Březen 2011

Smiling balla

31. března 2011 v 14:54 | Haňul |  Haňul fotí
Dělejte, že se vám to děsně líbí ;)

P.S. Pamatujte si: 'někdy' znamená 'možná ještě letos' :D
P.P.S. Dneska sem dělala Wishlist. A? Potřebuju akutně ven! :D

Konec světa, nadpřirozený věci a hippiesácký sklony

30. března 2011 v 14:36 | Haňul |  Na téma
Když se přišlo s tím, že bude konec světa, byla jsem mezi menšinou co byla proti. Když všichni začali tvrdit, že je to blbost, já měla dojem, že se něco stane.

V roku 2012 má byť koniec sveta. Ak chceš prežiť, príď na Slovensko. Sme o 30 rokov pozadu...

"Mam dojem, že bude třetí světová..." oznámila mi jednou na skypu Baružka. Nebyla sama kdo si to myslel. Taky jsem měla (a pořád mám) pocit, že něco přijde. Říká mi to takový můj šestý smysl. Ano, vím, že moje špatný pocity se plní, nejenom ty špatný. Abych se přivzdělala pustila jsem si na Youtubku "dokumentární film" o konci světa a projela kometáře. Názor mám pořád stejný.

Lidi vždycky budou milovat krváky, kriminálky, horory a podobné. Stačí je jenom podívat do televizního programu. Když se k tomu přidá i něco, co člověk nechápe, trocha magie, není se čemu divit. Ve chvíli, kdy začnete rozšiřovat do světa něco, u čeho nikdo nepozná, co se má stát a za pár let to bude přesně odpovídat katastrofě, budou vás lidi žrát, obdivovat. Když jsou předpovědi nejasný, je 99% šance, že se splní.

Jak už jsem řekla, nemyslím si, že se nám začne rozpadat země pod nohama, ale že ten konec bude válka. Není problém udělat z ní světovou. Máme evropskou unii, zbytek státu, které do ní nepatří se určitě přidá. Amerika v tom bude přimíchaná od začátku, nepochybuji o tom, že se Asie zúčastní také, a pak už tu máme jenom Austálii.

Myslíte, že kdyby byl vážně konec světa, že by s tím vylezli? Nebylo by lepší nechat si to pro sebe?

Obejmutí zdarma :) Miluju to video ♥
(Co třeba se místo plánování všemožnejch třídních akcí, já jím říkám 'Jak se zabít snadno a rychle', naučit pozdravit jeden druhýho. Co třeba se jenom usmát na druhý, místo řízení motokáry... Mohla bych pokračovat a věřte mi, rozšířila bych to na mnooohem větší okruh než třída.)

Co takhle kašlat na konec světa a dát lidi dohromady jinak než válkou? Třeba se to po několikátym pokusu povede :)

Já osobně věřím v reinkarnaci i v posmrtný život. Už jsem přišla na několik verzí jak je spojit. Tahle je poslední: Bůh má trpělivost, a proto vždy, když lidstvo selže, zkusí to znovu. Právě proto už bylo několik konců světa. On se je snaží vždy vylepšit. My si žijem svoje životy pořád dokola, nemusíme všechno udělat stejně... Občas nám přidělí i další život, máme takovou dvojroly. Ale celou tu dobu čekáme někde mimo naší existenci na to, až lidstvo opět selže a my nastoupíme znova. Vždycky nám Bůh nějak upraví vlastnosti. Jenže lidi jsou nepolepšitelený... Ale on je frajer a já věřím, že se mu to jednou povede ;) Držím ti palce, ty to víš :)

Peace out ♥
Hannah

Ne, ta holka, co to psala, není tak blbá. Ona jenom neví, jak to říct...

