Září 2013

brainstorming no. 21654984654536

20. září 2013 v 23:31 | Haňul |  Daily portrait
Nejde mi nastavit frajerský kočičí pozadí. A taky už nemám pocity vlastní výjimečnosti, které od svého impulsu někdy před třemi lety vymizely úplně. Mám nový boty. Úplně nevim, jestli ke mě jdou, ale zimu nemůžu odběhat v converskach, bohužel. Pořád jim, necvičim, nechybí mi to, protože si každou chvíli něco udělam. A je zima na běhání, většinou.

Chtěla bych hrozně psát. Napsat všechno, co chci říct, ale jako kdybych se o to najdednou nechtěla dělat. Nechci dělat nic. Přišla sem o úplně veškerou motivaci. Nechci končit pořád u stejného tématu, ale ostatní se mi řeší líp *klepe na zuby*. Dala jsem všechno, co jsem mohla, jenom protože jsem si myslela, že to jde. Že něco zůstalo i u něj. Asi to bylo zbytečný. Dala bych všechno proto, abych měla ještě sílu a udělala to, takhle sedím a čekam na zázrak. Stal by se, bejt hlavní hrdina. Jenže tady se to okolo mě netočí. Nemůžu mít šťastnej konec, když nejsem střed ani vlastního příběhu.

Pořád si přídu nevděčně, že nedokážu bejt šťastná s tim, co mam. Chtěla bych si zase zpívat po ránu, smát se, vědět, že úplně všechno za to stojí a vidět jenom to hezký. Nevidim. Naposled to bylo..? Sakra dávno a stejně jako kdyby to bylo mnohem blíž. Stejně sem na to nedokázala do teď přestat myslet. Místo toho, abych něco dělala, jsem si tu bolest držela, až se z ní stala jizva. Aby už nikdy nezmizela, aby mi zůstal, alespoň tak. Nemůžu se zbavit toho pocit, že mi něco chybí. A nemůžu se zbavit toho, ještě konkrétnějšího, že vím i co.
Za fotku v záhlaví děkuji Andrejce, okraje nám od enjoyyy.blog.cz
U obrázků se snažím uvádět zdroj, ale někdy už nemám přímý odkaz... Většina obrázků je weheartit.com, deviantart.com nebo ode mě.

Díky za návštěvu, doufám, že se ke mě zase vrátíš :) Za komentáře bývám ještě radši :)