Červen 2013

it's in the air

14. června 2013 v 23:08 | H. |  Daily portrait
Ani nevíš, kolik bych ti toho chtěla říct. Sedím a říkám si, jestli napsat, nenapsat. Ráda bych ti to řekla do očí, ale moc šancí nemám. Stejně vím, jak by to skočilo. Nechci ti říct jenom polovinu a druhou polknout se slzami. Netušila sem, žě budu mít tak ráda. Nikdy mě to nenapadlo. Moc přemýšlím, pořád. Taky pořád píšu dlohý slohovky místo stručný věty. Mam bordel v myšlenkách. Plánovala sem si, co vlastně řeknu. Neudělala sem to. Teď je pro mě nejdůležitější, že sem se překonala. Udělala jsem to.

kašlete na epilepsii, to video je geniální! a hlavně jsou tam šermíři, že jo -.-

I'm bruised and scarred

9. června 2013 v 21:47 | H. |  Daily portrait


Už mě tyhle nálady nebaví. Když sem se před rokem rozešla, založila sem si nový blog a svůj volný nově nabytý čas insvestovala do něj. Před měsícem jsem to vyřešila tak, že jsem začala cvičit. Namakala jsem si přišlo, jenže se to pro mě stala taková rutina, že už to moc nevnímám a zase nemám do čeho píchnout. Tyhle stavy jsou fakt na prd. Zvlášť když kamkoli kliknu, najdu písničku, které za mě říká, co mám v hlavě. Takže ten zbytek dopoví za mě.


i dream of summertime

2. června 2013 v 19:47 | H. |  Daily portrait
Chybí mi, jak sem se probouzela s úsměvem. Chybí mi, jak jsem si po ránu zpívala. Chybí mi, jak se všechny problémy zdály malé, jak jsem nebyla na nic sama, jak jsem všechno zvládala, jak mi od hlavy až po konečky prstů proběhlo něco, z čeho jsem byla hrozně šťatná a stačilo, aby mě chytil za ruku, jak jsem se musela úsmívat, když se na mě podíval, jak sem se usmívala, když jsem si na něj vzpomněla, jak mi dal pusu, když jsem se usmála. Chybí mi, že jsem pro někoho byla ta nejlepší. Chybí mi, jak jsem byla šťastná.

Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)