Červen 2011

Vždycky když sem s tebou, tak nemůžu mluvit

28. června 2011 v 15:13 | Haňul |  Daily portrait
I cannnot speak, I lost my voice.. (víc z toho neumim :D)

27.6.
Po včerejšku sem potřebovala vypadnout. Pochopitelně sem byla neuvěřitelně ráda, že dnešek vyšel. Mám dar někoho potkat, ať se kdekoli :D Nevim, jak to dělam, ale občas mi to trochu leze na nervy. Říkala sem, že se odreaguju a nebudu na to myslet a to se splnilo úplně maximálně. Je mi mnohem líp, dokonce mám i dobrou náladu.

28.6.
Večej sem ještě ukládala film, samozřejmě se to opět nepovedlo. Večer jsem ještě psala Honzovi, jestli to můžu zkusit u něj. Mám dojem, že kdybych mu řekla, že má čekat ve třídě už v 6 ráno, že by tam byl. Nezachránil mě ani on, nešlo to otevřít. Dneska to budu zkoušet znova. Podle nálady. Ve škole jsem byla do jedný, i když jsme končili kolem desátý. Byla jsem na obědě a pak jsem ještě kecali ve třídě, Kája zpívala a já nakonec skončila ve zkušebně. Můžu říct, že poslední dobou Honzovi výběr filmů vážně jde. A navíc byly s titulkama! :D Jo, začínam bejt úchylná na titulky. Což mi připomíná, že Mamma Mia měla naprosto nejhorší dabing. Zrovna ten českej mi přijde dobrej, vážně, ale začínam mít hodně ráda titulky. Každopádně mám nový učebnice. Mohla sem je mít i doprovodem domů. Ale s hrdiným výrazem a supěním sem je dotáhla sama.
Co byste říkali na nějakou povídku? :)

Tumblr_ln86aik5fn1qj92loo1_500_large

Nikdy to nekončí.

Sweet Perfection

26. června 2011 v 17:49 | Haňul |  Daily portrait
Never Shout Never - Sweet Perfection

Jo, jo. Kašlu na blog úplně maximálně, já vím. Ale to né já, to moje shauma :P

O víkendu sem byla na pouti u Jarušky. (jo, prostě budu všem říkat křestním jménem a hotovo :P) Přijel i Prokůpek. Ňuch! ♥ Můžu vám říct, že je to dokonalý dítě. Krásnej, sladkej a šikovnej. Nafotila sem 635 fotek! Neni tam jenom Prokop :D Fakt ne :D Šmudlíka sem koupala, hrála si s nim, šla se podívat na krávy a krmila ho :P Letos to bylo poprvý, co se nehrál fotbal, takže byli jenom hasiči se svojí super překážkvou dráhou. Hádejte co sem dělala já? :D Upíjela dvanáctku a lochtala Prokyho. Večer sem od osmi do deseti(?) všude lítala a hledala signál :D Stále sem nesestříhala film :D :D V pondělí se uzavíraj známky a měla bych to mít.. Du se na to vrhnout ;) Mějte se fajn a tady máte ode mě dvě imaginární lusky ;) (jedna mi příde hrozně málo :D)
Haňul

A pak, že mam moc velkej mobil :P :D

Řeč lásky

23. června 2011 v 16:27 | Haňul |  Videa
Slíbila jsem, že se ozvu. Konečně máme po zkouškách, zítra nás čeká Antickej den pro primy. Nemáme na něj nic :D Otázky na FB jsou více než zajímavá. Teda otázky..ty odpovědi. Myslíš si, že je Hanička panna? Ne. Haló, ješti mi ani nebylo patnáct :D Jinak se mám fajn :) Do pondělí musím sestříhat film na děják, takže bych měla začít. Místo toho sleduju Futuramu.

Protože se mi remake líbí víc. Možná to bude tím, že sem ho viděla dřív. Snad se bude líbit i vám ;) Kdyby ste postrádali titulky, jsou TADY.

Shoes

20. června 2011 v 20:35 | Haňul |  Haňul fotí


Máme zkoušky. Ve čtvrtek se 100% ozvu, oběhnu a odpovím na komentáře. Zatím se jenom omlouvám. Někdy příště.

