Duben 2011

Haňul fotí//You are not alone

28. dubna 2011 v 14:50 | Haňul |  Haňul fotí

Text Linkin Park - Not Alone, fotka ode mě, lavička ve Versailles, vesnička Marie Antoinetty..

Helen, Alan, Johny a Baružka

26. dubna 2011 v 19:58 | Haňul |  Daily portrait
Tumblr_lhrvufnh8c1qa5w7lo1_500_large

Věřili byste, že sem líná obíhat blogy..? Už jsem na tom tak zle, že mi dělá problém i článek. Mám nový laky, tričko a krajkovou sukni. Nečekaně z Francie. V tričku právě sedím. Laky mám vedle sebe a nehtech a sukně je někde tady. Google chrome se mnou nechce mluvit. Povedlo se mi zničit 'noťasovou myš', no sem prostě šikovná :D Pořád nějak koukám na filmy.. Parfém, Střihoruký Edward, Sweeney Todd. Pak mám v plánu dát si Harryho. A abych vyrovnala skóré u všeh Herců mohla bych ještě něco s Helen a Johny. Třeba Alenku :) Mám v plánu stáhnout si ještě něco od Tima Burtona a pak budu už jenom spát a spát :D Je mi fajn, ale.. Mam sto chutí ho zabít, po několika včerejších esemeskách to nejspíš vážně. A nejhorší je, že mám dojem, že kdyby nejela do Francie bylo by to všechno jinak. Je to na nic.. Asi si pudu spravit náladu a přečíst si ty hezký, normální. Ráno sem si četla Bajky Barda Beedleho, za hodinku jsem je přelouskala.. Nutno dodat, že jsem je čtela v lázních, to je rok zpátky, chyběl mi kousek, ale já si je půjčila až teď.
Chybí mi Paříž! Pro zvednutí nálady si stahuju Chlapi sobě a About a boy. V telce nic nedávaj, takže..do půlnoci na skypu s Bárou? Ráda bych ještě něco napsala, ale už na to nemám. Pardon.
Modrá je dobrá.

Nothing\\Téma týdne

25. dubna 2011 v 9:26 | Haňul |  Haňul fotí


Chtěla jsem končně něco na téma týdne přidat. Musela jsem vyhrabat nějakou fotku, byla jsem líná hledat, takže jsem si vybrala tuhle. Fotka je z Paříže, na otku můžete vidět invalidovnu (zlatá kopule), slečnu neznám, ale měla tak krásný vlasy, že mi na fotce ani nevadila. Upřímně, i to tílko není k zahození. Jinak je to výhled z Eiffelovky. Původně jsem měla v plánu vyfotit jinou fotku, tuhle s tématem spojuje akorát to 'nothing'... Snad se líbí i tak :)

