Květen 2011

Chtít je málo..pořád (a tak Hanka dělá debila)

29. května 2011 v 12:53 | Haňul |  Daily portrait
♥ Charlie Straight - School Beauty Queen ♥

Od Anglie mi Betmen s Petříkem zvedli náladu, takže konečně píšu :) Spolíhala sem i Marka, ale ten se moc nevyznamenal :D A Petr byl první, kdo mi dobrovolně pochválil boty! :D Dvakrát :D Nejdřív na facu a pak u Elišky na oslavě :)

Taky máte nálady, kdy vyžvaníte všechno někomu, komu byste vůbec neměli? Mě to teď zvedlo náladu a když sem to udělala před půl rokem, zbyl mi z toho Matěj.

A Anglie? "Já sem vyšlápnul noviny." :D Aneb jak málo stačí, proč záchvat smíchu :D

"Teď mi kvůli tomu spadnul polštář z postele."
"A nerozbil si hlavu???"
":D :D on jí chudáček nemá"
"Copa si mu s ní udělala???:D Sadisto..:D"
"Já nevim jak tvoje, ale moje polštáře nemají hlavu."
"No ty moje taky ne..:D"

"Řekni, že by si chtěla do zoo nebo něco tak ne.."
"A zavře mě k opicím.. :D"
"Ne, nově tam mají hrochy..:D"

Stejně jako lovec Krakenů v busu, když říkal Denise Glorčo (a sháněl ponožky) :D "Já mam plodný obě ruce."

"Víš, jak sem ti řikal, že mi stojí voda v baťohu???"
"Ještě je mokrej? :D"
"Tak ještě teď mi z věcí teče menší potok..:D jj..:D"
":D :D Viděla sem všechno možný, ale ty si první, kdo si s sebou vodí anglickej déšť :D"

"Jo, to znam. On se vždycky na 2 nebo tři hodiny urazí, ale pak je to v pohodě."
Mezi ty další vtipnější věci patčí i debata o semaforech :D "Když ti naše sou roztomilý." :D Můj bílý flek na košili :D Čekání na Smrtijedy a mostu "Vašku, tady vážně vypadáš jako holka!" :D To dětské nadšení z krmení kachen.. :D Házení rajčat po zemi :D Karaoke :D a další..

Kdo z vás si chce zkusit bungeejumping? Za rok, za dva vyrážim! :) :D Už sem sehnala jednoho člověka :D On mě ukecal k něčemu jinýmu, takže je to vlastně fér :D :D

P.S. Viděli ste už někoho, kdo začal sledovat Gossip Girl, aby věděl, kdo je Super drbna? :D Jestli ne, podívejte se na mě! :DEngland!

21. května 2011 v 21:37 | Haňul |  Daily portrait
Eyes Set To Kill - Come Home
Už je to tady! Už je to tady! A mě se tam nechce :D Stále nemám sbaleno, i když už sem si napsala co s sebou, pořád nejsem schopná to narvat do tašky :D No nic. Mam 7 balení Bake Rollsek! :D Možná se za chvíli budu i těšit..

Vážím si Vás a obdivuji Vás. Jste tak dokonalé a přeci tak křehké. Tak inteligentní. Tak krásné. Jste stělesněním dokonalosti. Vaše andělská krása je nadevšechno. Nad vaší moudrostí zůstává rozum stát. Jste prostě jedinečné a to nejdokonalejší co existuje. (s láskou věnováno kráskám z tercie A :*)

Ze začátku byla nálada 'zachvíliukápneslza', ale čim dýl si to čtu, tim víc se směju :D

Byla sem dneska s mamkou a Baružkou na zmrzce.

