Duben 2012

girl with purple hair

29. dubna 2012 v 13:42 | Haňul |  Haňul kreslí
Chtěla jsem psát článek na téma týdne. Začala jsem číst milion rozepsnejch článků, kopírovat větu na skype, připisovala otázky jako Pamatuješ? a říkala si, jaký to bylo minulej rok touhle dobou perfektní. Až mi nebudou téct slzy (neni to žádná přívalová vlna, jenom drobňoučký potůčky), dopíšu ho, aspoň pro sebe.

Momentálně jsem nemocná, takže nebyl žádnej Majáles (i když sem máti nakonec ukecala, aby mě pustila) a možná nebude ani žádná Francie. Mezitim, co všichni pařili, já vytáhla vodovky a kreslila. Už několik let, kreslim zásadně jenom tužkou, takže to byl spíš jenom takovej pokus a docela sem překvapila sama sebe :)


Is it still me that makes you sweat?

25. dubna 2012 v 22:22 | Haňul |  Daily portrait
Jak teď žiju v 8 fotkách. Na nich naštěstí nejsou moje špatný nálady a večerní rozhovory typu 's tebou bych klidně dělal všechno'.

P.S. Článek u Ivy sem se snažila komentovat už třikrát, ale vždycky se něco stane, než ho dopíšu :X teď už mi to vyjde!


1) novej deodorant a krém na ruce, je nám spolu fajn!
2) před rokem sem jí přivezla z franice, máme výročí, tak spolu musíme ven
3) termohrnek, kapeníky, odchlupvadlo (:D)..do školy chodim jako bárbínka
4) miliony masek, co testujeme s Baruž a pak píšem recenze + dva sperej na vlasy (geniální věc)
5) nejlepší řasenka z H&M, geniální odličovací kapesníčky, nail art pen a oční linky jako fixa (modrá stála 5 korun :D)
6) tílko k sukni
7) boty (já říkala, že fotim kraviny :D)
8) moje a Mišky pole

Je to jedna z kravin podle těch, o kterejch sme mluvili na literce. Chtěla sem něco udělat v PF a zmohla sem se jenom na tohle :D

jen tak

24. dubna 2012 v 12:31 | Haňul |  Daily portrait
Ivy mě na něj naučila..

Ze zmrzliny sem přesedlala mraženej jogurt, pomalu balim do Francie (i když neni moc, ale tak hrozně se tam těšim :D), vybíram oblečení, nakupuju kartáčky a deodoranty a takový kraviny :D Konečně zase vypadnu. Tohle byl další víkend, kdy vyprávim, co kdo dělal a nebyla sem to já, kdo se líbal. Há! :D Kromě těhle akcí sem byla i na svatbě a kupovat nový boty. Už je mi velká 36, haha, sem fakt nadšená, že budu chodit nakupovat do dětskýho.
Příde mi, že se toho stalo hrozně moc. Mimo jiný sem třeba hrozně akční na tréninku, moje obrázky na výtvarce konečně vypadají přiměřen mýmu věku :D Vlastně sem se rozhodla, že na sobě začnu makat, pořádně cvičit a zase si zvětšim rozsah, abych udělala všechno, co dřív na gymnastice. Taky sem absolvent, takže potřebuju spoustu prací, který pak budu mít na výstavě :3 Myslim, že zase potřebuju nějakou věc, kterejch bych dala všechno. Ať je to někdo nebo něco, vim, že potřebuju to svoje jedno 'nej', jinak si budu připadat, že se motam mezi několika nepodstatnejma věcma.
A p
ořídila jsem si barvený džíny. Konkrétně červený. Moje parádní tmavě modrý i černý se totiž vytáhly do podoby těhotenských kalhot a nic normálního mi nesedělo, takže sem musela zůstat u tý červený. Moc barev na mě, s šedivou a černou sem byla největší kámoška.
Ale ať mam na sobě cokoliv, už dlouho sem neměla tak pohodovej víkend.
Včera i dneska se směju z postele budoucím primánům, zase sem se pořádně vyspala, mam uklizeno a taky hlad, protože tu neni nic normálního a nechce se mi vylézt se super světa pod peřinou :D
P.S. Mam spoustu nápadů na fotky! Až budu mít spravenej foťák, musim je sem všechny dát :)
P.P.S. Poslední dobou sem mi píše líp v bodech, takže pardon za ty neohrabaný věty.

poslední dobou zase :X

well honey here comes a lullaby

17. dubna 2012 v 21:07 | Haňul |  Daily portrait
on se ostříhal!!

Je spoustu věcí, o kterejch sem chtěla napsat. Celou sobotu sem byla na zimáku, v neděli jela do Prahy koupit si Vansky (který neměli!!) a tak sem chtěla aspoň Conversky (který zase neměli ve 36!). Ale měla sem výbornej oběd. V pondělí sem byla po dlouhý době zase na výtvarce a odšouplo se nám pár testů. Taky sem chtěla ještě něco o depresivných pocitech jako vždy. Jenomže i pondělí je pro mě teď hrozně dávno :D
Dneska sme se fotili. Pamatuju si, jak sme na základce všichni chodili nastrojený, teď je to všem úplně jedno. Fotili sme se i s našim super medvědem. Sem někde na kraji, kde se to rozšiřuje. Fuuu :D Každopádně focení je vždycky sranda, "Vrať se zpátky na rejžový pole!", kluci, co se snažili udělat pyramidu a skákali po sobě, Honza, co se nás snažil rozesmát, Josífek, co nám říkal, že nás klidně zahřeje až z toho vznikla společná fotka. Taky sem dneska absolbovala další z balkónových rozhovorů. S nikym nebyli tak vtipný, jako s nim. Zkoušela sem si v šatně mikinu Duff (netušim čí je, ale je boží :D), ukazovala Baružce našeho hopera a jedu na mistrovství!