Bon soir mademoiselle Paris

24. dubna 2011 v 18:26 | Haňul |  Daily portrait
Don McLean - American Pie
Jsem úplně mrtvá, ale šťastná, náramně jsem si to užila a mám na co vzpomínat :) Chce se mi neuvěřitleně spát. Kde všude jsem byla? To vám nejspíš dám do samostatného článku nebo to úplně vynechám. Každopádně je děsně fajn, když patříte do skupinky, kde je alespoň jednomu osmnáct. Díky tomu jsem se mohli trhnout a vysedávat v parcích, procházet Paříž, užívat si přízeň holubů, kteří si ze mně dvakrát udělali záchod, sledovat paní, která neuměla parkovat a desetkrát oťukla dvě auta kolem, ale i užívat všeho ostaního jako například Kdo neskáče není Čech a podobné :D Protože jsem chodili na vlastní pěst, čekali jsem každý den na ostaní, kteří měli třeba i hodinové zpoždění na společné večeři. Pak nás napadlo, že si každou minutu čekání od každého vybereme euro. Z tohoto plánu nakonec sešlo a Vilda, který nesl Marušce víno (koupila ho tátovi) navrhl, že si ho zabaví a vypije ho se mnou, místo toho, aby nám dali ty prachy. Když už jsem u Vildy.. Rozuměla jsem si ním, měl podobné názory, ale narozdíl ode mě je dokázal líp vysvětlit a ve sejnou chvíli nás napadaly podobné věci. Myslím, že jsme měli i podobný pohled svět, ale on byl mnohem větší optimista a hlavně se snažil to všechno brát i humorem. Z těch jeho vtípků už mi začalo hrabat. Nejradši byste ho zabili, ale musíte se smát. Od Vildy se dostávám k Andrejce. U ní jsem si nemusela vytvářet názor, protože jí z nám úplně od malička, stejně jako její mladší sestru Elišku, se kterou si za celou tu dobu momentálně rozumím nejvíc a hlavně třetí večer jsme úžasně prokecaly. Marušku jsem znala ze základky, od té doby se změnila. Ostatně jako všichni... Pak tu byla ještě Míša s Hankou = zaručený kopec srandy. Jen Štěpka letos nejela. Ty lidi mám neuvěřitelně ráda :) Ty chvíle s nima byly dokonalý, vzpomínám na smějící se průvodkyni, couvání, skákání, igelitky, naše plány do budoucna, šikmooký, kamarády černochy, sezení na schodech, plánování, kecání s italem v pizzerce, znova na černochy, polívky, hromadný spaní na pokoji, hledání záchodů, obchoďák, čekání, na Střechu, Gorilu, Vajgl, Hanky parodie přiteplených spoluobčanů, na lidi bez přezdívky, na ty záchvaty smíchu ♥
I přes tohle všechno mi bylo první den jako před testem z chemie, před Vanilkovym dnem a stejně jako když jsem byla převanilkovaná. Pak už to bylo fajn :)
P.S. Proč vždycky když mi podá nějakej kluk ruku, abych se mohla zvednout nebo podepřít nikdy se nechytim? :D (Jenom jednou, ale to jsem se nezvedla ani na pátej pokus)

Fotky v celém článku ;)
Lucemburské zahrady
První oběd (u Seiny) :)
Mája
Jo, baví mě fotit se v zrcadlech (Versailles)
Louvre
Louvre 2
Eiffelovka a Andy
Eiffleovka a my (všichni školou povinní)
Míša :)
Hanka&Hanka ( z Paříže nemám, tak alespoň Bretaň)
To nejlepší/nejhorší na konec :D

Sweet

18. dubna 2011 v 15:18 | Haňul |  Daily portrait

Never Shout Never - Trampoline

Taky jsem zase tu :) Tentokrát s lepší náladou, včera jsem byla vynervovaná z testu z chemie, tak jsem ani neobíhala. Každopádně to pozastavení bude. Od úterý do neděle. Jestli to stihnu pokusím se okomentovat co nejvíc článků. přidám vá fotky těch nových věcí. Mám z nich radost. Dneska mě čeká zkrácená výtvarka, učení na zemák, balení a prezentace na infárnu. Ze zemáku budu vystresovaná až večer, takže teď mám čas psát a hlavně můžu se přestěhovat do Mozzily a zmenšit videa z yutubka a fotky :) (už chápu lásku ke googlu chrome..nebo jak se to skloňuje :D) Taky se musím dohrabat k tomu, abych přidala do oblíbených Eipy :)
Říkala jsem vám, že se mi strašně líbí floral sukně? Konkrétně tahle, tahle a tahle! :) Údajně je všude mají, já osobně narazila jenom na jedinou. Měla naprosto příšernej potisk a navíc jsem díky ní zjistila, že na mojí postavě vypadá vysokej pas hodně divně :D (Prý jsem hruška..hubená v pase, ale mam boky a stehna..díky mémo tatínkovi mám i lejtka, takže sukně na mě vypadjí trochu divně, když mám kraťasy, tak se to ztratí). Deme dál :D Prostě sem našla jednu sukni, co jsem nosila ve školce. A? Je mi!! :) Takže jsem šťastná jako blecha a těším se na úterý.
Dneska učitelka při češtině zase četla můj sloh :/ Ale mám + :D Ještě sme měli přednášku o pravopisu..měla jsem to bez chyby! :) Jinak jsem dneska umírala smíchy :D
Z reliny máme mít seminárku (či co to je) na Boromejky. Nikdo z nás netušil co to je (no dobře, došlo nám to, když to byla relina :D) a udělali sme z toho kytky :D Takže jsem umírala, když jsem poslouchala Evu s Jirkou, jak vysvětlují sestřa Vojtěše, že ve Slaměnce (květinářsví) Boromejky nemají, předvádí co s nimi udělá dusík a dělají rozhovor s kytkou. Na lavici jsem ráno našli leták s knížkama. Jirka ti listoval a čet názvy. "Deník mrchy. hele Eliško, tady je něco o tobě." xD Eliška ho sice málem zabila, ale on dneska vážně perlil :D
Ráda bych napsala i něco víc, ale musím už jít... Chtěla bych vás ještě stihnout oběhnout ;)
Hannah