Já: "Víte, že je dneska ten konec světa?"
Mamka: Jé..no jé..jéé. To by byla paráda, všechny ty promblém by zmizely. Ten nebude, To by to bylo moc jednoduchý."
:D

Stále čekám na skypu, abych se mohla rozloučit a ono nic. Budou mi chodit do Anglie smsky :) a ještě něž dojdem hranicím můžu napsat :) Tak je mi zase fajn :)

Dostala sem nový pyžamko, abych v rodine nespala v kraťaskách a maxi tričku, já v tom spát budu, ale pššt :D

Hádejte kdo bude mít líbací placku Green Day a nedá jí Baružce? :)


Někdy mě děsíš

20. května 2011 v 15:33 | Haňul |  Fotky
Je mi špatně. Připadám si tak strašně prázdná, ale i přes to se mi chce zvracet. Dala bych všechno za to, že mi před chvíli bliknul mobil, jako když příde smska, ale ono nic.. Do Anglie se mim nechce ani za nic. Vím, že jestli se nedám dohromady, tak si jí neužiju. Vím to!


Nejde je nemilovat.. :D ♥


S Baružkou :)


S Nikolkou..No nejsme úžasný? :D

Kdo se dobrovolně hlásí, že mi zvedne náladu?

Want to be free..

19. května 2011 v 15:39 | Haňul |  Daily portrait

..of the one side (of five? :D)

Budu si chodit v zácloně, protože mi to líbí. Budu poslouchat ty moje písničky, protože se mi líbí. Nebudu se omlouvat za něco, co je můj názor. Protože mě taky sere spouta věcí. A je mi jedno, že sem sprostá, to v zácloně sem byla já! Asi si je vezmu do Anglie..klidně s tričkem Berlin. Neam ráda Německo, ale hrozně ráda vypadnu někam za hranice a chci něco, na čem je hned poznat, že sem tam byla a navíc to ještě nějak užiju. A tyhle přivezený trička miluju, i když jsou s potiskem. Musím dneska do knihovny, ale mám trénink a obávám se, že to nestihnu. Knížky mám vrátit v úterý (sedmnáctého). Uvažuju o tom kym bych chtěla být. Asi Bill. Má krásný černý nehty a je skvěle namalovanej.Než přijde kocovina

17. května 2011 v 15:00 | Haňul |  Básničky
Víte co mi přinel pátek 13? :) Cross s Matějem, velmi milého Petříka (před kterým mám v pálnu schovat se na záchodě :D) a 165 z němčiny!!! 165! z 200, to je taková lepší dvojka :) Paráda! :) Nejspíš nejsem jako Templáři. Dostala sem taky 170, což mi příde fajn, na to že jsem se se učila jenom o přestávce a třetímu tvaru sloves čas nevěnuju :)
Přišla jsem na to, že děti budu vychovávnech na Green Day ukolíbavkách :) Mě málem taky uspala :D
Četli jsem ve škole Salingera. Znala jsem ho, přidla mě na něj Sofie, kterou jsem měla ráda a obdivovala jí, ale jednoho dne blog zrušila. Knížku jsem si chtěla půjčit v knihovně, ale jaksi jí neměli a jediné co mi zbývalo byl článek z čítanky. Když jsem se dostala k větě o šemířském družku, tak nějak mi proběhl ten příjemný mráz po zádech a začala ho jsem ho mít ráda ještě radši. A to jsem ještě nevěděla, že na další stránce je moje jméno! No, nechtěla jsem se tady rozplývat, ale pochlubit se další básničkou. Po dlouhé době bych to nazvala jako úspěch, protože psací kroze přetrvává. Asi mám ráda ty svoje pesimistický výtvory natolik, že ty zamilovaný ani happyedny se mi nelíbí a bez tý blbý nálady psát neumím..
P.S. U minulého článku jsou fotky ;)