Daniel Powter - Bad Day

29. března 2011 v 15:20 | Haňul |  Songs♥

Protože miluju tu písničku ♥
Protože miluju ten klip ♥

Protože když mám špatnej den a pustím si jí, zlepší mi náladu :)

A protože nemam dopsaný články :D (Ale budou!! :D)

Jen tak

28. března 2011 v 15:14 | Haňul |  Looklet
Takže..kdo z vás mi to koupí? Nehlaště se všichni ;)P.S. Netušila jsem co přidat :D

Haňul kreslí//Křeček

27. března 2011 v 11:19 | Haňul |  Haňul kreslí
Obrázek je poměrně starej, ale pořád se mi líbí :)

Egypt

26. března 2011 v 13:46 | Haňul |  Fotky
Promiňte mi, že jsem tady včera nebyla. Čekala jsem na fotky :D
Egypt byl zážitek na hodně dlouho :D Eva obstojně zvládala primány a my s Elizou kreslily portrét :D
Nejvíc, ale dával Betmen, když se snažil dostat primány zpátky :D

Fotky sou jenom s Bejkama :)
Mě si na těch fotkách nevšímejte :D Ještě byste se lekli :DPrvní tanec

24. března 2011 v 17:17 | Haňul |  Básničky

když scházím po schodech přehozených červeným kobercem
zastavím se a nejdu dál
připadám si v mraveništi mravencem
když najednou rozzáří se sál

světla sebehnou se ke mně
hluk promění se v ticho
pohledem obejmeš mě jemně
motýlci zaplní mi břicho

prý sestupuju k tobě z nebe
když to slyším, jen se usmívám
je pravda, že na zemi mě zebe
ale to nebe tu s tebou mám

když v tom sále tančím potají
já vím, v tu chvíli jsi sám
parkety mi tiše šeptají
jsem ráda, že tenhle pocit znám

pak světla sebehnou se ke mně
ticho promění se v hluk
pohledem neobjímáš mě jemně
protože kolem je lidí shluk

v rohu sálu mi šeptáš
ne, tomu se romantika neříká
už je ze zvyku se zeptáš
jestli tvůj klíč bránu k mému srdci odmyká

Zatím nedopsáno...


Promiň

23. března 2011 v 19:21 | Haňul |  Daily portrait
Never Shout Never - Big city dreams

Sešit mám podepsaný Bummer, nejsem léto. Jsem nejlepší ze slohu. Šla jsem spát ve třičtvrtě na deset.

Mám dojem, že bych se měla omluvit. Jenže netuším za co. Já nespala s nejlepším přítelem (Baružko! Jak mu to mohla udělat?!). A tak budu stát a se slzami na tvářích říkat, že nevím za co. Nezvózně přešlapát z puchýře na puchýř a přemýtat za co se to omlouvám.

"I'll break you're heart in just three minutes now" Chris Drew Ingle ;P

Ještě nedávno jsem chtěla hrát hokej. Dneska, kromě toho, že sem nemohla bruslit, jsem suchá a nic nevydržim, mě to přešlo. Ne vážně, já ho nechtěla hrát kvůli klukům. Navíc NEUMIM bruslit. Řekněte mi, jak mam říct otci hokejistovi, že jeho dcera neumí bruslit. Jasně, nikdy to nebylo dokonalý, ale uměla jsem to. Teď už neumim ani brzdit. Nevadí mi, že jsem mezi nejhoršíma. Mě by stačilo, kdybych uměla bruslit jakž takž a všichni byli dokonalý. Nejhorší z toho je to oznámení..

Je čas udělat pápá ;) (ať máte klid :D)

Jak jsem jely Starbuksu

22. března 2011 v 20:17 | Haňul |  Fotky
The Beatles - Yesterday

Bolí mě nohy. Vlastně noha. Je děsně fajn courat se po Praze s šatama s baletní sukní, balerýnkama a puchejřem. Díky Bohu za Vietnamské krámky se zbožím všeho druhu, hlavně náplasmi a Geishou.

Kupec benátksý se mi líbil. Dolanský byl naprosto dokonalej. "Kuuuuuuuuuuu... Sou z nás paroháči!" Jediné co mi vadilo bylo jak se chovali k Židovi (mam tendenci psát židy s velkým a křestany s malým..). prosím neříkejte mi, že měl Sheakespeare sklony k antisemitismu...