Taška na foťák, zdobení (barevný hovínka :D), Lipsmackery (pro mě a sestřenici), sluchátka a myška :)
Už jsem si na ní během toho dne zvykla.. Když se s ní naučím ožezávat bude to věrná kamarádka :D :)


Vidíte to vajíčko? :D Už mi je kočka neokouše :)


Snědla bych je na posezení :D Moje nová čokoláda :)Někdy, jednou, možná..

17. dubna 2011 v 20:50 | Haňul |  Daily portrait
*Místo pro fotku :D*

Nemám ho ráda, ale tahle se mi líbí ;P

Áhoj, áhoj! Konečně se vám zas ozývám. Dneska už mám konečně lepší náladu, v sobotu jsem na sebe byla naštvaná a tak nějak všechno se vším. Dneska jsem se od rána chtěla učit, protože píšeme chemii :@ S čistým svědomím může říct, že jsem to četla, ale celý den jsem přepisovala sešity (s velmými přestávkami :D)
Byli sme na nákupech. Mám tašku na foťák (pro tu sme jeli), novou myšku (konečně! už je to asi rok nebo dva zpátky, co mi moje přestala fungovat, ale já novou nechtěla), sluchátka (tento týden se mi rozbila i moje poslení záchrana), Lipsmacker (levnější o 20 korun), barevný hovínka i do Francie (zdobení! :D). Můžu říct, že jsem spokojená. Do Francie se těším víc (proč asi O:) :D), jenom by mě zajímalo kdy si sbalím.. Tahle otázka visí ve vzduchu. V pondělí i úterý pořád něco píšem, navím mám výtvarku a šerm. Před výtvarkou se budu učit a domůse dostanu v 8.. Znám se a nesbalím :D V úterý je trénink, před ním si nesbalím, protože se flákám :D :P Po tréninku..odjíždím. Ráda bych psala, mám o čem, ale prostě.. Už nejsem myšlenkama ve Francii, ale někde zpátky :D

P.S. Asi se na svuj zadek začnu dívat v lepším světle :D O tom někdy příště ;)

We all live in yellow submarine

16. dubna 2011 v 14:14 | Haňul |  Daily portrait
Tangled - I see the light

Tumblr_li927o2dd61qfwg0ho1_500_large

Omlouvám se, že neobíhám. Nejspíš pozastavím..potřebuju pauzu celkově, ale tak alespoň ať mám klid od blogu. Bylo toho hodně, ale až teď to na mě dolehlo.. Potřebuju se schoulit pod deku, přitulit k plyšovýmu medvídkovi a vybrečet se.. Běžně se v mojí situace nebrečí, spíš skáče do stropu. Ale já se bojím, neuvěřitelně. Ne, není to kvůli tomu, že mám strach, že se něco pokazí. Já se totiž bojí toho co bude, bojím se budoucnosti a všechno mi říká, že už jsem starší, ale já nechci. Nechci. Nechci! NECHCI! Aspoň je tu James Masters, kterej mi říká, že jsem pro něj jediná dívka, že se o mě nikdo nepostará líp než on, že tu bude až do konce, že bude můj jediný přítel, chce vidět slib v mých očích a vědět jestli je pro něj a říká mi dobrou noc sladká dívko...
Nikam se mi nechce, ale zároveň..slyšet to ještě jednou. vyrazím hned teď. To platí o všem. Ano, ohryzala jsem si nehty. Nechcete se mnou někdo do Francie do kufru..? Nějak se mi tam nechce.. Ještě před chvílí jsem nemyslela na nic jinýho, celá natěšená a teď..