Kreditka

17. června 2011 v 20:05 | Haňul |  Daily portrait
Pátek! Pátek! Pátek! Konečně!! Už mě čekají jen čtyři poslední dny a ve čtvrtek v jednu už bude učení definitivně za mnou! :) Paráda! Víte, v pololetí a na konci roku máme vždycky pololetní zkoušky. Známka ze zkoušky je prakticky ta nejdůležitější, protože známka z testů má maximálně váhu 5, někdy 6, ale ze zkoušek 10. Tahák na chemii mi byl platnej asi jako hadovi nohy. Muj test z občanky je ze třetiny muj, ze třetiny Evy a z tý poslední třetiny Julči. To sosamý platí o tom Julči, ve kterém je zapojena i Eliza a tuším, že i Majka.

Nechci pitomou kreditku, nechci s otcem do banky. Chci původní dnešní plán, protože i když i improvizace bolí nohy a Magnum stojí 34 korun, mám středu pořád v hlavě :P Ta 34 mi bije do očí, protože moje peněženka je prázdná a já dneska Evě vrátila posledních 12 korun. Mám tři, kdyby ste se náhodou ptali. A to po mě ještě chtěl otec peníze na oběd. Ha ha. Jo, svejch pět stovek sem vypletvala na čepel. Jinak se mi zatím líbí naše doporučená literatura do kvarty, ale jak se znám zase nebudu stíhat. Do pondělí bych měla dostříhat film, takže potřebuju odchytit Betmena a nějak se s nim domluvit na titulky, což bude výkon :D Ale tak snad dopadne dobře :) Říkala sem, že je to do příštího pondělí? A že můžu stíhat jenom dneska, chvillinku zejtra, neděli věnuju učení a pak můžu až ve čtvrtek? No. A já du doufat, že se tu ještě dneska objeví.

Pac a pusu, pac a pusu
Vaše Super drbna :P


Moje učení a invalidní ruku, kterou mam kvůli Matějovi :D

Chci prázdniny!

16. června 2011 v 19:24 | Haňul |  Daily portrait
Přijměte omluvu za dvou denní absenci. V terý nám nešel net, rozběnul se až večer a včera jsem trajdala venku, měla sem rozepsaný článek, ale pak z toho šešlo, já se učila a neměla sem šanci to dopsat. Bylo toho na mě v tu chvíli moc. Uhájila sem jedničku z češtiny (aspoň doufám), ale mám trojku z bižule. Chemie mi neleze do hlavy, němčina taky ne, na občanku jsem se asni nepodívala. Zítra mám být na třech místech najednou, takže všechno nejspíš páda. Já sedím za compem, čekám až budu moct říct tuhle skvělou zprávu, samozřejmě, že už tu sedím nějakou dobu úplně zbytečně. Paráda. A jak se máte vy? Taky zavalenej stůl učebnicema a chci si sednou a nic nedělat, je toho moc.

Došla sem k závěru, že z improvizace bolí nohy. A do míst kde běžně chodíte sami, nikdy nikoho netahejte, bude vám to pak chybět.
Mějte se líp než já, du se zas učit


Chocolate from Starbuks ♥


Z víkendu

13. června 2011 v 21:12 | Haňul |  Fotky

Pardon, nemám náladu na psaní a musim se učit..


P.S. K minulému článku..Ne, mým snem není bjet kurva v pětihvědičkovym hotelu. Zbytek se mi nechce vysvětlovat.

And I love you most.

11. června 2011 v 13:11 | Haňul |  Daily portrait

Prosím, všimněte si jejich jména.

Nevadí mi, že kecam blbosti. Mam ty chvíle ráda. Sou nejlepší a nic mi to nevymluví. A tak do jedný do rána poslušně sedím, ťukám do klávesnice s tím připitomělým úsměvem, červenám, směju se, ignoruju měnící se čísla, které mi říkají, že tu sedím strašně dlouho a je mi strašně fajn. I když neuvidí mýho růžovýho slona, i když budu spát na polštářku z Ikei, i když budu mít svoje malý plastový okno.

Bojim se komárů. Po dlouhém klidu, který byl za zimních večerů, mě opět poštípali. Maj mě až moc rádi, ale já je ani trochu!