K tomu Starbuksu. Ano, měly jsem s Miškou v plánu tak jít. Nebyl :/ :D Ale byli sme na Beatelmanii :P

Jinak...dávejte si bacha, když jdete na oběd s vegetaránem ;D Ten Vegetarián má štěstí, že už jsem "poloviční vegetarián" nějakou dobu a že je mi blbě z toho co mi četla o kuřatech. Takže jsem nakonec měla střední hranolky a colu a stačilo mi to :)
Dostaly mě záchody za pět korun!! Pět korun! V Mekáči! Ó Subway..záchody zadara ;)
Stavovský divadlo ;P
Zrcadlo na balkoně (a my v něm)
Samospoušť na záchodech
Zrcadlová
S Baružkou
Byla mi trochu zima...
Naše úlovky
A tohle nás doprovázelo cestou :)

Použiju ho jako návnadu na ryby. Když nikoho jím nenakrmím, nakrmím svou pomstu. Zneuctil mě. Připravil mě o půl milionu. Smál se mým ztrátám. Mým ziskům se jen :vysmíval. Pohrdal mou rasou. Kazil mi obchody. Přátele mi odrazoval. Nepřátele ponoukal. :A proč? Protože jsem Žid. Nemá Žid oči? Nemá Žid ruce, tělesná ústrojí a tvar, smysly, pocity a vášně? Není snad živ ze stejného jídla, nezraní ho stejná zbraň, netrpí snad stejnými nemocemi a neléčí ho stejný lék, není mu snad v zimě stejná zima a v létě stejné teplo jako křesťanovi? Když do nás píchnete, neteče z nás krev? Když nás lechtáte, nesmějeme se? Když nám dáte jed, neumřeme snad? Když nám ubližujete, nemáme se mstít? Když ve všem :ostatním jsme jako vy, budem stejní i v tomhle. Když Žid ublíží křesťanovi, v co se změní láska k bližnímu? V pomstu. Když křesťan ublíží Židovi, k čemu vybízí ho ten křesťanský vzor? K pomstě. Teď udělám, co jste mne naučili, a budu zlý. A vemte jed na to, že vaši lekci ještě vylepším.

(Johohó! Taky má velký Ž a malý k :D)

I♥NY

20. března 2011 v 13:54 | Haňul |  Daily portrait

Bon Jovi - It's my life
Lístek jsem stále nenašla, ne že bych ho hledala... Pořád jsem se nedokopala k tomu, abych se učila fyziku, takže to bude zejtra poměrně vtipný :P Slibovala jsem vám báničky, povídky a další. NIc nebude. Odpuste mi to. Budou obrázky (protože je mam vyfocený :D). Báničky musim opsat, pár jich mám, ale moc se mi nelíbí.

Zeptal jsem se ho jestli, má vážně tak rád New York, anebo jestli nosí tu košili jen tak. Usmál se, jako kdyby byl nervózní. Bylo mi jasné, že mi nerozuměl, a já, nevím proč, jsem se začal cítit provinile, že mluvím anglicky. Ukázal jsem na jeho košili. "Máte. Vážně. Rád. New York?" On na to: "New York?" A já povídám: "Vaše. Košile." Podíval se na svou košili. Já jsem ukázal na N a řekl jsem "New", a pak na Y a řekl jsem "York". Zatvářil se zmateně, nebo snad rozpačitě, nebo překpaveně nebo snad i rozzlebeně. Netušil jsem ja se cítí, protože jsem nemluvil jazykem jeho pocitů. "Nevěděl že to New York. V čínský jazyk 'ny' znamená 'tě'."
Jonathan Safran Foer

Šaty

19. března 2011 v 21:44 | Haňul |  Z mého šatníku

V úterý jedu do divadla. Do Stavovskýho. Nevím ka jsem dala lístek :/ :D Jedem na Kupce benátskýho, courat se po Praze a pak budem mít volno - s Miškou jdem do Starbuksu O:)
Jo, vim, že ta černá k tomu neni úplně ideální, ale nechci umrznout a tohle sou teploučký silonky (ne, nejsou to punčocháče! :D)

"Dobrou noc, dámy."

