Duben 2013

goodbye, italy

22. dubna 2013 v 20:48 | Hann |  Daily portrait

Další týden od článku je pryč. A já celý ten týden proflákala v Itálii. Byla to taková moje malá jistota. Že každý rok jeden týden odjedu od všeho, nebudu na nic myslet a nebo si to nechám projít hlavou. Navíc to byl jediný týden v roce, kdy jsem většinu těch lidí vídala. A najednou skoro všechny vidím každé pondělí. Mám takový dojem, že pondělky mi stačí. Že letos to bylo naposled.

P.S. Chce se mi přidat, takový výběr fotek. Snad najdu čas, co nejdřív :)

intenzivní brainstorming

13. dubna 2013 v 22:30 | H. |  Daily portrait
A najednou se to vrátilo. Vlastně hned. Dopsala jsem článek, chtěla jít spát, stačil zvuk z chodby a měla jsem povídku. Za celý týden jsem dala dohromady tři. Což je o tři víc než za poslední rok/půlrok. Tři povídky jsou dostatečný důvod. A chtěla jsem ještě něco. Strašně mi zvedlo náladu, když jsem si přečetla komentář od přeúžasné Emm (stejně pro mě vždycky budeš Eipy! :D). Ještě, že jsem kdysi udělala geniální rozhodnutí a nechala si od bloglovinu ukazovat i komentáře. Děkuju!! :)

Strašně jsem chtěla tunel. Určitě by se mi stalo, že bych na něj měla náladu jeden den a další bych v uchu chtěla růži/sovu/peace. Už delší dobu trávím okukováním plugů na eshopech a povedlo se mi zabloudit i k falešním plugům. Takže je to tady. Falešní plug, vesmírné šaty a spokojená Hanka. Pak taky peneženka. Tu, kterou jsem dostala ke 12 narozeninám jsem úspěšně zničila a taky si říkala, že třináct už mi dávno není a je na čase si něco pořídit. Mám jednu, která se ke mě vůbec nehodí. Tmavě modrá, vevnitř neonově růžová, což zní děsně, ale v praxi to vypadá hrozně dobře a to tuhle barvu nemám ráda. Navíc je velká a to jsem taky nechtěla. Ale je to jenom peneženka a konečně nekřičí "je mi třináct let!", ale "zbavte mě někdo tý holky, co si kupuje infantilní věci!". Ale ty plugy, sakra! ♥

she walked outside

5. dubna 2013 v 23:22
Protože jsem to tu nechala jsem tak ležet.
Protože s tímhle blogem odešla moje kreativita.
Protože i když jsem teď jinde, ale na tohle období myslím víc, než bych byla ochotná si přiznat.
Protože teď jeden z těch nejobyčejnéjších večerů, kdy nad tím moc nepřemýšlím.
Protože jsem byla jenom malá pitomá holka, ale who cares, něco mi to dalo.
Protože jsem šťasná.
A protože mam okolo sebe fajn lidi.

Jenom by mě zajímalo, kde se ve mě vzalo, že se chci po víc než půl roce rozloučit.

Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)