Čekám až uslyším rachotící klíče v zámku. Marně. Nikdo se neobjeví a já ve dvě definitivně zamknu. Du k Evě. Nikdo neví co bude, ale obě máme volnej byt :D Ještě přetahnout filmy, stáhnout písničy, vykoupat, zabalit a může se jít :)

Už mám tu správnou dobrou náladu. Tenkrát jsem si slíbila, že už se nezabouchnu. Co všechno tenkrát ta šílená malá zabouchlá holka,co chtěla začít znova udělala. A tak jsem musela začít znova zase. Nezbavila jsem se minulosti jako před tím. Možná to bylo dobře, protože utíkat není nejlpší řešení. Alespoň pro mě. Zkusila jsem to znovu, jako ta pravá Hanka. Vykašlala jsem se na Miley Cyrus, vrátila jsem se k Linkinům a Miley neuvěřitelně bojokotovala. Pak to všechno nějak odešlo a já byla konečně ta správná Hanka. Přišli lázně. Další změna. Změna. Změna. Změna. Ani nevím, jak sem se dokázala měnit tak rychle, možná jsem jenom dostala trochu rozumu.

Chtěla bych bejt zvrhlá, extravagantní, psát o sexu a mít mobil narvanej pornem. Chtěla bych bejt drzá umělkyně bez hranic, hledat vrchol umění v Marylinovi Mansonovi a skákat z jedné školy do druhé. Chtěla bych se přestat snažit se všem líbit, chtěla bych bejt skutečně upřímná. Chtěla bych denně chlastat alkohol, kouřit trávu a lakovat si nehty načerno. Propichovat si bradavky, nosit extra vysoké podpatky a roztrhané silonky. Potetovat si celá záda a chodit s klukem, který má rozřízlý jazyk a zelené kontaktní čočky. Chtěla bych zapomínat, kdy jsem se narodila, bydlet v garsonce se stejně podělanými kamarády a snít o budoucnosti. Šít si sama hadry a bejt žádaná. Nejžádanější v Praze, v Evropě.
Chtěla bych bejt hlavní objekt fotografů, novinářů a filmových režisérů. Chtěla bych, aby moje slovo bylo poslední. Chtěla bych šukat Jareda Leto v pětihvězdičkovém hotelu a vysedávat s Olim Sykesem každý večer na vodnici s marihuannou. Chtěla bych mít hrozně dlouhé zrzavé vlasy a neskutečné charisma, aby si ze mě někdo bral příklad.

Ne, není to z mé hlavy, i když je sen je neuvěřitelně podobný. Většinu z toho jsem taky vždycky chtěla. Kirsten se v tomhle dostala dál než já. Aspoň měla zrzavý vlasy mnohem dýl.

Ale stejně bych tohle za nic nevyměnila ♥

A omluvte mě, já nevěděla co psát..

I love you.
I love you more.
And I love you most.

Kdo z vás ví, kde to bylo? :)

Why don't you understand?

9. června 2011 v 20:49 | Haňul |  Just me
Všichni jsme stejní. Všechno je jedno.

Jedno mi vlastně ukradený není.

Co když už je ale pozdě? Měla jsem si to uvědomit dřív.Prej jsem perfektní. Sluší mi každá barva. Strašně mi sluší košile Jsem sladká. A jinou fotku jsem neměla.

Bez nadpisu

7. června 2011 v 20:21 Daily portrait
I've been waiting for a long time...
..waiting up in heaven. I was never far from you.
(GD - Waiting + Tarja - I Walk Alone)


Když jsem včera viděla Janu, došli mi, že bych je (♥) tady nemohla jen tak nechat. Milujou mě komáři, takže sem parádně poštípaná. Au!

Když Bůh stvořil Adama a Evu, zbyly mu ješte dvě věci, které jim
chtěl dát.Bůh řekl: "Mám pro vás jestě dva dárky, pro každého z vás
jeden.
Ten první je moci čurat vestoje." Adam ho přerušil: "Já to chci, já
to chci!
To bude báječné můj život bude mnohem jednodušší a veselejší!"
Pak se podíval na Evu a Eva přikývla a řekla: "No proč ne, pro mne to
není tak důležité." Tak dostal Adam od Boha tento dárek. Adam výskal
radostí,poskakoval a čural tu zde, tu onde, běžel na pláž, čural i
tam a obdivoval se obrazcům, které se mu podařilo vytvořit v písku.
Bůh s Evou pozorovali Adamovo nadšení a pak se zeptala Eva Boha:"
A ten druhý dárek, který jsi nám chtěl dát?"
"To je mozek, Evo. To je mozek."