"To je kretén a jeho kámoš." Proto se tak bojíš?

Du si pustit Nickelback a dokoukat Tangled.
A nespíš snít pořádnou várku čokolády
Hanka

P.S. Co z těchle filmů se vám líbí nejvíc? (stačí podle názvu a těch závorek si nevšímejte, sice to nesnáším, ale pochopí je jen má drahá)
Neznámý
Zkus mě rozesmát
Rio
Hop (aneb jak Hanka zabila velikonočního zajíčka)
Jsem číslo čtyři
Králova řec (tohle už sem popisovala, ne?)
Láska a jiné závislosti (krasavec)
Máma mezi Marťany (mezi námi marťany)
Obřad (co nám řekne čsfd?)
Odcházení

Lullaby

15. dubna 2011 v 15:29 | Haňul |  Daily portrait

Lullaby - Chase Coy

Tak je to tady..opět deník. Stalo se to..hodně :D Od těch neprosto nepodstatných věcí po dvě, které tak nějak..prostě sou větší :D
Rozhovor v němčině: (dělali sme ho podle učebnice, inzeráty - prodávají hudební nástroje, s Niki sem manželskej pár :D)
Niki: "Was kostet sie?"
Eliza: "157,- EUR"
Já: "*údivné h*"
Niki: "So teuer!" (aspoň myslím)
Eliza: "Spíš billig. I moje kabelka je dražší."

Rozhovor s Evou o borůvkách taky stál za to :D

Domácí úkol z infárny:
Poskytovatelé internetu v okolí Plzně

(ISP provideři pro fyzické osoby)

- rychlost připojení
- cena
- objem dat
- druh připojení
- možná omezení (fup..)
- agregace

O víkendu se budu učit na chemii a zemák, tak chci vidět, kdy to udělam :D
Dneska sme s Baružkou heartovaly, u nás :) :P

Nakonec jsem nějak tak ráda, že jsem šla na gympl. Už jsem se tam zabydlela, hlavně mi pomohlo, když sem nemohla chodit a měli domácí ťapky, začala jsem do školy nosit svoje domácí drdoly, o přestávkách spím na židlích se sluchátky v uších a je mi fajn. Doma mi dělá mobil 'ňaňaňaňaňam', aby mi oznámil, že mi někdo píše. Každý den někdo napíše.. Neni, babička ani rodiče to nejsou. Třeba pondělí jsem večer prokecala se Štěpkou.. Stává se ze mě optimista, nehty si už tolik nekoušu a do pokoje mi jde světlo. S mamkou jsem se hádala dávno, mam Lipsmacker a dvě dokonalý smsky. Chtěla bych psát dál a zároveň nepsat vůbec. Vždycky jsem psala, abych si to srovnala v hlavě, ale teď si nic srovnat nepotřebuju, nepoznám jestli už jsem to zvládla nebo jestli místo uklízení vyhazuju věci do popelnici přistavěné pod oknem (jako dneska Niki nůž :D). Každopádně musím na trénink, nemám ještě tepláky - perou se. Netuším, kde mám jiný :D

Je jaro, tak buďte optimisti.
Sama jsem zjistila, že i přes TO to jde.. :)
Hannah

Určitě mě tam najdete. A když ne, tak je to jedině dobře :D

Noví kamarádi

14. dubna 2011 v 15:27 | Haňul |  Z mého šatníku
Tak se vám opět hlásím :) I když se toho poslední dobou děje hodně a je toho na mě moc, pořád něco chybí a další nesmysli, tak nemám potřebu se vypast, protože mě sluníčku a Chris nabíjí energií a dobrou náladou. Abych tu jen tak nezahálela, napadlo mě zas přidat něco z hadrů. Někdy přijde i pokoj (Tulenatko-o mi čte myšlenky :D)..

Vážně sem poslední dobou nějaká líná a to hlavně co se blogu týká. Hlavně, že psát smsky mi nevadí :D Určitě vám něco napíšu příště ;) Jak sem psala o povídce..nelíbí se mi natolik, že se mi nechce zveřejnit :D To už ste asi pochopili..