18. března 2011 v 21:06 | Haňul |  Daily portrait
Yiruma- River Flows In You
Ták. Máte mě zpátky. Už vidim to nadšení :D Mediťák jsem si užila. Upřímně, nepočítala jsem s tím, můj plán, byl takový, že zůstanu na pokoji s knížkou a sluchátky. Nakonec to dopadlo tak, že sme si udělali mejdan na pokoji a musím říct, že byla sranda. Pak taky, když jsem schovávali Lucku. Zalezla do koupelny, aby to nebylo nápadný, Julča se zabalila do ručníku. Miška nám nevěřila, že se Julča sprchuje a tak Lucka vlezla do sprchy (stoupla si na schůdek) a pustila vodu. Nebyla za závěsem vidět. Miška se celý večer Julče omlouvala, že jí tam vzlela a že jí Jirka viděl v podprdě. To mi připomíná, že mi tu mojí pochválil :D
Měly sme nejhorší pokoj! :D S hnusnou žlutou a hnusnym sluncem :D Takže jsem prohlásila, že budu spát v koupelně, sprcháč byl poměrně útulnej. Mnohem útulnější sprcháč, ale měli kluci. Tam se mi taky líbilo (a hlavně se tam dalo dejchat). Neuvěřileně se mi líbily příšerky u Betmenovo postele, takže jsem je musela zdokumentovat :D Myslim, že kdyby viděl jak mu tam lezu po posteli, asi by moc nadšení neprojevil. :D Bohatě mi stačilo, že jsem z něj půl hodiny dolovala, proč mi volá :D
Jinak podle těch papíru co sme si posílali jsem stopadesátkrát milá, hodná, vtipná, padesátkrát tichá, úžasná, super, veselá, skvělá kamarádka, fajň ženská (neni to překlep :D), citlivá a romatická (někdy), stylová (musim zjistit kdo to napsal! :D mam dva tipy a oba to sou kluci :D), krásná, chytrá, dobrá kamarádka, fajn a tak dále a tak dále.
Ještě mě dostává jak sme měli udělat dvojice a říct co dělá a nedělá láska. Aby to bylo vtipnější, dvojice měli být holka-kluk, holka-kluk. Nás se k jednomu stolu narvalo osm a dělali sme to dohromady :D Nechápu co by sme dělali bez Honzy (já sem kráva :D), protože toho vymyslel nejvíc. Vašek ten ten taky čas od času něco řek, nemohla jsem z něj :D Naučila jsem Janu krelit autíčko (takový to, co hodně kouří). Autíčko po nějaké době kreslili tři ze čtyř kluků :D
Už je toho nějak moc. Takže stručně:
  • byli sme v dokonalej korálkárně
  • potkaly Jaromíra Noska
  • "Kdo je Petřík?" "Jeden takovej hodně přátelskej kluk *záchvat smíchu*"
  • Starbuks!!! Kvůli tomu *ehm* jsem si nesplnila životní sen!
  • Čůraly sme na Pražským hradě :D
  • byli ve Španělským sále a v dalších takových místech ;P
  • viděli rakev Ladislava Pohrobka, Karla IV., Václava IV., Ann, Blanky (Alžběta tam tuším nebyla)
Fotky...těch mam sakra málo :D Někdy budou :D

Haňul kreslí//Dáma s drdolem

16. března 2011 v 15:30 | Haňul |  Haňul kreslí
Špuntí promiňte mi, že jsem včera nenapsala. Teď ode mě budete mít pokoj až do soboty ;) O mediťáku už jsem vám psala, takže víte co se děje ;D


Ne, není to žádnej zázrak, ale líbí se mi to. Kreslila jsem to při výtvarce (ve škole). Výdycky jsem měla za to, že výtvarka je hodina, kdy si můžete vyndat sluchátka a nebo si potichu povídat. Není tomu tak. Takže jsem slucátka měla schovaný po tričkem a rozpustila jsem si vlasy... Nakonec jsem splodila tohle. Nohy nemá, protože je neumím (ne, že bych jinak uměla kreslit :D). Líbí se mi ten drdol. I když..ším víc se na to dívám tím víc se mi to přestává libit :D V reálu to vypadá líp než na fotce (protože barva papíru je bílá :D Prostě stručne: Není to ideální, ale jsem na to aspoň trošku hrdá :)A táhnětě někam s tim, že je toho na vás moc! Ona to má horší, nemůže s tim nic udělat, jenom se smát, protože smích je nejdůstojnější projev smutku.
Vám rodiče něříkají, že jste zkurvený pizdy... Tak držte hubu (a až si budu stěžovat připomeňte mi, že u mě platí, že 'táta a mámá jsou s náma, napořád s náma'.