"Hej! Radši budu čurat ve stoje :P" :D :D

Uvědomila sem si, že každá inteligetní knížka ve mně něco nechala. A nebyli to jenom knížky. Třeba Vildu bych si knížkou nedovedla nazvat. I on ve mně nechal větu, kterou se taky řídím. Všechno má svoje hranice. Asi se to zdá jako blbost, tohle přece všchni víme, ale ten zlomevej bod je, si o uvědomit. A tak si čas do času říkam, kam by zařadil tohle a kam tohle. Ono to vážně dává docela smysl. A někdy to i pomáhá. Taky jste někdy potřebovali něco jenom dokázat? Já jenom, že jinak už vážně nevím...

Protože ona mě zná už 14 let a pořád sme kámošky. Teď dokonce nejlepší. Protože jsem stašně rádá, že jí vídam aspoň pondělky. Protože i ona mě seznámila se skvělejma lidma. Protože je jako moje ségra. Protože je úžasná. Mám jí stašně moc ráda. Protože sme se nikdy pořádně nepohádaly. Protože je tu se mnou. Protože deme na Harryho! :D Protože to spolu potáhnem ještě několik let. Protože stačí, aby sme si pokecali jeden den v týdnu. (A pozdravuje Matěje a drží mu palce :D) Protože spolu budem kreslit jabka, sledovat ohňostroj, protože nám bude fajn. Protože gekon ♥

Jak básníci přicházejí o iluze

6. června 2011 v 15:13 | Haňul |  Daily portrait
Necham odejít maximálně blbou náladu :P

Vím koho se mám zeptat, aby mi řek že to má cenu, koho, aby řek, že je to beznadějný a koho, aby mi řek, že je to na mě. Nemůžu se zbavit pocitu, že Rajtík vzal Fireproof z jednoho určitýho důvodu. Jenže další chvíli o tom zas neuvěřitelně pochybuju.

a sere že mi všichni řikaj co mam dělat!

takže proto seš tak naštvanej *..
a ne jenom na něj
těch lidí je víc

samý chytrý hlavy
mě nevadilo že se navážej do mě
mě vadilo že se navážej přeze mě do tebe

tam byl nějak hlouček a všichni samý kecy
jak tě mam někam vzít a proč s tebou nechodim a tokvý kraviny...každej dělá chytrýho

Sem v nějakým divným stavu. Kdo se mnou pude demolovat lavičky?* Zámavámě americkýmu koláčku. Btw Baružko v kterej písničce zpívá Chris o koláčku? (nemyslim Who wants cookies)


O víkendu jsem měla camping na okně. Je to strašně fajn :) Pak přišel na řadu čtenářák. Bléé. A pak málem konec něčeho, co ani pořádně nezačla nebo jak to je. Kdo ví. Nesnášim ty věty o tom, že se nemusim přetvařovat. Kdo z vás se se mnou chce ještě hádat? Máte jedinečnou příležitost!

Dneska mi cesta domů trvala o půl hodiny dýl. Poflakovala jsem se venku, mokla, v uších sluchátka s melodii z Requiem for a dream. Když se mi chtělo běžet, tak jsem běžela, když stát s moknout, tak jsem stála. Mikinu jsem měla v tašce. Chtěla jsem zmoknout. Doma se mi chtělo strašně řvát, ale asi by nebylo úplně ideální křičet na celej barák.

Dostala jsem geniální nápad na ten náš děsně skvělej film. Má dráhá Eipy (vim, že si Emm, ale pro mě budeš pořád Eipy :D), radši nikde nebude :D I když možná..možná jo :D Aspoň, že při tom stříhání se mi vždycky zvedne nálada :D Teď zase nemám co dělat, protože sem to svěřila to rukou Betmenovi.

"Harmony" live from bathroom :D ♥ Jednou se přestěhuje do Plzně, bude umět česky a budem skvělý kámoši! :P A budem hledat Tašku!! :D Jó. Přestěhujem sem i Hynka :D ("kdo to je?" "jeden kluk, taky hledá svýho prince na bílým koni"). Větu svět je plný překvapení a vyjmenování věcí, jsem zařadila do svého slovníku a používám jí docela často, i když třeba jen v mojí hlavě.

"Haničko, ty máš ale krásnou placku. Kde si jí sehnala?"
"Dostala."
"Od koho?"
"Od koho asi."
"Asi od někoho, kdo má rád Green Day."
"Kdo by to moh bejt?"

