  Básničky
Vaše neuvěřitelně geniální Haňulka vám opět píše :D Složila jsem další "optimistickou" básničku. Řekal bych, že tenhle styl se mi nepodobá... Hlavně teda ta třetí řádka :D Za tu se vám omlouvám, chtěla jsem jí vyhvězdičkovat, ale nemělo by to ten efekt :D
Mějte se krásně, skládejte básně a učte se za mě ;DHannah writes//©littleperfect.blog.cz
ten depresivní song už mi leze krkem
ale stále ho miluji
už jděte do prdele s vděkem
když vám za to nestojím

já mam se komu svěřit
to jenom vy myslíte, že ne
taky jsem byla naivní husa
vím, nebudete mi to věřit
myslela jsem, že se za mnou každý žene
asi má ukecaná pusa

prý máte otevřené oči
ale co růžové brýle?
že všechno kolem vás se točí?
možná, ale líně!

svět se netočí kolem nás
točí se s námi
pak přestanou si všímat vás
a budete sami

já otevřela oči včas
nebo si to aspoň myslím
už několik ran zlomilo mi vaz
takže teď si to jistím

On a Monday I am waiting, Tuesday I am fading and by Wednesday I can´t sleep

7. prosince 2010 v 15:40 | Haňul |  Daily portrait
Aneta Langerová - Skvělej Nápad

Kusovka//©littleperfect.blog.cz
Ták! Je mi blbě, nic nepíšeme a tak mě napadlo, že bych vám mohla něco krásného napsat. Asi to bude zas deníček. Jsem ráda, že je teď všechno v pohodě. Ty chvíle kdy jsem byla ze všeho na nervy jsou pryč a já nemusím sedět celý den za sešitem. Ne, že by nebyli testy, ale prostě už tolik nevyšiluju a zvládám to líp :) Jsem ráda. Z testu, na který jsem se učila s Baružkou na skypu stylem, že jsem si našla dva příklady a ty spočítala, jsem dostala 140 bodů = 2. Za tu dvojku jsem ráda :) Ani nevíte jak. Když o tom tak uvažuju, tak veškerá tou pozizvní náldou trpím přibližně od soboty, kdy byl den otevřených dvěří... :D Navíc zítra nemáme 7 hodin, ale 6. Jó! Jako 7 máme infárnu a to jsme měli psát test. Takže si jenom udělám úkol z matiky a když budu mít náladu přečtu si i češtinu a němčinu. Z němčiny někdy budu zkoušená a z češtiny budeme opakovat druhy vedlejších vět (nebude to na známky...jenom ústně). Navíc zítra máme jenom matiku, zemák ájinu a výtvarku (tělák nepočítám :D), takže bych dnešek měla přeží bez větších úhon, protože mám svého růžového kamaráda (vy tak neříkáte Ibalginu? :D). Měla jsem v plánu opsat vám sem můj sloh, ale vybíraly se. Tak jsem zvědává co dostonu za líčení ticha :D Neřekla bych, že to bylo líčení, ale samostatný líčení mi nejde. Já ho prostě musím narvat do příběhu. Jako všechno :D
 Poslouchám Anetu Langerovou. Už jsem jí neslyšela a přitom jsem jí kdysi poslouchla pořád dokola. Neposlouchám ty nové písničky, ale ty co jsem jako malá tak zbožňovala :) Je to paráda :) Možná ještě dneska dám nějakou povídku. Teď si jdu udělat matiku a přečíst češtinu. Pak se podívám na kapitolu pro Baružku a zalezu si do postele :)
Omlouvám se Elišce, protože jestli so to přečte asi jí to moc nepřidá... Ale tak snad se tu dneska už neukážeš :D Promiň bylo to myšleno v dobrým ;)
 Jestli budu za 4 (skoro 3 roky) stejná tak už vím co si pustím k narozkám :D Ano mé
17 narozky budu slavit ve vzpomínajícím stylu! :D :)
 Taky vá pořád padá sníh ze střechy? x( Jo už du! :D
Mějte se fajn ;) Haňul

P.S. Vážně sem neuvěřitelně nadšená z toho, že budu muset nakupovat podprdy v dámskym oddělený a boty v dětským :/ :D (I 36 jsou mi velký :D)

Co se to stalo s blogem?!