Štěstí začíná uvnitř

14. března 2011 v 15:38 | Haňul |  Daily portrait
Lifehouse - Everything
aneb motto našeho mediťáku, na který ve čtvrtek odjíždím. Netěším se ani trochu. Dobře, trochu možná...Pořád mi vrtá hlavou jsetli si mám vzít foťák. Zrcadlovku. Kdybych jí ztratila, zničila nebo se ani neodvažuju hádat co, novou bych stoprocetně nedostala, nemluvě o tom, že by mě rodiče zabili, vskřísili a pak zabili pro jistotu ještě jednou. Navíc fotáček se musí táhnout v tašce a jaksi vlastníme pouze tašku od kamery, takže je foťáčku trošku větší a vláčet něco s těmito rozměry je taky o nervy.

"Kde vidíš tu třetí chybu?" "No..." "To sem tam dopsala já, on na jednu zapomněl." "Ňáká čestná, ne?" Ano, Matýsek si musí rejpnout. Í, í, í, í! *tento zvuk doprovází i gesto..* Dostala sem 10 bodů navíc za to, že jsem se přiznala, takže mám trojku. A teď přichází ta část kdy prostě nechápu svoje myšlenkový pochody. Řeknu si: "polykat, plynout plýtvat" a napíšu splinout :D Nebo fyzika. Eliza mluví o tom, že venku *netušm co* a podívá se na strop. Já místo toho, abych se podívala z okna začnu studovat stop a po chvilce se zeptam, kde to vidí. Vidíte co se mnou dělá škola? :D

Svoje domácí drdůlky sem začla tahat i do školy, což tak trochu nechápu, protože před pár lety, bych jinak než v rozpuštěnejch nevyšla, ale časy se mění :P Přece jenom, člověk se nemůže nikdy zmenit, pořád zůstává stejný a tak i já se pomalu vracím k tomu, čím jsem byla :) Řasenkování jsem omezila (Je to poznat? :D), dlouhý náušnice asi rozprodám nebo porozdávám a lesky na rty vyházím. Bez milosti. Mam žhavou nabídku: Vyměním tři lesky Miss Sporty, jeden z Brava a jeden lesky Kiss me od Reginy za Labello! :D

Du psát charaterisku doktora Vlacha :P Teda jenom přepsat. Psala jsem jí včera ve vaně :D
Berte se a žerte se :P
Haňulka ;)

Fotka z designu a další..

13. března 2011 v 13:41 | Haňul |  Daily portrait
Určitě jste si všimli změny designu. Je mi neuvěřitelně líto, že sem musela smazat Ginny a Harryho (počítám s tím, že se se, vrátí), ale potřebovala jsem změnu. Změnu stylu vůbec.. Půvedně měla být v záhlavý jiná fotka, ale nakonec tam je tahle, čerstvě vyfocená. Fotila mě maminka. Znám jí (i zevnitř :P), takže jsem se bála jí svěřit foťák, ale příjemně mě překvapila :) Víte co bude za půl roku na místě neviditelný lavičky? Paneláky! Na cestě bude silnice! Takže za chvíli jediná příroda budou golfový hřiště. (Žeru krávy, chráním jetel.)

Jak řekla má milovaná Patuna: "Nezáleží na tom jak na fotce vypadáš, ale jakou má kvalitu."
Don't wake me up

12. března 2011 v 21:52 | Haňul |  Daily portrait
Becoming who we are
Asi nikdy nepochopím hodnocení testů. Proč ten kdo toho napsal víc má horší známku?! Tohle jde mimo moje chápaní. Pak máte dvě verze. Zvednout se jít si nechat test reklamovat. Šance, že v něčích očích stoupnete je poměrně velká. Nebo prostě zůstat sedět a nic. Jenže i když uděláte to první je pořád šance, že je to na nic. Život je svině. Lidi taky.

But never forgets what I lost
Mám otázku: Co je to láska? Jak poznáš kdy je to láska? Kterou písničku mam přeložit teď?

