Březen 2012

Did you think about me when he fucked you?

28. března 2012 v 17:47 | Haňul |  Daily portrait
Z mojí jarní depresivní únavy se vyklubala teplota 38 stupnů. Navíc se mi neskutečně točí hlava, takže jsem proležela i ty dvě hodiny u doktora. A zejtra tam musim zase :X Vlastně mam docela štěstí, že tu ráno byla babička a změřila mi teplotu, protože já bych nějak došla do školy a s mým štěstím omdlela někde po cestě na rozkopanym chodíku. (opravujou obě strany najednou a na obou mají ceduli 'Přejděte na druhý chodník.' -.- ) Nemam, co dělat, takže spim. Neni moc aktivit, co můžu v tomhle stavu dělat, takže docela nuda. (Kdybych neměla pocit ostatním dokázat, že nezapejkam mohla bych teď bejt v pohodě.) Jinak žádný promlouvání do duše a kecy typu 'sem nejchytřejší' na srdci pořád nemám. To bejvávalo, když sem si do sešitu kreslila oběšený holčičky, někdy si říkam, jestli mi tenkrát nebylo líp.. Stejně to za chvíli zase příde, protože sem se nezměnila, jenom zamilovala a kašlala na všechno kromě něj. Ale aspoň sem měla lepší známky - nečekala sem na netu od doby, co sem přišla domů, abych ho stihla.. Abych pravdu řekla, myslela sem, že po rozchodu skončíme takhle, ale to bude on, kdo bude mít něčí jazyk ve svym krku a že to bude za střízliva. Stejně si pořád myslim, že mě moc neřeší a že zatim, co já myslim na něj, on myslí na někoho jinýho.

Did the ice stop your heart?
Oh wait, that was me

Protože všichni nějakym záhadnym způsobem zpožňujou Green Day, Mandrage a My Chem. Nic proti nim nemam, ale nechci vypadat, že je posloucham, abych byla cool. Radši zůstanu u toho chlápka s nepřístupnym klipem, od kterýho znam dvě písničky a text si překládam sama.

some people believe in god, i believe in music. some people pray, i turn up the radio.

21. března 2012 v 17:45 | Haňul |  Daily portrait
Nějak se mi teď do ničeho nechce. A moje známky podle toho vypadají. Měla bych s tím něco dělat, ale ono to prostě nejde. Momentálně bych se měla učit na čtvrtletku z češtiny, ale je toho hrozně moc. Navíc..minule sem měla z češtiny jedničku, teď mi vychází trojka. Nejsem schopná se ani dívat na televizi, prostě u všechno tak nějak se zavřenejma očima usnu. Kdyby nebylo tohle krásný počasí asi bych byla už dávno mrtvá. A ještě sem se při tom stihla pohádat..a tim, jak jsem mimo, jsem vynechávala slova, možná i věty. "Když seš rozrušená, tak píšeš kraviny." Potřebovala bych pryč, co nejdál a na hodně dlouho, nějak se dát dohromady. Pár lidi by jelo se mnou, prej potřebujou volno taky, mam lepší pocit z toho, že nejsem jediná, tak mimo.
Asi sem už psala, jak spolužák říkal, že mam jíst, že se ztrácim před očima. Sukně, ve kterej sem před rokem nemohla dejchat je mi velká (ne, vážně sem před rokem neměla 70 kilo a teď 50, přídu si pořád stejná, jenom mam teď džíny XS), takže zase celý dny jim. Pořád slibuju, že napíšu něco normálního, ale protože se mi povedlo usnout, kdž sem psala článek, tak netušim, kdy to bude :D


Mam ponožky, heč

18. března 2012 v 19:02 | Haňul |  Daily portrait
"Podle mě je to pro vás líp než hůř. Nechoval se k tobě férově. Stejně všichni čekaj, že se to vrátí."

A od tý doby je mi vlastně celkem fajn. Neni to ono, ale je mi mnohem líp. Od tý doby sem nebrečela ani nevypadala, že budu brečet, dokonce sem se i smála. Spala sem u sestřenky, byla v Gatu a děda měl oslavu. Letos se snad poprvé nikdo nepohádal, bylo víc příbuzenstva než dřív, umřel strejda a tak se rozhádaný příbuzenstvo dalo zas dohromady, ale koho zajímají naše rodinný oslavy..
Vytáhla sem starý dvd, takže mám spoustu filmů na měsíce dopředu. Proč chodit ven, když je tam teď tak hezky? Ne, vážně, teď sem byla venku skoro pořád :)

Protože Brumbál říkal, že člověk nikdy nemá dost ponožek.Myslela si, že to bude napořád. A ono nebylo.

15. března 2012 v 17:19 | Haňul |  Daily portrait
Říkal si, že už je to nuda. A já, že by to ještě šlo. A pak si mi najednou napsal, když si byl s nima. Psal si, že to nestálo za nic a že si chtěl za mnou. A najednou bylo všechno v pohodě. Pak sem řekla, že nemá cenu. A brečela, víc než kdy dřív. A došlo mi, že to nebude lepší, jak sem si myslela. A zase sem brečela a chtěla to zpátky. Teď sem tu chybu udělala já. Pořád to chci zpátky. Měl si z toho náladu na nic a mrzelo tě to, ale teď vypadáš spokojeně a tváříš se, jako kdybych nebyla. A já tu sedim se zmrzlinou a vim, že bez to nejde. A že to bylo těch nejlepší osm měsíců. 8.