Ale teď už k napisu..Ukážu vám co je u mě nového ;)

Love is our weapon

12. dubna 2011 v 14:53 | Haňul |  Just me

Už sem úplně celá v Paříži, takže když sem líná a musím dopisovat sešity..nemám čas na blog..
Momentální profilovka na facu ;) Mám jí i neořízluo, kde je kráně vidět kus pokoje, tak vám jí sem někdy dám ;)

Moje ruka je delfín!

10. dubna 2011 v 15:16 | Haňul |  Daily portrait

Never Shout Never - Lovesick

Potřebovala jsem prostě psát.. O všem co je, co bylo, co bude. O tom, že je mi jednou fajn, že mi něco chybí, že sem venku ze sraček. A že místo sprostejch slov nepíšu hvězdičky.

Tak se vám opět hlásím ;) Už zas dokola poslouchám When it's time.. Až vám někdo napíše jestli znáte Tu a Tu písničku, nepouštějte si jí :D :D Francie se kvapem blíží, já mám šatníkovou krizi (podruhé za život) a vrtá mi hlavou, jak to ten tejden vydržím, když sem závislá na smskách.. V úterý a pátek ještě musím dorazit na trénink! Protože sem tam děsně dlouho nebyla a díky šermu sem tak nějak pochopila to, co všichni říkaly o sportech. Že na nich jinýho nemyslí a podobně. Není to tím, že by mě tak bavilo bodat do lidí, ale prostě.. Mám to tam ráda :) Tohle všechno sem ti tak nějak uvědlomila, když mě něco chytlo a já se chtěla vrátit ke gymnastice. Řekla sem si, že budu makat, abych zas udělala provaz (na obě nohy). Už delší dobu mám zálusk na Lipsmacker a *chvíle napětí* je určitá šance, že bych ho mohla mít! Ten pocit, že i u nás prodávaj Lipsmacker.. Áách :) Taky by se tu u nás moh objevit Gate.. Něco mi v tej idylce chybí.
Včera sme s Baružkou dávaly dohromady..jak to říct, aby to neznělo blbě..prostě Chrisovo život. "Myslíš, že se s jeho nejlepším kámošem vyspala sova?" "Podle mě přišla až pak." "To je ta s těma bokama!" :D ♥ Poslední dobou ho mám radši než dřív. A mám ho ráda jinak. Všechno se tak nějak podivně mění. Nechápu se. A hlavně nejsem jediná :D
Jednou si pořídim tu hučku, co má Chris :) Je to fajn sedět a poslouchat to. Najednou sem dostala chuť cítit na sobě teplou krev, necítit krvácení, poslochat Chrise a vědět, že už bude jenom dobře. Bylo by mi úplně jedno jestli budu na všechnou koukat se shora nebo ze zdola (to bych viděla i pod sukně.. :D)
...a tak sem přišla na to co je to láska a kde je místo mezi nebem a peklem :)

Lovely spring!

9. dubna 2011 v 12:53 | Haňul |  Daily portrait

Ten jeho smích, ten výraz, když má na nose motýla ♥ Nutí mě to, se smát :D :)*

The elf killed the pink bird at 0:25!!!