Mějte se pěkně, žáby :P
Cukřík, co nejspíš už dávno neni cukřík, se de učit slovíčka
A vůbec, mam hlad :D

V okně

4. června 2011 v 12:45 | Haňul |  Haňul fotí


Mám toho na víkend moc. Tak snad aspoň něco z toho stihnu. Stáhla jsem si Vegas, nešel mi rozchodit a Betmen z toho (ze mě :D) přišel o nervy, další den sem zapla comp a šlo to (:D). Už nedávaj Malancholii x( :'( Nejsou stříhat dlouhý videa. Kdo si dá palačinky? :)

Pong!

2. června 2011 v 18:25 | Haňul |  Daily portrait


Moje včerejší dobrá náladu s vypnutím kompu odešla od věčných lovišť. Jak nad tím, tak uvažuju, u poloviny slopužáků sem možná chytla i nálepku debila a pokud to některým nedošlo, při návštěvě Baružky je to napadlo určitě. Což mi připomíná..Ahoj kluci! :D (sem jenom slušná a zdravím nově příchozí, co vymyslel g s háčkem ;D)

ty máš blog viď?
jak to víš?
už sem na něm několikrát byl
cože? :D

Budu stříhat film. Školní. Sem děsně otravná, takže v tom nebudu sama :D Chňá! :D Sestřenka mi nevěří, že sme ho točili.. Zase sem si vzpomněla na Jindřichovice, jak sme tam s Aničkou hledali dvacku "Ahoj Betmene, nemáš dvacku?" "Jo počkej..mam. Tady máš korunu jako dýško." Teď stahuju film letošní kvarty a možná bych stejně jako Maggie mohla udělat i trailer, abyste z toho taky něco měli žeano :D
Tréninky jsou letos docela i zábavný. "Podívej se tady na slečnu za tebou. - Ale já nemyslim, aby se koukal na ní, ale na to, jak hraje.":D

"no u mě teda ne. já omluvu nepotřebuju" Haló, já sem tady taky. Aspoň můžu žrát zdobení za Standovo nebo bůhví čí stovku.
Mějte se líp než já
Peace out ♥

Vyliž mi krev! aneb Jindřichovice

1. června 2011 v 19:00 | Haňul |  Daily portrait
The Cranberries - Zombie

Nevím jestli jste si všimli, že jsem vám nahoru psala, že jedu pryč, každopádně jsem zase zpátky se spoutou různorodých pocitů. Můžu říct, že až na pár incidentů jsem si to užila. A to vážně! :D Že bych vám zase vypravovala? Proč ne. Začneme od začátku.