Splněný sny

16. května 2011 v 14:18 | Haňul |  Z mého šatníku
Vážení a milí, jsem opět tady a tentokrát konečně přichytaná vás oběhnout, tak snad už to vyjde.
Dneska jsem měli ve škole skvělou přednášku, kterou jsem opustila hned po úvodu a první větě přednášení s tím, že jsem na záchod. Další 80 minut jsem trávila ve třídě. Nejdřív jsem ležela, sledovala strop a snažila se na nic nemyslet a pak už jsem dělala takové věci jako domácí úkol na matiku nebo vyplňování pracovního sešitu z chemie. V pátek pokračujem zas, takže budu mít další hodinu volna. Nutno dodat, že to neni zapejkání, ale jsem omluvená i oficiálně :)
Včera jsem byla zase nakupovat, takže už mám konečně zase co přidávat, i když je to jen na dnešek, přestávají mě bavit totiž bavit deníčky :D Musím zas vymyslet něco, abych se mohla kreativně vyžít. Ono je to hlavně tím, že už se nemám z čeho vypsat, protože to všechno řeknu :D Ale zvuk klávesnice, do tkeré buším se mi natolik líbí, že psát nepřestanu a v nejhorším jenom do šuplíku.

Pohádka

15. května 2011 v 12:48 | Haňul |  Povídky
Bylo, nebylo, Hanka neměla nápady a tak prolezla Word. První jsem našla skvělou pohádku, původně končila velmi smutně, doslova na talíři. Nic lepšího dneska nebude :P I'm so sorry :(

Friday! Friday! Aneb všichni máme rádi Rebeccu

13. května 2011 v 23:30 | Haňul |  Daily portrait

Pátek třináctýho. Až na test z němčiny to byl fajn den. Poslední zvonění jsem přežila bez úhony, protože jsem jim proklouzla :) :D Docela mě překvapilo když jsem vzlezla do třídy a uviděla jenom pětici spolužáků, kteří byli ještě mokří, protože se snažili smýt si razítka a šlehačku. A já s Luckou bez šrámů, razítek, šlehačky a vody. Bavilo mě se jim smát, i když to bylo hnusný, ale bavilo mě to. FML se na nás přišli podívat i na děják, kdy třídí zamnul, ale po našem řvaní a bušení do dveří to vzdal a oktavánům odemnul. Do této chvíle jsem trávila děják smskováním a kvůli frontě maturitního lidu jsem nemohla odepsat. Když zkoušeli z chemie, nutno dodat, že jsem měli děják, jsem to napravila a souhlasila, že půjdu po škole neznámo kam. Z neznámo kam se opět vyklubalo Crossko, kde hráli, můžete třikrát hádat, ano High! Samor Další plány po opuštění Crossu přerušilo I remembered black skies, the lightning all around me. I remembered each flash as time began to blur, což tentokrát nebyl můj budík, ale jeho vyzvánění. Ani mi nevadilo, že půjdu domů sama, stejně sem si potřebovala nějak provětrat hlavu a všechno si to tak nějak ujasnit. Z domova jsem odcházela během dalších pěti minut a trénink jsem tentokrát stihla. A to možná bylo i špatně :D Petřík měl zase přátelskou náladu, což sem odnesla tím, že na mě bafal, ale odnes mi tašku a po mém nabourání do zdi se zeptal jestli nechci doprovodit domů (Báro, jakto, že si nakupovala?!). Se záchvatem smíchu jsem konstatovala, že tohle už jsem dneska jednou slyšela. Nebyla to tak docela pravda. Slyšela jsem to třikrát. To prostřední byl muj drahý otec, který mě doprovázel na trénink. po uklidnění jsem se vydala dál, vstříc schodům, můžu vám říct, že s mojí náladou to neyl ten úplně nejlepší nápad. Vypadala jsem jako ožralá, sjetá a nebo obojí dohromady. Ve vanilkovym shaku asi vážně muselo něco bejt..
P.S. Taky tak milujete Vansky? Za to může ten bubeník s úžasnym pokojem! :D Baruž, víš co? :D My si ten pokoj uděláme samy! :D A koupíš mi Vansky ;)

Lighthouse Family - High

Strašně hrozně moc

12. května 2011 v 15:01 | Haňul |  Daily portrait

Tumblr_lgdop59wrx1qcptjro1_500_large
we<3it
Včera jsem toho vážně přidala hodně.. Ani k oběhnutí jsem se nedostala. Vážně na to nemam náladu. Nejspíš půjdu projíždět články k Eipy, potřebuju někoho, kdo se mi aspoň trochu podobá. Pesimista s mým problémem široko daleko není.