Nickelback - Rockstar

Momentálně mám dávku videí. Proč sem sakra zrušila tu rubriku?! :D No, nevadí.. Budu vám je strkat do článků ;P Mám jeden videovej, kdyby byla nouze :) Ale nejspíš ho přednastavím až bude Paříž. Strašně se těším!
Včera jsem dělala design do MGS, když už byl, dalo by se říct, hotovej, PF se seknul a vypnul. Na zabití...
Poslední dobou zase Nickelbackuju :) Už sem je vyhodnotila jako nejoblíbenější skupinu, protože písničky sou i vzpomínkový :)* (Kdyby tam byl po čtvrtý, tak by se nestrefil do bazénu :D)
Včera sem si kulhala pro sešity, který sem nedostala :D Opět sem si vyslechla od Petříka, že sem zase nemocná a tak dále.. ("Počkej, takže tam budu sama?!" "Budeš, tam mít Petříka!" "No.." "Kdo je Petřík?" "Petřík..to je takový přátelský chlapec." :D)
Opět musím konstatovat, že 'někdy' zanemná 'možná leště letos', hlavně když sem přešlá, bez nálady a nebaví mě promazávat smsky..
Budu se muset dát dohromady, abych přišla zkontrolovat spolupíchatele a hlídala Baružku, která tam mučí Matěje :D
Jak dlouho slibuju, že přidám něco normálního? :D Před Francií to bude :D Teď už vážně ;)
Až se naučím redukci a oxidaci, tak něco inteligetního splodím a bude to :)
Jinak...nějakým způsobem už můžu chodit. Mamka mi řekla, že před Francií musíme koupit boty. Chci to vidět :D Taky toužím po sukni O:) Momentálně trávím spoustu času na blogspotu, takže bych toho chtěla pochopitelně víc :D Hlavně zpátky vlasy :D Nikol (kadeřnice) ze mě musí bejt mimo :D Bohatě jí stačilo, když sem přišla obarvená. Prostě sem zvedla a dojela si koupit barvu :D Tak uvidíme co mě čeká příště ;) Když sem Julče vyprávěla, jak a proč sem si ty vlasy ušmikla jenom na mě nevěříčně koukala.. Prej strašně překvapuju. Víc než si myslí :D (To mi připomíná, že mi mobil pípá. Udajně mám moc smskem a plnou paměť. Ale měla sem jich 900 a taky mu to nevadilo, tak nevim proč si stěžuje. Nedávno sem to promazávala a už se mi nechce :P)

P.S. Kašlete na to, že vám všichni cpou, že promarníte čas a že si máte užívat života. Života si užívejte, ale pamatujte: Lepší je ztratit minutu v životě než život v minutě ;)


Mám málo košil :'( :D

A kdy? Zase příště!

8. dubna 2011 v 15:15 | Haňul |  Daily portrait

♥ Svetřík, pramínky vlasů co vypadávaj ze skřipce, maxi hrneček s čajem, sluníčko, deka s Bartem, Chris, kočičí holky a skype! ♥

Dneska sem byla u doktora. Dostala sem ještě něco na kašel jinak už by to mělo bejt dobrý. Včera jsem si šla do školy pro občanku (někdy kolem pátý). Abych byla brzo zpátky vzala jsem si balerýnky. Momentálně mam asi šest puchejřů (spíš víc), tři neprasklý zbytek už jo. Jeden mam i dva cenťáky pod kontníkem. Tomu jak se pohybuji se chůze říkat nedá.. Hlavně, že sem prokulhala polovinu polikliniky :D Slíbila jsem, že půjdu vyfotit Martensky, nejsem si jistá tím, že to vyjde.

Přístě, příště! Bude konečně dopsaná povídka/první kapitola! (Asi povídka, protože se mi to nelíbí.. :P :D


A bude mít taky takový velký zahnutá zuby naholu? Reklama na dove šampony je druhá nejoblíbenejší :)

"Jak si můžeš vzít do balerýn ponožky?!" Úplně normálně. "Já jsem ráda, že chodim a bez nich vážně nemůžu." Když to můžou strčit na módní přehlídku, tak proč já - invalida bych v tom nemohla chodit..

Tak teda jó..

7. dubna 2011 v 18:33 | Haňul |  Daily portrait
"Že je krásnej?!" "Hmm?" "Je!" "Děsně.." "Hanino!" "Co?" "Kazíš mi to! Je nádhernej! No nedala bys mu pusu?" "Ne." "Proč?" "Vidim ho poprvý v životě a navíc dohání jinou ženskou s tim, že jí miluje, tak proč bych ho měla líbat?"

5 cenťáků...jenom mi bylo neuvěřiletně špatně..ze sebe, ze všeho kolem. špatně...
Černý nehty, vlasy..kdy budu zasraně perfektní? (nevím jestli pochopíte tuhle narážku..)

Já chci jen to, co chci, to co život dát mi měl. Já chci jen to, co chci. Proč by mi někdo záviděl?