The innocent can never last
Pustila jsem si doprovolně WMUWSE. Byla to sebevražda. Náladu mi zvedl kometář pod videem: Wake me up when the intro ends. Dostalo mě to :D Naposledy jsem brečela a přitom se smála, když... Ne, už nechci bejt naivní. Baví vás to hodně? Baví vás to hodně brát čtvrnáctiletý holce poslední zbytky naděje? Víc už nedokážeš? Posluš si, já už se níž dostat nemůžu.

you live only on dream or in reality
i live in dream and i proud of it
if you live in reality you're crying
and that's why i live in dreams
but you live in dreams everytime
what's bad?
you don't have a shame about nice thinks in reality...
nice thinks in reality? good joke
reality you think you are on it whorse... same peoples havent got anythink to eat, nobody who stay with their if they crying
that's why i live in dreams. in my dreams is EVERYTHINKG ok
yes but in your dreams aren't frends, inst't reallity, isn't luck. only imaginar
tell me, how you doing it, that i haven't words..
i don't know. its sad if you live only in wonderland
i'm afraid of this words..
its a pitty if you are than

S trouchou fantazie si domyslíte co tím chtěl básník říci.. Wish you were here

As my memory rests
Trénink. Matěj opět nechodil a hrál si na našeho trenéra = seděl tam na sexy židly. Naučil Petříka na mě bafat. Představte si, že stojíte a trénujete přímý body na elektrice, najednou na vás skočí 'synovec' a vrápětí dostanete ránu do zad od člověka, který není rodiným příslušníkem. Kromě toho, že sem měla pod hlavou Petříkovo vestičku to bylo docela fajn. Přece jenom, když přícházíte na trénink a zadržujete slzy a pak odcházíte s nepřestíraným usměvem... Vypadlo mi mazátko (ano, ten slavný šousták), Nikol a zvedla a vyzkoušela. Skrovňouš na to, že chce taky. Petřík se ozval s tim, že má taky hlad. Následoval záchvat smíchu. Pak sme Petříkovi vysvětovali, že by mu to nechutnalo, že to neni jako Hovězí kláda a podobné. Nikdo se mu neobtěžoval oznámit, že je to mazátko, na konci se o šoustáku dozvěděl. Nikol bránící se Pětříkovi byla neuvěřitelně vtipná. Další krásná část byla když Nikol dostala do 'Honzy Toužimskýho' (Prostě mi ho připomíná :D) kliku od zrcadla. Prohlásila, že tu nechce. "Náhodou máš kliku." :D "Co s tim mam asi dělat. Si s tim tady takhle můžu točit, ne?" :D


"Stejně sem nikdy nepochopila, proč s Karkulkou nešla maminka." "Asi byla beznohá a líná." :D

