Říjen 2011

With me

26. října 2011 v 20:22 | Haňul |  Haňul fotí
I don't want this moment, to ever end,
Where everything's nothing, without you.
I'll wait here forever just to, to see you´re smile,
Cause it's true, I am nothing without you.


Next a svetry

20. října 2011 v 21:48 | Haňul |  Inspirace z netu
Chtěla jsem přidat jiný článek, ale trochu to nevyšlo :D Tak tu máte svetry :) Opět bude jeden z nich můj O:) Uhodnete který? Minule to byli hvězdičkové kalhoty (patřili mezi ty nejlevnější). Zase jsem vybrala ty, co se mi líbily nejvíc, tak snad se budou líbit i vám :) Ještě se omlouvám za ty šipky, ale z nexťácký stránky jsou obrázky stahovat jenom podle fotky u zboží v košíku a tam byla fotka s nějakou tou super paní, takže jsem fotila obrazovku. Zdroj je zase (překvapivě) stránka Nextu.
Můžu v takových článkách pokračovat nebo se vám nelíbí?

Mašle, Snoopy, Anglie

18. října 2011 v 21:05 | Haňul
O rubrikách už jsem psala. Máme tu první oficiální příspěvěk do té další :) Kvalita mobilu :/


tričko - New Yorker
svetr - Chantal Rosner
džíny - Kenvelo
mašle - Terranova
kozačky - s.Oliver

(žádný zázrak, co? ani obchody, ani outfit, ale tak nějak se v tohle vidím :D)


Jako bonus. Na výtvarce jsem měli zrovna keramiku a já si doma zapomněla vzít tričko na výtvarničení, tak jsem si půjčila košili. Jediná mezi bílý plášti a nosila bych jí i normálně :D

Next a pyžámka

16. října 2011 v 17:48 | Haňul |  Inspirace z netu
Čím dál víc projíždím blogspoty (díky Streetligtu a dokumentaci jsem se seznámila s Teou, a díky ní mám další adresu a zahořela sem láskou k super gumačkám(?), čím dýl se na ně koukam, tim víc se mi líbí :D) a tak jsem si řekla, že když vám píšu pořád míň a míň, mohla bych přidávat aspoň do dvou nově nalezených rubrik a to Inspirace z netu a Looklet. Na lookletu mám pár starých outffitů a nebyla jsem tam hrozně dlouho, takže díky tomu zase začnu :) Každopádně budu na blogu zase o trochu akčnější.
Víkend jsem strávila projížděním stránky Nextu a vybíráním nekřesťansky drahého svetru (bohužel levnějích jich moc není). Rozmazlil mě Primark svými tričky za 60 Kč a mikinami za 90. Postahovala jsem si tolik obrázků, že jsem je rozdělila do dvou/tří možná i víc skupin (podle toho jestli něco ještě přistahuju :) ) a jako první vám ukážu pyžámkový kalhoty. Jsou bombový!


Jak se líbí vám? :)

I'll be there|STREETLIGHT

14. října 2011 v 23:21 | Haňul |  Daily portrait

http://streetlight.cirkevni-gymnazium.cz/


Ahoj, ahoj ;) Zase píšu. To máte radost, co? :D Tenhle týden jsme měli ve škole akci, o kteroé bych vám ráda něco napsala, protože se mi to vážně líbilo :) Hned na začátku září nám řekli, že k nám přijede světoznámá skupina Gen Rosso (ha ha ha, hlavně že jsem o nich slyšela prvně v životě), říkalajsem si, že je to pěkná blbost a žádný muzikál jsem nechtěla. Když jsem si vybírali workshopy ve kterých bychodm chtěli být vybrala jsem si univerzální dokumentaci, divadlo a jako třetí netuším co. A nechtěla jsem skončit v tancích. Až trochu pozde jsem zjistila, že ty tance nebyli zase tak extra těžké, ale myslím si že tanec nemám v krvi, takže by to nedopadlo moc dobře. Nakonec jsem fotila, jak se všichni učí tance, písničky a scénáře na vystoupení v muzikálu. Jednu chvíli mi bylo líto, že na pódiu taky nestojím a že nemám tak záslužnou práci a podobně, ale i tak to bylo hrozně fajn :)

Legen..wait for it..dary

7. října 2011 v 17:00 | Haňul |  Daily portrait
Řekla jsem si, že bych se vám mohla ozvat :) Mám tu ještě fotky z vernisáže a navíc jsem líná psát, takže dneska jenom tolik. Pac a pusu ;DWhen it's time..

3. října 2011 v 17:11 | Haňul |  Fotky
V neděli jsem měla první závody. 14 z 30. Původně sem myslela z 32, ale pořád sem v lepší polovině a mam tři body, takže můžu na mistrovství. Akorát mě štve, že sem pohrála eliminaci do první osmičky. Měla bych pohár. A teď pádím na vernisáž :)
Pac a pusu ;)

Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)