Řekni..budeš se mnou hlídat ten sen? Nehnout se z místa. Být tam. Být tam navěky. S měsícem co svítí oknem dovnitř. Říká, že to nikdy neskončí a že tu bude s námi. Neodejde. On ne. Co ty?

"Ani pořádně nevíš, co chceš..." Ale vím co nechci. Nechci, abys odešla."

Na rozjezd nic moc článek...jako omluva vám musi stačit, že se mi blbě píše s Google Chromem *nevinný úsměv*

Jela jsem busem...naproti mě ten nejkrásnější kluk, co sem kdy viděla a navíc v ruce kytara...a navíc se na mě usmíval...usmívala se taky a přejela kvůli němu 3 zastávky...a když vystupuju, procházim kolem něj a on mě chytne za rukáv a řekne: Seš krásná...A já jsem vystoupila, naposledy sem se na něj usmála a šla sem domů...pravděpodobně už ho nikdy neuvidim, ale jeho úsměv a tu větu si zapamatuju navždycky... :-* ♥

Co kdyby..

5. dubna 2011 v 17:22 | Haňul |  Daily portrait


Jeden nikdy neví co na facu najde ;) (Chtěl jenom zůstat s kamarádem)

Baružko, pamatuješ si na děděčka, co psal dopisy? Budu na tom stejně..budu je psát jako on, se stejnou adresou.

Pár věcí, které se mi hodí hlavou..
Kdybych slíbila, že nebudu brečet, porušila bych to. Ale já řekla, že budu brečet jenom radostí..
"Gentleman. Kde si ho sebrala?" "Chodim s nim už čtyři roky do třídy."
Mám tě rád.
Mohla bys toho litovat.
Platí to?
Pomoz mi.
K nevíře osamělý.
Ano, tak prostě slovo, když jej máte, tak hluboké když je ztratíte.
"Slušelo ti to." "Já tě neviděla." "Já tebe jo."
When it's time to say I love you?
Budeš je hlídat a pořídíme si ten záchod, co má Winnie.
Ty budeš krásná pořád.
Mam se zeptat jestli se máme tak rádi nebo si píšem o škole..
No jo, je to on! A má stejnou mikinu jako muj spolužák :D To je ON..
"Proč už nechodíš na frájinu? Je tam teď nuda!"
"On do tebe byl zabouchlej.." "Cože?! Nemohlas' mi to říct dřív..."
Taky nevim, tady máš korunu.
Proč sem ten vtip nikdy nezapomněla?!

Hmm?

4. dubna 2011 v 14:13 | Haňul |  Just me
Večer vás ještě oběhnu.. Pořád nějak nemám na blog čas, učím se na tři testy: bižule = ano, dá se naučit, ale ne ze dne a den a vzhledem k tomu, že jsem na tom byla ještě o víkendu bledě... (teď mám antibiotika), němčina = Chá! Ta mi nikdy nejde, je to jistá smrt a ájinu = slovíčka, takže by se tady šiklo víc času. Ale co, jsem ráda, že až se vrátím z Paříže (možná i před ní) někam vyrazím. Aspoň mam prioritu uzdravit se :D Ne vážně, chtěla bych bejt zdravá i tak, ale.. :)

Mám tu pro vás alespoň tři nic moc fotky. Nemám je mc ráda, ale nechci nechávat blog jen tak.

Mějte se hezky a užívejte si toho bordelu z Japonska, co nám občas udělá hezký počasí ;)
Haňulí


Green Day - When it's time

2. dubna 2011 v 11:08 | Haňul |  Songs♥
Omlouvám se, že sem vás neoběhla, nemám svůj komp a dneska ho mám dostat. (sem u taťky)
Je mi blbě, mam chřipku, ale příští tejden píšem spoutu testů, takže MUSIM dorazit! Jenže..pak jedu do Paříže s to (opět) MUSIM být zdravá.. Prosím, držte mi palce, ať se z toho dostanu. (A to sem v pátek chtěla jít do školy :D)

P.S. Baružko, promiň, v úterý zase nedorazim. V pátek se snad přídu podívat ;) Hezky tam papejte delfínky <3


Protože si jí od včerejška zpívam..no spíš mi hraje v hlavě <3
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)