pokud možno ignorujte ten výraz..mam dneska nějakej nefotogenickej den :D (jo, to vedle je náš obří pedobér :D)

pátek třináctýho

13. dubna 2012 v 23:11 | Haňul |  Daily portrait
Když v bordelu na stole hledáte otvírák, když se vám polička plní prázdnejma flaškama, když si hledáte tetování, když máte černou hlavu, když si odmítáte rozsvítit, když chraplavym hlasem zpíváte na celej byt, když si vybíráte roztahovák, když je vaše pyžamo hokejovej dres nebo mikina, když nosíte uklízečkovskej šátek, když se chcete podívat na Vampire Sucks a zjistíte, že když si dělají srandu z nespolečenských věčně trpějících typů, mluví vlastně i o vás, možná neni čas kupovat si modrou barvu na vlasy, ale vyndat si sluchátka z uší.
Ale na druhou stranu, jestli někdy skončim sama, budu mít aspoň styl a tuhle kérku.

posloucham jí, protože ve filmech se po podobnej písničkách vždycky něco stane. ale já nejsem ve filmu, tak se pořád nestalo nic. teda až na dva kvintány, co měli potřebu mě sledovat domů.

Podle smsek je to dneska přesně měsíc. A chybí mi to. Jenže je to jiný než minule. Nechybí mi, jak sme se drželi za ruce, chybí mi ten upřímnej smích, co sem měla, ranní vstávání, při kterym sem se usmívala, protože sem věděla, že ho dneska uvidim. Je to divný. Z hádání sme pokročili k rozhovodům jako z Protivnejch sprostejch holek :) (asi tak dvě věty denně) Ve škole už sem snad dopsala všechny testy. Dneska sme na ájině hráli divadlo s nějakou australankou a moje břicho po těch 45 minutách záchvatů smíchu vážně protestovalo. Taky děláme seminárku na infárnu, v tématech pro inspiraci bylo něco o maturitách a přímé volbě prezidenta, ale já mam o Teletubbies.

all we gotta do

9. dubna 2012 v 17:16 | Haňul |  Daily portrait
jednou si takový boty pořídim :)

Velikonoce nějak nemusim, hlavně protože mě dneska vzbudil zvonek v 8 ráno. Dva dny sem byla s bratránkem, hrála si s autíčkama, sledovala opici, výchovnou pochádku, kde po sobě házeli nůž, pak poslouchala jednoho žárlivýho kluka, zničila se setřenicí autodráhu a konečně se věnovala něčemu jinýho než sledování seriálů. Taky sem se po třech dnech přestala hádat, díkybohu. Už nedepkařim a pořád někoho přemlouvam, ať mi obarví vlasy na černou, trochu ironie.
Dneska sem se překonala a začla se učit matiku. Budu dopisovat čtvrtletku a kromě doby, kdy sem byla na tréninku, pořád počítam. Jo, sem na sebe hrdá :D Praštila sem se do ruky a docela mi natekla, prej mi roste třetí prso :D Teď si hledám na netu nejlevnější Vansky, jedna z větší na kterou sem si šetřila. Jak se máte vy? :)

Nic světobornýho, nechtělo se mi psát žádný rady do života nebo moje rádoby inteligetní články :)


Narcistický článek

6. dubna 2012 v 23:42 | Haňul |  Daily portrait
Naprosto nedůležitý článek, ve kterém Hanka opět objevila webku a má nutnou potřebu fotit. Je to třetí věc po filmech a skypu, kterou dělam, když nepřemejšim o tom, co se děje. Vždycky mi přišlo, že si sou oba hrozně podobný, teď se chovaj, jak kdyby měli oba krámy. Možná tu bude pár dalších fotek ze zítřejší a pondělní akce. Tyhle fotky berte s rezervou :)


Čokoláda nezabírá

4. dubna 2012 v 22:21 | Haňul |  Daily portrait
Všechno se asi pomalu vrací do normálu. Teda..ne do toho, na který sem byla poslední rok zvyklá, ale do toho, co jednou přijít musel. Takže přestávky místo na chodbě nebo u cizí lavice trávím u té svojí s Marskou z automatu v ruce. Takže vlastně dost na hovno. Nemůžu se ani dokopat k tomu, abych něco sesmolila. A to mam teď volnýho času víc než dřív. Takže se těšim na trénink, jezdim si jen tak pro laky a když sem měla konečně něco domluvený, tak to nevyšlo.. Ale nejzajímavější informace z posledních dnů byla, že se k nám stěhuje sestřenka. Přijali jí u nás na střední, takže se z vesnice bez tramvaje stěhuje do vesnice z tramvají. Akorát s nim rozdílem, že ta vesnice je evropský hlavní město kultury. Netušim, kam jí uklídíme, protože máme dost malej byt a navíc je alergická na kočky.
Na prázniny sem sama s Friskem a zmzlinou. Všichni jednou pryč, nikdo na mě nemá čas. Slíbili sme si, že budem kamarádi, myslela sem, že to pude a že ten skvělej kluk bude muj nejlepší kamarád, místo toho mi řekneš, ať sem ráda, že se mnou vůbec mluví, že se se mnou už nikdy v životě nemusí bavit.

Měl si bejt ten nejlepší kamarád, jako si byl. Měl si se mnou na vodu. Prej, že budem fucking best friends, nevim, kdo znás to vymyslel, ale mělo to bejt lepší než bff. A měla sem slíbenej ten minigolf u vás. Jenom kdyby tě to zajímalo, já sem ta holka, kterej si říkal, že jí miluješ, díky, že ses na mě vysral. "Mezi náma nic neni, tak nevim, proč bych kurva nemoh jít spát."
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)