Květen 2012

Will you love when it all burns down?

27. května 2012 v 17:09 | Haňul |  Daily portrait

V pondělí kino, v úterý mekáč, ve středu testy, ve čtvrtek píča párty, v pátek mediťák. Když už sem u mediťáku.. Sraz sme měli na nádru v 50. Bus mi měl jet ve 39 a já to měla stihnout přesně na minutu. Jenže on nejel. Přijel v 54, ale to už sem radši běžela jako Forrest. Neni nic lepšího než odstartovat den tim, že přídete pozdě a celá třída na vás čeká. Béčáci říkali, že to bude nuda, ale takonec to tam strašný nebylo (jenom sem málem zapomnla u čiperky sluchátka -.-) V sobotu byl mistrák. Dělala sem úplně zbytečný kraviny a byla sem děsně zpomalená, každopádně sem asi 20 nejlepší z Český republiky. Mam modřiny na ruce, sem hrozně utahaná a do toho mam spoustu energie z tý euforie :D Koukala sem na Rock in Rio. Potřebuju nějakej fesťák! Na dnešek sem si naplánovala spaní a pak nedobrovolně i tunu věcí do školy. Za týden jedu na vodu, vlastně se i těšim, i když to bude zase neskutečně trapný (stejně jako když na přednášce o vztazích a lásce sedíte vedle exboyfrienda).
Ještě víc naž na vodu se těšim na balení. Zjistila sem, že mě to neskutečně baví :D Až mi bude 18, tak sem seberu a budu cestovat.
A tohle zrovna čtu :D

once you will find that even with the pain you can live

20. května 2012 v 22:30 | Haňul |  Daily portrait

Poslední dobou píšu víc na muj zapomenutej blogspot, takže se ozývam zase až teď. Ne, že by mě někdo postrádal :D Pořád častějš praktikujem nějakou akci po tréninku. Dneska byl na Chodíku super kluk s Vanskama a Slovák, co nám s Nik říkal, že budem mít prechladené prdelky. Přibrali sme Báru a Verču, ale pak sme tam zůstali i bez nich. Byla sem u holiče, takže už nemam super kilometrový vlasy, čeká mě píča párty, někdy teď, až budou matury, konečně, tak se těšim na volno!! Příští tejden uvidim Matěje, včera byla grilovačka, dneska odpaliště a Brutus. Hokejsti maj bronz, já super DIY kraťasy a přestože nenosim leoparda, mam ho v kapsach. Chtěla sem pyramidky, ale jaksi nevedu starej pyramidkovej pásek. DIY mě navíc děsně chytlo, takže potřebuju slevy na 50,- v Terranově :D Mam strašnou chuť něco dělat, takže tu lítam, zpívam a mam hrozně dobrou náladu :D Ještě, že je soused pryč :D Zejtra máme kino až od půl desátý, tak tu budu ještě chvíli vybíjet nekonečnou energii, která mi ráno bude chybět. Mějte se ;)
P.S. Jak moc trapnej je ten nadpis? :D

it's already gone

14. května 2012 v 21:33 | Haňul |  Daily portrait


Nový vlasy, nový tričko, nový boty. Starý džíny, stará Hanka. A líbí se mi to. Jenom počasí mi kazí muj pesismismus :D Měla bych se učit chemii, ale nechápu to, takže se mi do toho přirozeně nechce. Jediný, co sem udělala bylo, že sem arzan přepsala na tarzan a místo alan, mám napsáno Alan Rickman, silan sem upravovat nemusela. Konečně mam pravý conversky, vždycky měli 36 jenom v růžový a fialový a teď konečně nějaká barva, co se mi líbí :D Všichni mě s nima poslali do prdele, protože sem jedna ze dvou lidí ve tříde, co tam ten nápis All Star maj :D S vlasama sem vlastně nakoenc spokojená, al Jiřík mi slíbil, že mi ve svojí chemickej laboratoři něco umíchá, tak se bojim, že o vlasy přídu úplně :D
Narcisticky sem vám sem narvala tři svoje fotky (na jedinej, kde sem vidět se tvářim děsně :D) a taky mam v plánu si po pokoji pověsit spoustu společnejch fotek a taky mnou nakreslený obrázky. Už se těšim až budu o prázdninách přestavovat! Utíkam zpátky za chemií, mějte se líp než já! :)


just one more hit, and I’ll be fine

11. května 2012 v 22:16 | Haňul |  Daily portrait
poslouchali sme jí při ájině, takže si jí celej den zpívam :D
aspoň mě vytáhla z debilní nálady nad písnička typu 'i still love you'

Sou to dva měsíce a já tu dřepim jako idiot a říkam si, jaký to bylo. Takže žádná zásadní změna, pořád bych potřebovala ráno do hlavy něčim vážně těžkym, abych se probrala. To veselejší je, že mě zejtra čeká Majáles no.2 nebo nákupy v Praze, pořád nejsem rozhodnutá. (jestli vyhraje malájes budu stejně muset do Plazy, protože černý džíny sou lepší než červený). Taky jsem si odparvovala konečky, abych je pak mohla mít barevný, odparvoval sem čtyřikrát a mam něco mezi světle hnědou a zrzavou :X Sbohem modrá, zelená, červená a švestková!
Barvení fungovala jako dočasná rána do hlavy a když tpomalu mizela, nahradila jí další ráda v podobě sezení na chodníku. Kecali sme tam přes hodinu, svítilo na nás sluníčko a já teď nutně potřebuju prázdniny! (protože přes prázdniny se z toho konečně vyhrabu, po prázninách zjistim, že má jinou a bude to zpátky. fuck.) A protože teď píšu pořád o tom samym, jak jinak, když se mi hlavou nehodí nic jinýho, měla bych mohla končit.
Žijte blaze!

Provance

7. května 2012 v 18:49 | Haňul |  Haňul fotí
Tak mě máte zpátky. Vrátila sem se nabitá pozitivní energií, s barvou malinko do červena, provoněná levandulí a neskutečně utahaná. Do dnešního rána jsem netušila, že až tolik. Měla jsem v plánu jít do školy, ale nebyla jsem schopná ani otevřít oči, nakonec mě v 12 probudila smska. Každopádně to tam bylo super! Možná se dokopu k tomu napsat i článek (když sem v autobuse nespala, tak sem dost myslela na to, co bylo, je a co by bylo, takže bych se potřebovala vykecat), ale zatím jenom pár fotek. (vybrala jsem je náhodou a sem tam spíš já :D)

Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)