Pochopila jsem, že i na něj dokážu bejt naštvaná. Teda zatím. Momentálně sedím u cizího notebooku s neuvěřitelně pomalym internetem a stávkují klávesnicí. Na svůj se nechci přihlásit, co kdyby byl na skypu.. Stejně vím, že s ním potřebuju mluvit. Když jsem naštvaná, prásknu na sebe spoustu věcí. Potřebovala jsem prásknout i tohle. Musí to ven. I když jsme se včera poštěkali, musí. A vím, že TO mě nesmí napanout, protože jsem slíbila, že v tu chvíli napíšu.

Dneska sme psali uváhu. Úplně jsem jí překopala, protože jsem potřebovala psát příběh. A pak, že dávají prostor naší kreativitě. Zejtra píšu test z němčiny, která mi naprosto nejde, ale nemám čas a ani v plánu se jí učit. Naštve ho to. Ale
ani sama nevím, jestli to dělám kvůli tomu. Slovíčkům jsem taky moc nevěnovala a dostala jsem 9/10, protože jsem napsala na dvě řádky revise a na invent nezbylo místo.

Náladu jsem měla po psa od rána, věčný zpívání Kluse už mě štve. Mnohem víc než uran, asi ho dobrovolně přijmu zpátky, protože je lepší než brouk, ale vyměním ho za šmulu. Šmudla se stal pravidelnou součástí mého slovníku a mě se ho nechce škrtat nebo pauzovat.

Zajímalo by mě proč vždycky zblbnu, když napíše. Neuvěřitelně mě to štve. I to čím dál častější sezení se sluchátky a věčné žvýkání, co říká 'nezájem'. Závislost na mytí rukou roste. Touha po čokoládě taky. A úplně nejvíc to všechno říct, abych měla klid a věděla jestli se to změní nebo ne. Pheriphery na plný pecky mě stále tak trochu ukliňujou, i když nevim co zpívají.

Sluchátka s emo písničkama, rozpuštěný vlasy vlasy všude lítaj, ruku s červenou čárou, která je něco mezi strupem a otlačeninou, orbitku v puse, po sešitech oběšený holčičky, chuť křičet, mikinu ušmulanou od několika slov na lavici a díru někde hluboko uvnitř.

Pořád tu jsem ;)

11. května 2011 v 20:51 | Haňul |  Just me


A nelíbejte webky ;) Pak skončíte jako já :D


Nikdy se nedotkneme slunečních hodin

9. května 2011 v 14:46 | Haňul |  Povídky
Tak jsem se jednou ráno vzbudila a psala. Ne, že bych měla špatnou náladu a uvnitř bojuju s pesimismem a..ne řekla jsem to těm dvou a to stačí. To mi připomíná, že musím za mojí Helenkou <3 Už sme se neviděli snad 100 let. Už má taky brejle a vypadá jako já :D Navíc jsem vyhrabala 1. kapitolu její starý povídky. Teď musím nějakým způsobem vydžet do sedmi :D Měla bych se učit, ale nechce se mi do toho ani omylem. Asi vypadnu někam vem, na vlastní pěst, klidně do parku mezi feťáky.. Šla bych, ale kdyby se mi něco stalo, tak by mě zabili. Klidně bych to udělala kvůli sobě, ale kvůli nim ne. Navíc by pak Helenka měla štěstí na kluky, protože já bych byla pryč a nemuselo by se to střídat.. Objevila jsem pár skvělých písniček, tak sem hepy :D :) Nebo spíš byla. Už toho kecání necham ;)
A to druhý. Kus vzkazu(?), co se nemá doručit.. Nakonec jsem ho smazala, přece jenom by se neměl dostat k adresátovi.. Ale kdo ví, třeba ho jednou zveřejním.
Mějte se krásně
Hannah
Prodírala jsem se davem pevně rozhodnutá, že ho musím najít. "Co to sakra děláš?" "Au!" "Kurva, holka, dávej pozor!"