Tumblr_lboxgfi8s51qzdd29o1_500_large
jinej obrázek sem nenašla..vlastně se mi nechtělo moc hledat, už teď se přemnoženo lidma, co se drží za ruce

as i want you to be.

11. března 2012 v 17:13 | Haňul |  Daily portrait
Protože je to klasika a protože mi spolužák nakreslil do sešitu Kurta.

Upřímně nechápu, co se teď děje. Znáte takový ta trapný obodbí hledání se? Vim kdo sem, ale ty věci kolem mě.. V tom sem zmatená, ale vyjde to nastejno. Asi skvrny na slunci, fakt nevim. A už mam jaro. Chodim jenom v keckach, koženej bundě a obyčejnej tričkach. Zase bez mejkapu, bez korektoru, bez tekutejch linek. Ze skříně na mě mávají pánský košile a vůbec, doufam, že mi teplo pomůže vyřešit i ten první problém. When nothing goes rihgt, go left! A pak sem v tomhle divnym rozpoložení našla jedno video. Kony 2012, viděli jste? Hledala jsem si i pár článků a komentáře k videu. S vlastním mozkem a google překladačem jsem jeden článek přelouskala. Byl to pohled na věc z druhý strany. Bez zbytečnejch keců třeba tady. Takže tak.
Jinak když jsem četla o tom, že zase někdo ovládá masu lidí a viděla ve videu Hitlera, vzpomněla jsem si na jeden film. V češtině se myslim jmenuje Náš vůdce, ale já si ho pamatuju jako Vlnu (Die Welle). Je podle skutečný události, která se stala někde v Americe (co taky dneska náme něco společnýho s Amerikou). Film je přesunutej do Německa, což mi příde mnohem lepší, protože právě tam Hitler byl. Je to vlastně o jednom pokusu ve škole. Jeden učitel dostane na jakejsi projektovej tejden, či co to je, téma, které nechce. Autokracie. A chce vyzkoušet, jestli by něco takovýho znova šlo, všichni už jsme se poučili, tak to neni možný, ne? A samozřejmně se mu to povede, i když vlastně ani nechtěl, aby to zašlo tak daleko - pro něj to byl jenom projekt. Děti začli nosit stejný oblečení, přidávalo se jich víc a víc a kdo neměl bílou košili, neuměl jejich pozdrav a nepatřil k nim, měl prostě smůlu. Logo Vlny se totiž objevuje po celém městě a jeden milý chlapec, co se naštval, když měl projekt skončit se zastřelil. Tyhle věci mi fakt nikdy nešly :D
Be yourself. Everyone else is taken. Oscar Wilde

My Chem

9. března 2012 v 23:37 | Haňul |  Songs♥

Říkala sem si, že už sem se na ten blog dlouho nepodívala. A tak se teď koukam na videa a bojim se. Mam ráda svuj hudební vkus. Žádnej hip hop, žádnej rap.

Sokolí péro

4. března 2012 v 20:47 | Haňul |  Daily portrait
Je pořád stejný. Jenom už má stojánek.


Měli sme víc týmu, ale ani jeden nevyhrál (narozdíl od minulého roku). Miluju ty názvy :D Výtězové byli nějak o H, jeden z našich byl Skrovňoušovo dream team (minule šmydly boys, nad každým y si domyslete tečku :D). Já nosila papíry s výsledky a tak. Ale byla tam celkem sranda :D

Nikdy jsem se nezajímala o počasí

1. března 2012 v 17:28 | Haňul |  Daily portrait

a počasí se nikdy nezajímalo o mě..


mam nejlepší tričko!! :P

Žiju. Říkala sem si, že bych měla něco napsat, ale popravdě nevím moc co. Všechno je to teď takový divný. Takže sou nejlepší chvíle asi při výtvarce, kdy mi spolužák říkal, že sem z pekla, pak to změnil na temnotu, bál se prstýnku mojí kamarádky a říkal nám, že sme krásný :D A taky mi dal stovku za žvejkačku (proč sem si jí nenechala?! :D). Nebo komunikace pohledama při hodině :D Co vy? ;)
Momentálně bych se měla učit, ale sem mozkově vyčerpaná z několika dnešních kreativních hodin, kde sme rrozebírali básničky nebo psali, co by asi řekla ta řeka ve zmíněné básni :X "Prožij si to!!" Tyhle hodiny už fakt nejsou, co bejvali. Navíc učitelka vážně nežere mojí rádoby tvorbu. Nemyslim si, že sem na to tak zle a ostatní tak super (fakt neříkam, že sem nejlepší, to ne), jenom prostě nepíšu to, co chce ona. Ta druhá má ráda aspoň moje slohy a několikrát je označila za nejlepší ze třídy, takže tak. Aspoň můžu číst Dextera. Ten nadpis a tak. Je to z jedný písničky, malinko poupravený. Líbí se mi ta věta, že počasí se nikdy nezajímalo o mě. Už tak je to dost neříkají článek, co? Já měla jenom potřebu napsat..


valentýn s baruž ;D
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)