Září 2011

Noc vědců

29. září 2011 v 21:50 | Haňul |  Daily portrait
s Evul a Jiříkem :)

Konečně vám zase něco píšu! :) Potentila se mi klávesnice, ale nějak s tím přežívám. Noc vědců byla vlastně už minulý týden, takže sem to všechno zapomněla :D Každopádně jsem měli před čtvrtou sraz s Evičkou, s tím že do Techmanie.
"Ještě nejsem ani v 16 :) Bože :) Ty to máš trochu blíž, ne? Já jedu asi 20-30 minut. Vzpomněla sem si na matiku. Eva jede trolejbusem z Újezda do města rychlosti 50 km/h. Hanička jede o pět minut dýl ze Slovan. V kolik hodin se potkají u finančáku, jestliže mají obě dvě spoždění? :) Tak a do tabulky :)"
S tím, že je nás tam hodně a nemusíme pomáhat s přípravami nás naše učitelka poslala projít se po Techmanii. Objevili jsem skvělou hru. Nintendo nebo tak něco :D Hráli jsme to asi třikrát, než nám to konečně šlo :D :) Každopádně nám nakonec přidělili stanoviště u kouzelnýho zrcadla, který je plastový, takže se to tam nějak děsně super láme a tak :D Trpěl tam s náma i Honza. Byla to docela sranda, on lovil lidi, my ohejbali zrcadlo. Když sme měli málo lidí, došli sme k závěru, že by si někdo měl sundat tričko. Já a Eva sme byli pro Honzu, Honza chtěla, aby to byla jedna z nás. Přirozeně :D Tričko si nikdo nesundal, ale místo toho jsem ještě s Luc a Aničkou vypadli :) Courali jsme se po Škodovce, Lucynka se chtěla ožrat a pak jsem odešli o půl hodiny dřív s tím, že musíme domů a šlo se neznámo kam. Skončili jsem na nádraží a Honzu hned napadlo, že pojedem na to Hlavní. Nakonec z toho sešlo, ale někdy bych jeden z těch spontálních nápadů udělat chtěla. Jinak jsem Honzovi začala říkat bratře a zjistila, že je o hlavu větší než já. Bylo to fajn, ale nechce se mi o tom psát :D

Anička s Luc v jednej mikině a Evička :)

Protože prostě :P

24. září 2011 v 13:12 | Haňul |  Daily portrait

Píšu vám vlastně každý den, ale nikdy jsem to nezveřejnila, tak to snad dneska vyjde! V půl odjíždíme a já mam na době jenom sukni a poprsenku, nejsem ani učesaná, ani namalovaná a nemám sbaleno! Včera jsem byla na Noci vědců. Jako vystavovatel! :D Byl to jeden z legen-dárních večerů :) Taky to znamená, že co nejdřív půjdem s Aničkou fotit, protože fotky od Matěje..na polovině mluvim, na druhý sem rozmazaná. Rozhod se, že bude fotit momentky. Stejně vyhrabu nějakou použitelnou a dám vám jí sem :) Článek o Noci vědců snad bude, doufám, že Luc někam dá těch pár fotek od ní, abych vám sem měla co dát :) Omlouvám se, za tenhle nic neříkají článek, ale musela sem se ozvat! Dneska mě čeká nákup bot, návštěva příbuzenstva, rodinná oslava s jiným příbuzenstvem a přespání u babičky a když to vyjde odjez domů na oběd s druhou babičkou! Protože chci dostat domů brzo :)
Mějte se hezky ;)

Splní se mi sen

16. září 2011 v 23:55 | Haňul |  Daily portrait
Události posledních dnů. To děsně tajný z toho zmatenýho článku bylo, že se mi vlastně splnil sen..tak napůl, stále nevím, jestli budu přítomná u toho, u čeho celý život chci, takže vám to říct nemůžu :/

Svým komentářem mě Ivy k nečemu nakopla. Vzpomněla jsem si jak jsem jako malá chodila a říkala jak už jsem velká, že jsem slečna. A pak..

S obdivem zírala na ty starší holky. Byli všechny tak strašně krásné. A teď sedím na okně, přemýšlím o životě a koukám do tmy. "Hanko, tohle jsi přece chtěla. A i když tvoje kamarádky říkají, co chtí, máš toho nejlepšího kluka. Byl tu, i když se na tebe vykašlaly. Ale stejně se mezi nima najdou i ty, co ti neřekli, že na tebe serou a neni jim jedno, že se trápíš. I když si to o sobě teď nemyslíš, tenkrát by ses strčila do škytulky krásný holky. Nejsi taková kráva, když se k tobě na ulici lidi hlásí. Máš i trochu vkusu na hadry, na barvy. Některý tvý fotky stojí za to. Kdysi by ses obdivovala, teď se shazuješ a nenávidíš. Proč?