Haňul kreslí//Holčička

8. května 2011 v 10:19 | Haňul |  Haňul kreslí
Hádejte, kdo vám píše? Haňulka! Ano, vím, že je to překvapení. V pátek jsem nedělala diář, ale odpovídala, proč jsem nebyla v pátek ve škole :P Pamatujete na muj problém s barvou očí? Nakonec jsem se vygumovala, protože přímo svítitly :D Dneska sem měla mít něco jako 'online lekci kytary', takže už si od 12 volám s Baružkou. Popravdě ani nevím, jestli jí doma ještě máme. Asi si pudu od maminky 'něco' půjčit, abych se mohla podívat do šatny. Asi jí vážne nemáme. Nikdo na ní nehrál. Teda kromě mě, když jsem byla v útlém mládí :D Hrála jsem podle omalovánek s princeznama. Když jsem u těch princezen.. Už dlouho jsem nepřidala nic, co by se hodilo na členku KS, a protože bych nepřežila, kdyby mě vyrazili, dám sem alespoň tohle. Snad to zatím postačí. Už mám začátek další básničky a fůru orázků, protože mi kvůli Matějovi nějak chytlo :D (vidim jak se culíš, tak toho nech! :D nesměj se! :D)Upřímně. Líbí se mi to a nehodlám to měnit. Ta holčička je prostě ňuňací :D A chci její vlasy a obličej! :) A možná i nohy :D

S kurvama sem taky měla problémy..

7. května 2011 v 11:52 | Haňul |  Daily portrait

Vaše milá Haňulka připomínají rajče se vám opět hlásí. Opět to tady flákám.. Uvažuju, že bych pozastavila, ale to se mi zase nechce :D
Včera jsem kreslila.. Byl to portrét na oplátku, protože mi prošlo hrozně nefér, že já jenom ořízla obrázek a napsala na tričko Alpine Pro. Během pěti vteřin jsem se rozhodla, že to bude černobílý a něco málo lehce vybarvím. Mezi 'něco málo' se dostaly oči a já beznedějně seděla a nemohla si vzpomenout na barvu. Pokud jste ještě neviděli, aby si kluk pamatoval barvu očí a holka ne máte jedinečnou přiležitost ;) Seděla jsem nad rozkresleným obrázkem a zelenou pastelkou a přemýšlela, jestli je to zelenohnědá, zelenošedá a nebo zelenoněcojinýho. Nekonec jsem dostala ten nejblbější nápad - zeptat se. Kvůli hledaní hnědé pastelky jsem následně přišla o náš první gól, ale věděla jsem barvu! Když jsem večer vyfotila svoje veledílo a podívala se na fotky, zjistila jsem, že je to ještě horší než jsem si myslela a tak jsem šla radši spát.

Oči nejsou všechno, co jsi nemůžu zapamatovat. Od malička mi dělají problém názvy ulic a podobné. Největší výkon byl, když jsem si zapamatovala, kde bydlím. Ha ha. Aby to nevypadalo, že jsem úplně blbá můžu vám říct, že z milovaných detektivních knížek jsem něco pochytila, a tak, když jsem zrovna nespala, jsem věděla spoustu věcí, které ostaní nepostřehli. Byla jsem schopná říct slovo, který dotyčný zrovna nemohl najít, ale chtěl ho říct a dokázala identifikovat určenou věc podle minima. Ale to, že můj zadek, je hlavní částí fotky jsem nezaznamenala. Milé.

O těch problémových věcech bych mohla vyprávět dál, ale vzhledem k tomu, že si chci vymýt červenou z vlasů se vážně musím vykoupat a tak už to vezmu jenom stručně. Ne, že bych to dělala poprvé. Po větě 'Ty nepíšeš básničky?' jsem se řekla, že na tom nemůžu být tak býdně a že to zvládnu i bez deprese nebo krize. Začalo to optimisticky z druhé strany obrázku červenovlasé mořské panny, která na mě vybafla i princem, když jsem heartovala, víte kterou myslím? Ariel nebo nějak tak. Když jsem si jí přečetla,, nebyla jsem spokojená ani trochu a navíc..zase to zavánělo pesimismem. Jó, jsem nenapravitelná.