Je pondělí, mě se nikam nechce. Na facu se pár spolužáků dohaduje, jestli nepojedou vlakem až v 10:10, ale nakonec jedem všichni stejně. Kromě toho, že mě penfriend překecává, abych jela, se mi v tom nechce nechat Evu, takže nakonec jedu a kolem desáté až půl jedenácté mám dobaleno. Usnout nemůžu nikdy, ale sobotu to nejde ani po hodině a půl. Nakonec nějakým zázrakem usnu.
V 6:14 jsem se vzbudila celá mokrá s tím, že jsem propásla oba dva vlaky. Ani se neptejte na podrobnosti.. Za pár minut mi zazvonil budík a já se obtěžovala vylézt z postele a přesídlit do koupelny. Dokonce jsem si stihla i nasnídat a u hutníka jsem byla až kolem 29, což bylo jen tak tak. Lidí tak ale bylo málo, chyběl třídní a já chtěla spát. Spolužáků přibývá, už jsem všichni, co máme jet, vlak jede za pět minut, třídní nikde. Vlak jede za dvě minuty, třídnímu už volalo asi pět lidí, nikdo neví co bude. Otevřou se dveře, v nich náš milý Sanki. Rázem se kolem něj udělá chumel, kam se samozřejmě nedostanu. "Co se děje? Co se děje?" "Ukradli mu baťoh." Hmm...no ty vole! "Jedeme dalším vlakem. Máme hodinu." "Počkejte, počkejte, co se stalo?" "Nechal si otevřený auto a šlohli mu baťoh." Cukají mi koukty, protože i přes to, že náš třídní nemá nic, a to mu nepřeju, mi ta situace příde vtipná. "Já du do školy." zavelele Rajtík a tak sem nás sebralo pět a šlo se do zkušebny. Lucka si sedla za bubny, já s Evou zabraly dvě židle a kluci se střídali u kytary. Pak Rajtík vytáhnul foťák, že chce něco na facebook. Blik cvak. Nic. Blick cvak ještě jednou. "Ono to nefotí." S tím, že budem bez fotek jsem to zabalili a šli zpátky. Po ceste při debatě o zlodějovi se Eva naštvala popadla mobil a napsala na mobil našeho třídního, který by teď neznámo kde, milou esemesku 'Lupiči, ty kreténe, kvůli tobě nejedeme na školní výlet!' Všechny to rozseká, máme dobrou náladu a lezem do vlezem do vlaku, kde kromě otázek na našeho třídního 'Kde máte batůžek?" se zpívá a hraje na kytaru, taková ta idylka a Evě volá nějaký neznámý pán s tím, že našel batoh. Třídní si s vým nově sehnaným mobilem s anténkou hned zařídí odběh batohu a přívoh druhým dozorem, který přijede až ve čtyři.
My mezitím úspěšně dojedeme na místo i s přestupem v Klatovech, kde je máme konzert před domovem důchodců a hraje se Hrobař, Zombie a Kde ty kytky jsou s konečnou zmíňkou o hrobech, natočíme pár scének, což je hlavní účel výletu a jde se do konzumu. Já se záhadně dostávám dopředu davu a místy i stihnu i pokecat a hlavně se zasmát. "Stujte! Stujte! Zpátky!" "Co je? Co je?" "Chidory." Chidory měl výron. Skákal na trampolíně myslel, že to nic neni a pak ho kluci museli nést zpátky, protože měl bouli na noze. Sotva sme začali a on to má všechno v háji. Jdeme zpátky máme volno prakticky na celej den, já sedim na pokoji v okně a čekáme, co bude a nebude.
Natočili sme další scénky, přišli se podívat kluci (to se stalo několikrát :D), sebrali Evě croissant. Eva ho brání, tak až přetlačí Betmena. Dostávam placku GD a kecam přes okno (který je naprosto dokonalý!) Deme na návštěvu za Chidorym (já, Eva, Matěj a Standa), do toho Matěj zpívá Baby od Justina. Vlezem do růžový pokoje "Chidory?" "Baby, baby." "On spí!" "Ty vole, drž hubu." "Baby! Cože?" "Chidory spí." Chytáme záchvat smíchu, já narážim do dveří, Matěj si sedna na gauč a de číst Čtyřlístek. Nakonec se to nějak rozprchne, já du ven na houpačku, kde za ty dva dny skončím několikrát, jednou s Matějem za zády, za tou dlouho tyčí přede mnou je Anička a Josífek, kterým se nedalo odporovat. Betmen křupnul postel. Jo, ještě s Vaškem sem se houpala. Pak hrála s Josífkem, Aničkou, Majkou a Evou pinčes. A už sem to zapomněla :D Kecala s Janou o nějakym filmu, skákala s okna, seděla na super dřevě, vymejšlela Fanta pozdrav a klíče. Klíče, klíče.
Náš třídní nás chtěl zamknout, rozdělit kluky a holky, jenže ještě před tím sebraly holky klíč od jednoho z východů. Oba učitelé ho hledali. "Tak já to vyhodim oknem." "To nemůžeš! Poznali by, že je to od nás. Navíc je tma. Někam to spadne, oni to neuvidí a ztratíme klíč." Crr, crr. "Ahoj Stando. Jo, dobře. Tak čau. Kluci si přídou pro ten klíč." "Jak přídou? Kudy?" "Já nevim." Ťuk, ťuk. Sanki. "Tak ty klíče. Jakto, že je máte?!" "No já sem si je vzala, protože sme tam chodili." "Jasně." Sledování Fireproof a cesta zpátky tak zabijí :D A to jsem se ještě nezmínila o pohledech Majky, který měla, když přišel Betmen s Matějem na návštěvu a na pokoji jsem byli jenom mi dvě. "Betmínku, Betmínku, poď se mnou *bla bla bla*" chytne ho za ruku a táhne ho pryč. Pak když sleduju fotbal a sedim na trampolíně, ozve se Adrianka: "Hanko a ty a Matěj? Betmen říkal, že jsem spolu zamčený na pokoji a máte tam pohlavní styk." Pak naštěstí odešla v Terky Nikeách a svatebních šatech hrát. Dostal se k ní míč, "Co mam dělat?". Rajťák tam z ní umíral smíchy, já taky. No...prostě sem se zase jednou krásně zasmála.
Peace out
Hannah ;)
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)