Mějte se líp než já
Hannah

Pár otázek pro Haňul

11. března 2011 v 22:31 | Haňul |  Odpaďák
Sedm věcí, které máš v tašce: Mobil, sluchátka, šousták, klíče, peněženka, žvějkačky, kapeníky (první čtyři jsou v kapsách)
Šest věcí, kterými se uklidňuješ: Písničky, procházka, šerm, kousání nehtů, žvýkání, mluvení sama se sebou
Pět oblíbených druhů ovoce: Maliny, jahody, jablko, ananas, mandarinka
Tři věci, které máš teď na sobě: Tričko, ponožky, kalhotky
O čem teď přemýšlíš: Nechtěj(te) vědět...
Kde je tvůj mobil: Na stole
Kde obvykle spíš: V postely
Jakou poslední věc si jedla: Směs od tatínka
Jakýho máš mobilního operátora: T-mobile
Jakej film jsi naposledy viděla: A zase jedna popelky (když jsem se zkulturnit...nebo to bylo naopak?)
Kdy sis naposledy holila nohy: Netuším
Co jsi dělala dnes ráno v 8 hodin: Snídala?
Znáš slova své oblíbené písničky: Svých oblíbených písniček. Ano.
Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila: Tři
Kterou věc bys chtěla na sobě změnit: Nechci tu sedět do rána (jako minule :D)
Kdy jsi naposledy byla zraněná: Jestli se počítá blbý došlápnutí, tak včera.
Co máš v plánu dělat v pátek večer (dnes) : Dnes večer? Dodělat fotomontář se Shakirou.
Je něco, co tě hodně naštve: Je. (V otázce už nebylo co :P)
Jakou zmrzlinu máš nejraději: Malinovou
Už jsi někdy byla na večírku nahá: Ne
Jméno člověka, který ti chybí: Ten kdo to vymejšlej byl neuvěřitelně zvědavej...
Máš jméno podle prarodičů: Ne
Kdo tě miluje: Já to asi vim..
Už jsi někdy něco zlomila: Ne
Byla bys radši klukem nebo holkou: Kluk
Kdo z tvého okolí je nejvíce zkažený: Jogurt
Vyhrát deset milionů nebo pravou lásku: Jak se vyhrává pravá láska?
Sex v kostele: Po ničem jiným sem nikdy netoužila...
Máš kluka: Ne mam dceru :P (A chudinku bez tatínka)
Chodila bys se starším nebo mladším klukem: Chodila. Asi sem měla vybrat co? :D Staršího.
Oblíbené jídlo: "Jídlo nemusí chutnat, stačí, když zahřeje." Je jich víc..
Máš doma porno: Celou stěnu jako Barney ;)
Máš narozeniny o prázdninách: Ne
Už můžeš volit: Ne
Byl někdo ve tvém okolí ve válce: Jo
Jsi vegetarián: Ráda bych
Bojíš se globálního oteplování: "Já sem gay! Sem gay! Sem teplej!" Ani ne.
Máš ráda lední medvědy: Jasně
Jakou písničku chceš zahrát na pohřbu: Wake me up when September ends X Goog night sweet girl
Už jsi něco měla se svým sousedem: Jó bejvalej soused <3.. Neměla.
Splnil se ti nějaký sen z dětství: Jo
Nosíš oblečení svého přítele: Nemam přítele, takže těžko můžu nosit jeho oblečení
Spíš člověk do města nebo do přírody: Ne, je pátek večer a moje šedé mozkové buňky to nepobraly
Máš menší velikost bot než 36: Těsně :) Mam 36 ;P
Nechcete mi napsat otázky do (video)odpovědi? :D Docela mě to chytlo :D Klidně ty samí, nejsem náročná ;)
Koukejte mi něco napsat :D
Hannah

Den 10. Mozart

11. března 2011 v 15:30 | Haňul |  Daily portrait
Never Shout Never - Seawhatweseas

10wl0z8_large

So let's play pretend
Je mnohem lepší neříct všechno, viď? Máš chuť do něčeho kopnout? Ne, to já! Já sem tady totiž za debila! Díky, díky, víš co, vždycky sem po tom toužila . Nejsem tak blbá jako na začátku. Teď už prostě ten záchvat smíchu vidim taky. Neni přece nic lepšího ostatní zakopávat dolů, jenom kvůli tomu, aby my sme se dostali nahoru... Příště to zkus s celou pravdou a uvidíme kdo se bude smát pak. Nejspíš Alík se Žerykem. A bacha ať tě z toho smíchu nebolí břicho.

Inside my brain
Němčina. Napište podle rozhovoru článek o Mozartovi. "Eli? Neměla si napsat spíš Den 10. März?" Záchvaty smíchu do konce hodiny a ještě dýl. Vždycky když Anička vyšiluje, že bude zkoušená jsem zkoušená já.


Okomentujte radši fotku ;)


Waiting up in heaven

10. března 2011 v 16:00 | Haňul |  Daily portrait
Tajra Turunnen - I walk alone


Go tell the world I´m still around
Ve středu chodíme na brusle, takže většina ráno čeká před zimákem. Já patřím k těm, co chodí do školy (mám to po cestě). Většinou si musím odemykat, protože je třída prázdná... Dneska (resp. včera) jsem vlezla do třídy (ne, neodemykala jsem, bylo otevřeno), kde na mě čekalo překvapení v podobě čtyř spolužáků. Abych to uvedla na pravou míru, bylo jich tam pět, ale Lucka pro mě překvapením nebyla. Když mě asi po dvou vteřinách zaregistval Betmen prohlásil: "Co tady všichni děláte?" Usoudila jsem, že Lucka a Martinou přišly chvíli přede mnou. Lucka mu na to řekla, že
ona tady je normálně a mně nezbylo nic jiného než říct to samé.