Jinak větu, kterou mám jako nadpis, řekla Helenka v Hrdém Budžesovi.
Mějte se fajn ;)
Vaše Imaginární kamarádka z druhýho konce republiky
(už to nikdy nechci slyšet!)


Psát, spát, milovat.

4. května 2011 v 16:38 | Haňul |  Daily portrait
Místo jídla a meditace budu spát a psát ;P

Tumblr_libffghzzi1qfcn8ko1_500_large

"Nechci, aby moje děti skočily na lep pouličním dealerům. To jim radši koupím jointa sám." - Johnny Depp

Právě bych se měla učit bižuli, ale mám nějak silnou chuť spát, možná právě proto, že jsem jsem tu dlouho nebyla, možná kvůli něčemu jinému.
Každopádně se poslední dobou opakují rozhovory o mých vlasech. Většinou to jsou asi tak tři věty + můj úsměv. Ne že by nebylo co říct, ale končí schody nebo odcházím zpátky k lavici měřit Volty či co. Ale na konverzaci 'Budešsebarvit?Ne,překecalistemě.Tojedobře' si nestěžuju.
__Neuvěřitelně se těším na Harryho. Mám k tomu hned několik důvodů. Ten nejpodstatnější je, že jsem na film doslova nadržená a už při traileru mě mrazí v zádech. Kdybych nemusela přečíst knížky do povinný četby, asi bych vytáhla sedmičku znova. Trojku jsem ani po půl roce stále nedočetla. Musím prostě jenom tvrdou vazbu. Ale k tomu filmu.. Hlavně na něj stoprocetně chci jít a to rovnou několikrát. Do teď jsem si pořád nebyla schopná vybrat film. Ne, že bych něchtěla třeba na King's Speech, ale nebylo úplně ideální tahat ho na historický drama :D Navíc nemám ráda slaďáky. Miluju krimnálky a horory, i když se pak strašně bojím. Když sem v Crossu byla nucena dobrovolně převyprávět Zlatej kolovrat, někchtěla jsem vyjmenovávat oči, nohy a ruce už asi po pátý a tak jsem řekla 'prostě ty blbosti'. Do teď to musím poslouchat, ale není to (aspoň doufám :D) myšleno špatně. Už je o neuvěřitelně dávno, co sem řekla, že moje oblíbený čslo je dvojka a asi po půl hodině, byl čas 22:22 titulován časem lásky. Pointa? Ty nejkrásnější smsky chodí ve 22:22..
__Včera jsem neodolala své závislosti a koupila si další Lipsmacker. Původně jsem jela doprovodit Baružku a koupit dárek taťkovi. Místo Bontonlandu jsou v Plaze teď vína, takže jsem koupila taťkovi parfém (nebo jak se tomu má říkat). Zbytek peněz jsem utratila ze tepláky (stály 200,- a já je POTŘEBOVALA), pírka za 25,- a podkolenky asi za 60,- Po cestě sme potkaly neuvěřitelnou spoustu lidí. Když se mi nepodařilo sehnat CéDéčko, tak jsem si aspoň udělal radost tím, že jsem tátovi zabavila mikinu Arakain a vznikla fotka, která v malý verzi vypadá dobře.. Abych si tu náladu nezkazila pustila sem si Dál se ptej a chce se mi spát :D
__Strašně mě baví ťukat do klávesnice, i když píšu nesmysli. Spí na mě kočka a je úžasně přitulená :) Kdyby byla větší, taky bych se na ní tak skvěle uvelebila a tulila se O:)
Du na tu bižuli
Mějte se nádherně a přivolávejte se mnou to pravý jaro! :)
Haňul


