intenzivní brainstorming

13. dubna 2013 v 22:30 | H. |  Daily portrait
A najednou se to vrátilo. Vlastně hned. Dopsala jsem článek, chtěla jít spát, stačil zvuk z chodby a měla jsem povídku. Za celý týden jsem dala dohromady tři. Což je o tři víc než za poslední rok/půlrok. Tři povídky jsou dostatečný důvod. A chtěla jsem ještě něco. Strašně mi zvedlo náladu, když jsem si přečetla komentář od přeúžasné Emm (stejně pro mě vždycky budeš Eipy! :D). Ještě, že jsem kdysi udělala geniální rozhodnutí a nechala si od bloglovinu ukazovat i komentáře. Děkuju!! :)

Strašně jsem chtěla tunel. Určitě by se mi stalo, že bych na něj měla náladu jeden den a další bych v uchu chtěla růži/sovu/peace. Už delší dobu trávím okukováním plugů na eshopech a povedlo se mi zabloudit i k falešním plugům. Takže je to tady. Falešní plug, vesmírné šaty a spokojená Hanka. Pak taky peneženka. Tu, kterou jsem dostala ke 12 narozeninám jsem úspěšně zničila a taky si říkala, že třináct už mi dávno není a je na čase si něco pořídit. Mám jednu, která se ke mě vůbec nehodí. Tmavě modrá, vevnitř neonově růžová, což zní děsně, ale v praxi to vypadá hrozně dobře a to tuhle barvu nemám ráda. Navíc je velká a to jsem taky nechtěla. Ale je to jenom peneženka a konečně nekřičí "je mi třináct let!", ale "zbavte mě někdo tý holky, co si kupuje infantilní věci!". Ale ty plugy, sakra! ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emm Emm | Web | 14. dubna 2013 v 0:24 | Reagovat

vuí, ty ses o mně úplně zmínila :D ach, to byly časy, kdy jsem si nechávala říkat eipy..to už je sakra dávno :D
mám tunel v obou uších, 10 a 12 mm, jdi do toho!!! je to děsně závislácký a budeš chtít roztahovat pořád dál a dál! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)