Every step I take I walk alone
Pak nám Lucka vysvětlila proč jsem se tady navzájem viděli poprvé. Totiž, když kluci odchází, přijde do školy Lucka (vidí je po cestě na zimák) a když odchází Lucka, přicházím já, potkáváme se dole. Takže ve chvíli kdy si říkáte: Nestíham, nestíham! vlezete do třídy, kde na vás vybafne pt spolutrpitelů... Nechápu proč, ale nečeklala jsem až se někdo z nich rozhodne jít, prostě jsem si chtěla provětrat hlavu a tak jsem si strčila do uší sluchátka a nechala babičku trpět samomluvou. (Actually: ona věděla, že jí neposlochám).

Keep all the roses, I´m not dead
Dneska sem byla u zubaře. Zážitek na hodně dlouho... "No, je to dobrý, ale tady je takovej malej kaz. Ale úplně malinkatej." Když byl sakra tak malinkatej, tak proč mi třikrát vrtal do mých milovaných zoubků?! Au! Vrtání už jsem několik let nezažila, takže jsem měla sto chutí Pepču něčim praštit a říct mu ať nechá moje zuby laskavě na pokoji, že mu nic neudělaly, ale jestli toho nenechá, tak, že ho kousnou!

And no one can save you
Zdědila sem tahák na chemii. Dneska jsem psali test. Hledala jsem ho, ale poměrně pozdě mi došlo, že je mi na nic :D Ehm..no..měla jsem ho využít dřív. Povedlo se mi stvořit něco vlastního, dokonce i něco opsat. Jenže já a taháky nejsme super dvojka a já je neumím používat. Jen díky tomuto faktu nastala část, při které jsem si řekla: Hanko si mrtvá! Místo toho, abych papírovou kuličku dala do kapsy, spadla mi na zem. Ve cvhíli kdy procházela učitelka. Naštěstí měla dobrou náladu a nejspíš jí ani nenapadlo koukat se po žácích válejících se po zemi a hledajích papír. "Tady někdo už noční můry měl, protože je vzadu vyrytí Zabijte *jméno učitelky*!" Pořád se směju :DDál..

9. března 2011 v 15:22 | Haňul |  Daily portrait
Arakain - Dál se ptej
↑ To je romatika co? :D

"Je do tebe zamilovanej!"
"Kdo?"
"Oba!"
"Baruško řekni jí něco!"
"Ale to je pravda.."

*Tuto část jsem raději vycenzurovala, protože prostě... Moje myšlenky asi nejsou vhodný pro virtuální svět (Ne, Eli, stále nejsem nadržená :D) Takže asi budu muset zavést něco jako normální deníček :D Nebo prostě devítihodinovka :D Aneb neřekla bych, že vás bude zajímat numerologie a podobné..*

promiň vím jak moc sem tu ublížila =,( je mi to líto =,(

:D :D Teda čekala sem toho víc :/ :D I Haňulka má tyhle skvělý blbosti za sebou (teda, mělo to víc než 2 věty :D) a upřímně vám může říct, že dělala debila vědomě, protože prostě ten záchvat smíchu čekala. Přece jenom není tak blbá jak vypadá a jak se dělá :P

nesnášim když se nějaká malý kravky po všem opičej...ubohý...:OO
Pstě cool zeď ;)

Děcka s váma je sranda. Jinak, osloveným 'děcka' ze sebe nedělám starší, inteligetnější a vyspělejší osobu. Sama o sobě mluvím jako o dítěti :P

Dál, dál se ptej!
Sleduju modrou mikinu mého bývalého spolužáka. Ta mikina je mi neuvěřitelně povědomá. Je to ta krásně tyrkysová...

...já ti krásně můžu lhát
Baví mě mít 'nadpis' a napsat k tomu dvě, tři věty :) Ale myslím, že vás to asi bavit nebude. Taky bych vám jsem ráda dala něco z mé dokonalé složky ♥ Jinak na cestě je povídka ;) Myslím, že aspoň někomu udělám radost. I když.. ani nevím jestli jí zveřejním :P napíšu i nějakou zveřejnitelnou, nebo prohrabu složky :D

Teď bych napsala, že se du učit chemii a slovíčka na ájinu. ale protože článek dopisuju ve škole (začala jsem včera) tak vám jenom popřeju hezkej den ;)
Hannah Drew Ingle

Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)