Velká zrzka se odhlásila

3. května 2011 v 16:52 | Haňul |  Daily portrait

Never Shout Never - Lovers Love Liars Lie


Včera jsem psala článek, ale byl tak krátký, že jsem se ho styděla zveřejnit :D Ne, že bych blogový svět neměla ráda, ale je tu někdo koho mám ještě radši (jo, je to šílená fráze :D) A vzhledem k tomu, že Baružka je tak hodná, že veřejně poskytuje odkazy :D Ne, není to kvůli ní, nebudu to na ní házet. Ale tenhle blog mám spojený s tím obdobím, když jsem žila jenom ve snech a teď jsem se nějak přestěhovala do reality :D To, že jsem teď v realite neznámená, že budu blog rušit nebo zakládat nový, když budu mít čas budu přednastavovat.
Už dlouho jsem neměla *šla jsem si pustit písničku a už jsem to zapomněla :D*. Už dlouho jsem neměla nějakou krizi (i když..včera :D), takže jsem nic krásného nenapsala. Před dávnými a dávnými časy jsem nakreslila obrázek. Teď ho musím ožíznout a malinko upravit a pak budu mít obrázek, kde budu já :D :)
Dneska jsem jely s Baružkou pro Lipsmackery a potkaly jsem neuvěřitelně moc lidí :D Pamatuju si akorát Tadeáše a Janičku :D
Víte, že jsem vyhrála MGS? :) Sem šťastná jak blecha. Myslela jsem si, že vypadnu hned v prvním kole :D

Du dělat referát na výtvarku.
Peace out <3
Hannah

P.S. Spikla se proti mně Bára s Matějem.. Sou silnější než já :D A překecali mě, abych si nechala červený vlasy. (Chtěla jsem zpátky na hnědo kvůli fotce) Jsou skvělý ♥

Tahle mě dostává :D

Výraz je šílenej, ale vlasy jsou tam vidět...

Výraz je opět šílenej, ale vlasy jsou skvělý :D :) (neotočená)

Chtít je málo

1. května 2011 v 11:48 | Haňul |  Daily portrait

Tumblr_lkhhce891v1qbolwlo1_500_large

Zdá se vám, že na blog kašlu? Mě taky. Omlouvám se, ale toho na mě moc. Kdo by řek, že tohle se mnou udělá jedna jediná věc.
Na druhou stranu..chápu to. Půl roku je půl roku, ale.. Možná mi je jenom pořád blbě z vanilky, já vím, že je to blbost, ale.. Nechce se mi to vysvětlovat a hlavně by to bylo na dlouho. Sakra! Do háje! Pardon, potřebuju aspoň těch pár řádek na blogu.

Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň! Promiň!

Včera jsem 47 minut vymýšlela co odepsat. Nakonec jsem skončila u pravdy. Nesnáším realitu! Pak jsem si brečela do polštáře. "A co kdyby jo?" "To já právě nevim." Momentálně nejspíš přichází nco jako "odvykací kůra", protože s červenejma vlasama už můžu otravovat jenom Baružku. Fajn, zjistím, jak se jmenuje ten bubeník, za chvíli je Elišky oslava, tak budu zamilovaně koukat na Markovo convesky a budu šťastná.

Život je jako řeka. Tak se nech nést proudem. Život není jako něco. Život je život!

Tak fajn, něco optimického. Ha ha. Obarvila jsem se na červeno. A? Vypadam jako debil! Há! :D Dole se to nechytlo, takže mi to udělalo hnusnou červenohnědou. Asi si sjedu pro červenou barvu... Kdybych nebyla tak neuvěřitelně líná, tak vám přetáhnu fotky, ale vážně na to nemám náladu. Navíc bych viděla fotky, který momentálně nechci..

Ježiš, já tě chci strašně vidět! Ty budeš kočka (nebyla). jako celkově..

Mějte se líp než já ;)
Příště už snad nebudu mít tak dešně blbou náladu a něco 'hezkýho' vám napíšu :)
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)