Umíte říkat ne?

13. září 2011 v 14:52 | Haňul |  Daily portrait
Asi jsem dospěla. Težko říct, jak se to pozná, ale leze mi krkem moje kdysi milovaný smskový vyzvánění. Pamatujete na reklamu na T-mobile? Ňaňaňaňaňam? Možná mi vadí jenom kvůli tomu, že jsem ho dneska slyšela už totikrát. Možná protože ve společnosti straší jsem byla celé prázniny, protože jsem se mezi nima cítila líp. Když do půlnoci kecáte s osmnástiletejma holkama a klukam asi vám to něco dá. Když už jsme u toho kecání. Kluci mě stále nevykopli z konverzace, takže nejenom, že se zasměju, ale skype oranžově bliká tisíkrát víc než nějaká neexistující chat s kamarádkama.
Další zvonek. Další kytka. Další Milka. A šmoulí kartička :D
Včera jsem říkala vyber si. Dneska je to na mě.
A stejně se budu koukat na včelku Máju. Protože tenkrát bylo všechno v pohodě a byla sem sladký dítě :)

Umíte říkat ne? (raego mě dostal :D)

You still with me in my dreams

11. září 2011 v 19:05 | Haňul |  Daily portrait
Originál je pěkně hnusnej :D

Bylo to nádherný, ale žádný miluju tě, žádný mám tě rád. A stejně sem brečela. A stejně sem měla ráno v hlavě to, co včera.
Podržet, dodat odvahu, pocit bezpečí, pocit klidnu, vědět, že nejsem sama.. Všechno sem potřebovala víc než když dřív. Ale ono to nepřišlo. Věděla sem, vím, že máme málo času. Že mě Eliška do té doby nestihne nic naučit. Někdy vám řeknu, co se to se mnou děje. A že se toho děje spoutu.
Tak třeba..vrátli se mi zpátky moje depresivní nálady, další důvod, proč mi to všechno nahoře chybí. Taky mám občas dojem jako kdyby mě neměl rád. To je taky důvod, proč sem od soli.

Mějte se líp než já :)
Pac a pusu, pac a pusu vaše Super drbna :D

Je na mě zlej, protože paroduje muj ksicht :D

Co bude dál, to už nás nezajímá..

5. září 2011 v 15:35 | Haňul |  Daily portrait

Kolem mě se na zemi váleli plastový kelímky, nedopalky cigaret, byla půlnoc a to, že je to realita a jsem stále střízlivá mi dokazovalo jenom to, že mi byla zima. Šla jsem neznámo kam, se třema neznámýma klukama. Jméno jsem si pamatovala jsem u jednoho. Až sem dozadu byl slyšet Brutus. Motala jsem se, protože na tak úžasný pohled na hvězdy jsem zvyklá nebyla. A najednou jsem byla zpátky u prostřed všeho dění, s vlastním pivem, stála u pódia a stákala. Pak už se jenom měla kolem pasu ruce kluka s mikinou AC/DC, zatímco vyhrávali Půjdem spolu do nebe.
A abych věděla, že jsem ten školní rok pořádně odstartovala mam pořád na ruce, ten oranžovej náramek.

Dneska jsme ve škole hráli American football a já stále žiju!! :D Bylo to vlastně docela dobrý :)

pojď se bratře bavit spisovně, ať se posmějeme
a tak se bratři bavili spisovně a já sem se smála :D ano, stále společná konverzace s chlapci :D

nebojte slečno, můj šlechetný bratr to nemyslel zle
já nikdy madam
má mysl ubírající se správným směrem
silnou
ano, ale často o tom mé nitro pochybuje..
a co teprve lůno té dámy
to je určitě také na pochybách
(neni lůno takový to místo v holce na děti..? :D)

Mam rybí cop!! :)

Měsíčku, měsíčku..

3. září 2011 v 16:43 | Haňul |  Z mého šatníku
Ze včerejška. Vytáhla jsem novou košili a bílé džíny. Byli jsme na večeři v lodi a večer byla ještě společná skypová konverzace s klukama od nás ze třídy. Chlapci se nejspíš strašně moc nudili. Já do toho koukala na Harryho. Taky mám za s sebou první knížku do povinné četby - Ostře sledované vlaky. Dneska je na programu Brutus a v nejbližší době vám ukážu mé nové kamarády!! Nejvíc jsem si zamilovala náhrdelník. A abych nezapomněla..ještě vám někdy musím říct o mojí účasti v muzikálu.

Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)