6. prosince 2010 v 15:30 | Haňul |  Daily portrait
Předpokládám, že se to stalo všem takže otázku, kterou esm použila jako nadpis ignorujte, protože ve chvíli kdy si tohle někdo přečtě bude úplně všechno v pořádku :D
Blog//©littleperfect.blog.cz
Alespoň jdou vkládat články x) A proto píšu. I když zveřejním to nejpíš až večer - nechci riskovat, že se mi to neuloží a tak...
 Když jsem klikla na blog, dost jsem se lekla. A po ých neúspěšnýš pokusech mi došlo, že se mi nezobrazí žádný blog, jsem se rozhodla zkusit Internet Explorer. Tam se mi blog zobrazila, ale musela jsem ignorovat větu: Toto je vyrovnávací paměť vyhledávače Google pro adresu http://littleperfect.blog.cz/. Je to snímek stránky, tak jak se zobrazila 30. říjen 2010 20:30:49 GMT. Aktuální stránka se mezitím mohla změnit. No co. To mi připomíná...
 Pracuje se na vánočním layoutu. Vůbec mi to nejde. A to ani nepočítám, že nevím jak tam mám naskládat vánoční stromečky, dárky a další věci. Jestli se mi nepovede nic sesmolit a budu na tom zle, dám si na lay sebe v čepici mého "milovaného" Santy.
 Pamatujete si ještě na zmiňované video z pravěku? Nejspíš nebude... Já vím sliby se mají plnit, ale tak jako tak zklamu všechny co ho s nadšením očekávali (očekávají), takže je to vlastně úplně jedno. Příště je pro jejich dobro budu ve sklepě držet třeba půl hodiny :D
 Popravdě..vždycky ve škole mám spoustu témat na rozepsání, ale jak přídu domů trochu mě to opustí a... Jo, moje fantazie je v...háji :D (Čekali ste od slušné holčičky jiné slovo? :D Já vim, to nebylo vtipný... ;) )
 Po kolikátý už slibuju, že budou inteligetní články? :D To mi připomíná, že za chvíli je tady Štědrý den, pak Nový rok a pak nový rok :D Takže bych si měla vymyslet nějaké předsevzetí, které tradičně nedodržím :D Tak snad se mi povedou ty nehty.
 Už dlouho sem nedala k nim nedala článek, takže se alespoň pokusím o nějakou dokumentaci.
Už vás nechám :D A budu se snažit přijít s nějakým neuvěřitelně nádherným článek, což se mi samozřejmě nepovede :D
your Hannah
P.S. Mumsim vám ukázet něco dokonalýho ♥ Totiž...asi sem se zamilovala! Do malý zlatý rybičky co se jmenuje Goldie a našla sem jí jenom díky Sofii. (odkaz určitě všichni znáte ;D) A kde je ta slavná Goldie? Hír! ;D
Já vim říká pitominy, ale medvídek Pů (respektive Tygra...nevim jestli sem respektive patří - vzpoměla sem si na naší češtinářku, které by mě po přečtení článků nejpíš zabila :D) v podání mojí spolužačky je dokonalej ♥ :D

Edit: Yahoo! Funguje to! :D Komentáře ode mě čekejte večer. Koukal jsem se sem náhodou a výtvarka je přednější x( :D :D

Druhá nebo první

5. prosince 2010 v 17:48 | Haňul |  Básničky
Jestli ste se včera koukali na Novu, konktrétně na Novu Cinema, určitě víte, že dávali film Drhá nebo první. Jestli chcete vědě o čem je klikněte TADY ;) A právě podle toho sem napsala tuhle...básničku(?)


první slza dopadla na podlahu
a ty jsi pryč
snažím se mít chladnou hlavu
ale je to jako bič

proč jsem tu zůstala sama
jakto, že mě tu necháváš
jsem jen malá opuštěná dáma
pusu na dobrou noc žu mi nedáš

mám dojem, že už se nikdy nedokážu smát
strašně mi chybíš
bez tebe já se budu okolního světa bát
ale to ty víš

já nemám už co říct
svět je bez tebe tak prázdný
chybíš mi pořád víc a víc
tvůj hlas už nikd nezazní

mami...

I'm back baby! :D

4. prosince 2010 v 13:39 | Haňul |  Daily portrait
Green Day - Wake Me Up When September Ends

Kusovka//©littleperfect.blog.cz
Tak sem zpátky! Ve 3:33 sem se rozhola, že vám napíšu a momentálně už je time 3:47.
 Dneska sem nespala. Rozhodla sem, že nebudu spát. Původně sem si tuhle akci naplánovala pro sebe na neurčito, ale když sem se svými plány svěřila, přidal se ke mě Matěj (nikdy nebudu odpovídat na dotazy typu co děláš, protože sem si vysloužila věty typu: a napiš tam, že sem při tom třikrát vyhrál solitaire :D) a tak místo sledování filmů chatuju na facebooku. Už od půl sedmý :D Ano sem pako :D Normální člověk by se vyspal, ale sem si zorganizovala dementí akci a tak si jí vytrpim i kdybych měla bejt jediná :D

 Všechno bylo relativně v pohodě. Rodiče byli na advetním koncertu v Praze. A protože tam byl i raut, ležela sem půl hodiny v postelya čekala. V té chvíli se mi přestalo chtít spát a začla sem dělat všechno kraviny. Vytáhla sem si matiku a pustila se do ní. Takže jsem stihla spoustu blbostí :D A přichází ta část co už nebyla úplně skvělá. Ehm..musela sem kašlat! :D Nakonec sem to velkým zíváním přehlušila a mohla pokračovat v jízdě dál :D Netušila sem, že můžu přijít ještě větší zádrhel. Kolem pát ráno sem se přestěhovala do postele. O tom, že se mi chtělo neuvřitelně spát ani nemluvím. Nakonec sem si lehla, zavřela oči a... Nevím jak dlouho sem ležela, ale vzbudilo mě drnčení mobilu. Naštěstí sem měla vyplý zvuk, takže se do ložnice nedostalo. Ale ve chvíli kdy se hmala po mobilu, s tim, že mi drnčí budík, jsem schodila čaj. Začal se pomalu roztékat po poličce a pak i ke mě na postel. Připadala sem si jak v pohádce Hrnečku vař! protože obsah hrnečku, který namočil všechny polštáře stále nechtěl zmizet. Takže nakonec sem všechny polštáře hodila vedle postele. Dva co přežily jakž takž bez úhony jsem přendala na druhou stranu poslete. Maxi polštář jsem hodila před mokrou část matrace a spala jak zabitá :D
 Ráno mě vzbudil mobil (opět). Myslela jsem si, že je to budík, jak jinak :D Ale byla to babička. A tak jsem s její pomocí vstala ve dvanáct. Uff.
 Sladký sny vám přeje Haňule ;)

P.S. Když sem si přetla článek u Sofie. Rozhodla sem se, že ten o hledání sama sebe dopíšu. Takže se máte určitě na co těšit. Mám připravené 3 básničky, tak se snad dokopu je sem dát. Jestli ne, tak máte právě mě vlastnoručně uškrtit. Čekejte inteligetní články ;)
P.P.S. Já mam neuvěřitejnej hlad :D
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)