Červenec 2013

nobody does it better

12. července 2013 v 7:25 | H. |  Daily portrait
Chtěla jsem ohňostroj, čekala jsem na něj. Nepřišel. Někde se zaseknoul. U někoho. Když jsem odcházela, nevzala jsem ho s sebou. Vím přesně kde je, vím, že bych se pro něj měla vrátit, ale nemůžu. Hrozně bych to chtěla alespoň vědět, jenže na to je už asi pozdě.
A nebo možná ne.
Největší pokrok je, že spolu mluvíme, za což jsem neskutečně vděčná. A ať chcem nebo ne, vždycky to končí vážně. Žádný odlehčený téma, úplná kravina, kterou sme začali. Většinou se to vyřeší samo, protože chodím spát. Už ani nezapírám, že úplně před vším utíkám.
Ptal se, jestli jsem šťastná. Odpověděla jsem mu to, co B., že bych měla, ale nejsem a nevím proč. Odpověděl stejným způsobem jako já. To stejný vyjadřování, kterýho jsem si všimla až když bylo po všem.
Vlastně už nevím, co k tomu říct. Nechci říkat nic a vlastně všechno.

Ale ten pocit, že už spolu mluvíme.. Možná, že jsem šťastná.

over the love

8. července 2013 v 20:45 | H. |  Daily portrait
Po tolika probrečenejšch nocích sem taky chtěla bejt ta holka, co si umí všechny obmotat okolo prstu, všichni kluci jí chtěj, ale ona ani jednoho nepotřebuje. Jednou se nechá pozvat ven, jednou ne, ale nikoho z nich vlastně nemá opravdu ráda.
Viděla jsem to na něm, věděla sem, že to udělá a stejně. Měla sem spoustu času si rozmyslet, jestli jo nebo ne.

Neměla sem o něj strach, nechtěla sem o něj přijít, ale věděla sem, že ho už nemůžu mít.

Tenhle si zase zasloužit někoho mnohem lepšího než já. Někoho, kdo by mu nedělal to, co já. Někoho, kdo by se na něj díval stejně jako on na mě.

Co sakra jsem? Možná jsem tam, kde jsem chtěla být. Ale místo toho pocitu štěstí, toho, že jsem nad tím vyhrála, mam jednom špatnej pocit a svědomí.

Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)